scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 6

Crystal Palace FC vs Nottingham Forest FC · Pusat perlawanan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC
Tamat3 – 1Separuh masa 2 – 1
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-10-11 · 21:00 MYT
StatusTamat
Pusingan6
Separuh masa2 – 1
StadiumSelhurst ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

3′ Dan Ndoye Nottingham Forest FC41′ Daichi Kamada Crystal Palace FC45+4′ Jefferson Lerma Crystal Palace FC59′ Yeremy Pino Crystal Palace FC

Kedudukan musim semasa

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

#12 7 Mata · 6 P

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

#15 5 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 12/10/2026, 21:00:46 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Nottingham Forest FC · Gol · 0 – 1Dan NdoyeGol biasa
  3. Crystal Palace FC · KadJefferson LermaKad kuningKesalahan
  4. Crystal Palace FC · Gol · 1 – 1Daichi KamadaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Quinten Timber
  5. Crystal Palace FC · Gol · 2 – 1Jefferson LermaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Adam Wharton
  6. Separuh masa 2 – 1
  7. Crystal Palace FC · Gol · 3 – 1Yeremy PinoGol biasa
  8. Crystal Palace FC · KadYeremy PinoKad kuning
  9. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: Xaver SchlagerMasuk: Ibrahim Sangaré
  10. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: Dan NdoyeMasuk: Callum Hudson-Odoi
  11. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: Liam DelapMasuk: Chris Wood
  12. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Jefferson LermaMasuk: Honest Ahanor
  13. Nottingham Forest FC · KadOla AinaKad kuningKesalahan
  14. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Yeremy PinoMasuk: Ismaila Sarr
  15. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Jörgen Strand LarsenMasuk: Eddie Nketiah
  16. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: Ola AinaMasuk: Arnaud Kalimuendo
  17. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Daichi KamadaMasuk: Dwight McNeil
  18. Nottingham Forest FC · KadMurillo SantiagoKad kuningKesalahan
  19. Tamat 3 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 15/10/2026, 00:12:09 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Jurulatih: Pierre Sage · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 44W. BenitezPenjaga gol
  2. 8J. LermaPertahanan
  3. 26C. RichardsPertahanan
  4. 6J. CanvotPertahanan
  5. 25A. KhalailiPemain tengah
  6. 20A. WhartonPemain tengah
  7. 23Q. TimberPemain tengah
  8. 3T. MitchellPemain tengah
  9. 18D. KamadaPenyerang
  10. 10Y. PinoPenyerang
  11. 22J. LarsenPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31R. MatthewsPenjaga gol
  2. 21H. AhanorPertahanan
  3. 30O. MinguezaPertahanan
  4. 19W. HughesPemain tengah
  5. 28C. DoucourePemain tengah
  6. 11D. McNeilPenyerang
  7. 7I. SarrPenyerang
  8. 9E. NketiahPenyerang
  9. 29E. GuessandPenyerang

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Jurulatih: Oliver Glasner · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 26M. SelsPenjaga gol
  2. 34O. AinaPertahanan
  3. 2O. DiomandePertahanan
  4. 5MurilloPertahanan
  5. 27D. MunozPemain tengah
  6. 21X. SchlagerPemain tengah
  7. 24J. McAteePemain tengah
  8. 3N. WilliamsPemain tengah
  9. 10M. Gibbs-WhitePenyerang
  10. 14D. NdoyePenyerang
  11. 19L. DelapPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12John VictorPenjaga gol
  2. 25L. NetzPertahanan
  3. 23CunhaPertahanan
  4. 6I. SangarePemain tengah
  5. 22R. YatesPemain tengah
  6. 7C. Hudson-OdoiPenyerang
  7. 8N. DominguezPemain tengah
  8. 9C. WoodPenyerang
  9. 15A. KalimuendoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

  • A. DisasiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. HendersonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. MatetaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. RiadSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • T. TomiyasuSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

  • Igor JesusSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • N. MilenkovicSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • N. SavonaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:04 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Nottingham Forest FC 1 – 1 Crystal Palace FCPremier League
Crystal Palace FC 1 – 1 Nottingham Forest FCPremier League
Crystal Palace FC 1 – 1 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 1 – 0 Crystal Palace FCPremier League
Nottingham Forest FC 1 – 1 Crystal Palace FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:04 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Crystal Palace FCVSNottingham Forest FC
7Percubaan tepat6
4Percubaan tersasar10
13Jumlah percubaan24
2Percubaan disekat8
11Percubaan dalam kotak16
2Percubaan luar kotak8
11Kesalahan10
5Sepakan penjuru8
2Ofsaid1
43%Penguasaan57%
2Kad kuning2
—Kad merah—
4Penyelamatan4
386Jumlah hantaran498
290Hantaran tepat407
75%Teks sumber: 傳球成功率82%
2.41Jangkaan gol (xG)3.34
0.31Teks sumber: goals_prevented0.31

Statistik pemain perlawanan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
44 Walter BenítezPenjaga gol8.290—0—41—00
8 Jefferson LermaPertahanan7.57210343110
26 Chris RichardsPertahanan7.290—0148—00
6 Jaydee CanvotPertahanan7.390—0—37300
25 Anan KhalailiPemain tengah6.290—0126100
20 Adam WhartonPemain tengah8.290—1—52200
23 Quinten TimberPemain tengah6.990—1136200
3 Tyrick MitchellPemain tengah7.990—0123700
18 Daichi KamadaPenyerang7.38910125200
10 Yéremy PinoPenyerang7.38310129210
22 Jørgen Strand LarsenPenyerang7.383—0215100
21 Honest AhanorPertahanan6.918—0—5—00
7 Ismaïla SarrPenyerang6.312—0—4—00
9 Eddie NketiahPenyerang6.512—0—1—00
11 Dwight McNeilPenyerang—1—0—1—00
31 Remi MatthewsPenjaga gol———————00
30 Óscar MinguezaPertahanan———————00
28 Cheick DoucouréPemain tengah———————00
19 Will HughesPemain tengah———————00
29 Evann GuessandPenyerang———————00

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
26 Matz SelsPenjaga gol7.690—0—22—00
34 Ola AinaPertahanan6.383—0143210
2 Ousmane DiomandePertahanan6.390—0—60100
5 MurilloPertahanan6.790—0360310
27 Daniel MuñozPemain tengah6.790—0249300
21 Xaver SchlagerPemain tengah6.966—0135—00
24 James McAteePemain tengah6.390—0—55—00
3 Neco WilliamsPemain tengah7.390—0154100
10 Morgan Gibbs-WhitePenyerang7.790—0149200
14 Dan NdoyePenyerang8.37210415—00
19 Liam DelapPenyerang5.972—0213—00
6 Ibrahim SangaréPemain tengah6.924—0—28—00
7 Callum Hudson OdoiPenyerang6.318—0—10—00
9 Chris WoodPenyerang6.218—012—00
15 Arnaud KalimuendoPenyerang6.312—0—3100
12 John VictorPenjaga gol———————00
23 JairPertahanan———————00
25 Luca NetzPertahanan———————00
8 Nicolás DomínguezPemain tengah———————00
22 Ryan YatesPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Crystal Palace FC 3 – 1 Nottingham Forest FC · Separuh masa 2 – 1

Rekod gol

3′ Dan Ndoye Nottingham Forest FC41′ Daichi Kamada Crystal Palace FC45+4′ Jefferson Lerma Crystal Palace FC59′ Yeremy Pino Crystal Palace FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.