scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 1

Everton FC vs Crystal Palace FC · Pusat perlawanan

Everton FCEverton FC
Tamat2 – 0Separuh masa 1 – 0
Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-22 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan1
Separuh masa1 – 0
StadiumGoodison ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

42′ K. Dewsbury-Hall Everton FC53′ T. Barry Everton FC

Kedudukan musim semasa

Everton FCEverton FC

#5 10 Mata · 6 P

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

#12 7 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Everton FCEverton FC

Tiada rekod sepadan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:08 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Crystal Palace FC · KadDaichi KamadaKad kuningKesalahan
  3. Everton FC · Gol · 1 – 0K. Dewsbury-HallGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: H. Armstrong
  4. Separuh masa 1 – 0
  5. Everton FC · Gol · 2 – 0T. BarryGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: I. Ndiaye
  6. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: E. NketiahMasuk: Y. Pino
  7. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: D. MunozMasuk: A. Khalaili
  8. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: J. MatetaMasuk: J. Larsen
  9. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: D. McNeilMasuk: E. Guessand
  10. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: C. RiadMasuk: T. Tomiyasu
  11. Everton FC · PertukaranKeluar: H. HackneyMasuk: J. Garner
  12. Everton FC · PertukaranKeluar: T. BarryMasuk: Beto
  13. Everton FC · PertukaranKeluar: T. GeorgeMasuk: B. Johnson
  14. Everton FC · PertukaranKeluar: K. Dewsbury-HallMasuk: C. Alcaraz
  15. Tamat 2 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:08 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Everton FCEverton FC

Jurulatih: Leighton Baines · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. PickfordPenjaga gol
  2. 34M. RohlPertahanan
  3. 6J. TarkowskiPertahanan
  4. 4J. BranthwaitePertahanan
  5. 16V. MykolenkoPertahanan
  6. 45H. ArmstrongPemain tengah
  7. 30H. HackneyPemain tengah
  8. 10I. NdiayePemain tengah
  9. 8K. Dewsbury-HallPemain tengah
  10. 19T. GeorgePemain tengah
  11. 11T. BarryPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12M. TraversPenjaga gol
  2. 2N. PattersonPertahanan
  3. 15J. O'BrienPertahanan
  4. 5M. KeanePertahanan
  5. 37J. GarnerPemain tengah
  6. 24C. AlcarazPemain tengah
  7. 22B. JohnsonPenyerang
  8. 9BetoPenyerang
  9. 20T. DiblingPenyerang

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Jurulatih: Pierre Sage · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1D. HendersonPenjaga gol
  2. 6J. CanvotPertahanan
  3. 26C. RichardsPertahanan
  4. 4C. RiadPertahanan
  5. 2D. MunozPemain tengah
  6. 20A. WhartonPemain tengah
  7. 18D. KamadaPemain tengah
  8. 3T. MitchellPemain tengah
  9. 11D. McNeilPenyerang
  10. 9E. NketiahPenyerang
  11. 14J. MatetaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 44W. BenitezPenjaga gol
  2. 24B. SosaPertahanan
  3. 17T. TomiyasuPertahanan
  4. 30O. MinguezaPertahanan
  5. 19W. HughesPemain tengah
  6. 22J. LarsenPenyerang
  7. 29E. GuessandPenyerang
  8. 10Y. PinoPemain tengah
  9. 25A. KhalailiPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Everton FCEverton FC

  • T. IroegbunamSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. NorgaardSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:08 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Crystal Palace FC 2 – 2 Everton FCPremier League
Everton FC 2 – 1 Crystal Palace FCPremier League
Crystal Palace FC 1 – 2 Everton FCPremier League
Everton FC 2 – 1 Crystal Palace FCPremier League
Everton FC 1 – 1 Crystal Palace FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Everton FCEverton FC

Tiada rekod sepadan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Tiada rekod sepadan

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:08 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Everton FCVSCrystal Palace FC
1.12Jangkaan gol (xG)1.96
343Hantaran tepat505
11Percubaan dalam kotak8
5Percubaan luar kotak3
7Percubaan disekat3
14Sepakan percuma5
5Percubaan tepat4
4Penyelamatan3
4Percubaan tersasar4
2Ofsaid0
417Jumlah hantaran581
16Jumlah percubaan11
4Sepakan penjuru0
0Kad kuning1
5Kesalahan15
0Kad merah0
42%Penguasaan58%

Statistik pemain perlawanan

Everton FCEverton FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Jordan PickfordPenjaga gol8.390—0—35—00
34 Merlin RöhlPertahanan7.590—0—42200
6 James TarkowskiPertahanan790—0132100
4 Jarrad BranthwaitePertahanan7.390—0—38200
16 Vitaliy MykolenkoPertahanan7.390—0—39—00
45 Harrison ArmstrongPemain tengah6.990—1—38200
30 Hayden HackneyPemain tengah7.279—0—43200
10 Iliman NdiayePemain tengah7.990—1244400
8 Kiernan Dewsbury-HallPemain tengah8.78910237200
19 Tyrique GeorgePemain tengah7.584—0236—00
11 Thierno BarryPenyerang77910115100
37 James GarnerPemain tengah6.611—0—9100
9 BetoPenyerang6.311—0—4—00
22 Brennan JohnsonPenyerang6.314—0—3—00
24 Carlos AlcarazPemain tengah—1—012100
12 Mark TraversPenjaga gol———————00
2 Nathan PattersonPertahanan———————00
5 Michael KeanePertahanan———————00
15 Jake O'BrienPertahanan———————00
20 Tyler DiblingPenyerang———————00

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Dean HendersonPenjaga gol6.990—0—31—00
6 Jaydee CanvotPertahanan6.990—0—86400
26 Chris RichardsPertahanan6.990—0—67200
4 Chadi RiadPertahanan6.572—0—49100
2 Daniel MuñozPemain tengah5.955—0231100
20 Adam WhartonPemain tengah6.990—0—74200
18 Daichi KamadaPemain tengah7.290—0—72310
3 Tyrick MitchellPemain tengah6.590—0—30200
11 Dwight McNeilPenyerang6.363—0—31—00
9 Eddie NketiahPenyerang755—0114100
14 Jean-Philippe MatetaPenyerang5.963—0212200
25 Anan KhalailiPenyerang7.335—0—23400
10 Yéremy PinoPemain tengah6.735—0119200
22 Jørgen Strand LarsenPenyerang6.227—014—00
29 Evann GuessandPenyerang6.227—0113100
17 Takehiro TomiyasuPertahanan6.718—0—25—00
44 Walter BenítezPenjaga gol———————00
24 Borna SosaPertahanan———————00
30 Óscar MinguezaPertahanan———————00
19 Will HughesPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Everton FC 2 – 0 Crystal Palace FC · Separuh masa 1 – 0

Rekod gol

42′ K. Dewsbury-Hall Everton FC53′ T. Barry Everton FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.