scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 1

Nottingham Forest FC vs Leeds United FC · Pusat perlawanan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
Tamat0 – 1Separuh masa 0 – 0
Leeds United FCLeeds United FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-22 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan1
Separuh masa0 – 0
StadiumThe City GroundStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

88′ A. Stach Leeds United FC

Kedudukan musim semasa

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

#15 5 Mata · 6 P

Leeds United FCLeeds United FC

#7 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Tiada rekod sepadan

Leeds United FCLeeds United FC

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:03 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Nottingham Forest FC · KadOla AinaKad kuningKesalahan
  3. Leeds United FC · KadDominic Calvert-LewinKad kuningKesalahan
  4. Separuh masa 0 – 0
  5. Nottingham Forest FC · KadJairKad kuningKesalahan
  6. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: D. NdoyeMasuk: C. Wood
  7. Leeds United FC · PertukaranKeluar: H. WilsonMasuk: N. Okafor
  8. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: O. AinaMasuk: L. Netz
  9. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: J. McAteeMasuk: X. Schlager
  10. Leeds United FC · PertukaranKeluar: B. AaronsonMasuk: S. Longstaff
  11. Leeds United FC · Gol · 0 – 1A. StachGol biasa
  12. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: MurilloMasuk: A. Kalimuendo
  13. Tamat 0 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:03 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Jurulatih: Oliver Glasner · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 26M. SelsPenjaga gol
  2. 23CunhaPertahanan
  3. 31N. MilenkovicPertahanan
  4. 5MurilloPertahanan
  5. 34O. AinaPemain tengah
  6. 24J. McAteePemain tengah
  7. 6I. SangarePemain tengah
  8. 3N. WilliamsPemain tengah
  9. 14D. NdoyePenyerang
  10. 10M. Gibbs-WhitePenyerang
  11. 11Igor JesusPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12John VictorPenjaga gol
  2. 25L. NetzPertahanan
  3. 2O. DiomandePertahanan
  4. 44Z. AbbottPertahanan
  5. 21X. SchlagerPemain tengah
  6. 7C. Hudson-OdoiPenyerang
  7. 8N. DominguezPemain tengah
  8. 9C. WoodPenyerang
  9. 15A. KalimuendoPenyerang

Leeds United FCLeeds United FC

Jurulatih: Daniel Farke · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. TraffordPenjaga gol
  2. 6J. RodonPertahanan
  3. 15J. BijolPertahanan
  4. 5T. MuharemovicPertahanan
  5. 2J. BoglePemain tengah
  6. 18A. StachPemain tengah
  7. 4E. AmpaduPemain tengah
  8. 24J. JustinPemain tengah
  9. 10H. WilsonPenyerang
  10. 11B. AaronsonPenyerang
  11. 9D. Calvert-LewinPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23Lucas PerriPenjaga gol
  2. 30N. ElvediPertahanan
  3. 50A. CresswellPemain tengah
  4. 65J. LienouPertahanan
  5. 7D. JamesPenyerang
  6. 8S. LongstaffPemain tengah
  7. 22A. TanakaPemain tengah
  8. 19N. OkaforPenyerang
  9. 14L. NmechaPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

  • N. SavonaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • R. YatesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Leeds United FCLeeds United FC

  • W. GnontoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • G. GudmundssonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. JosephSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 21:01:26 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Leeds United FC 3 – 1 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 3 – 1 Leeds United FCPremier League
Nottingham Forest FC 0 – 2 Leeds United FCFriendlies Clubs
Leeds United FC 2 – 1 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 1 – 0 Leeds United FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Tiada rekod sepadan

Leeds United FCLeeds United FC

Tiada rekod sepadan

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:03 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Nottingham Forest FCVSLeeds United FC
0.66Jangkaan gol (xG)0.47
321Hantaran tepat232
6Percubaan dalam kotak6
6Percubaan luar kotak5
2Percubaan disekat6
14Sepakan percuma15
2Percubaan tepat3
2Penyelamatan3
8Percubaan tersasar2
3Ofsaid3
411Jumlah hantaran326
12Jumlah percubaan11
2Kad kuning1
3Sepakan penjuru2
15Kesalahan14
0Kad merah0
55%Penguasaan45%

Statistik pemain perlawanan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
26 Matz SelsPenjaga gol6.390—0—26—00
23 JairPertahanan6.390—0—43110
31 Nikola MilenkovićPertahanan6.390—0245—00
5 MurilloPertahanan7.289—0—59200
34 Ola AinaPemain tengah6.974—0126—10
24 James McAteePemain tengah7.274—0—37100
6 Ibrahim SangaréPemain tengah6.990—0153—00
3 Neco WilliamsPemain tengah6.790—0—27300
14 Dan NdoyePenyerang6.362—0—10100
10 Morgan Gibbs-WhitePenyerang790—0338—00
11 Igor JesusPenyerang6.990—0223—00
9 Chris WoodPenyerang6.328—015—00
25 Luca NetzPertahanan6.316—0—9—00
21 Xaver SchlagerPemain tengah6.516—0—10—00
15 Arnaud KalimuendoPenyerang—1—0———00
12 John VictorPenjaga gol———————00
2 Ousmane DiomandePertahanan———————00
44 Zach AbbottPertahanan———————00
8 Nicolás DomínguezPemain tengah———————00
7 Callum Hudson OdoiPenyerang———————00

Leeds United FCLeeds United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 James TraffordPenjaga gol7.590—0—35—00
6 Joe RodonPertahanan7.390—0—25100
15 Jaka BijolPertahanan7.590—0—55100
5 Tarik MuharemovićPertahanan6.990—0137—00
2 Jayden BoglePemain tengah6.790—0—23100
18 Anton StachPemain tengah89010231300
4 Ethan AmpaduPemain tengah6.990—0—51200
24 James JustinPemain tengah7.290—0—20600
10 Harry WilsonPenyerang6.966—0—15200
11 Brenden AaronsonPenyerang6.682—0115100
9 Dominic Calvert-LewinPenyerang690—0114—10
19 Noah OkaforPenyerang6.624—0—3200
8 Sean LongstaffPemain tengah6.78—0—2—00
23 Lucas PerriPenjaga gol———————00
65 Jayden LienouPertahanan———————00
30 Nico ElvediPertahanan———————00
50 Alfie CresswellPemain tengah———————00
22 Ao TanakaPemain tengah———————00
7 Daniel JamesPenyerang———————00
14 Lukas NmechaPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Nottingham Forest FC 0 – 1 Leeds United FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

88′ A. Stach Leeds United FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.