scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Fulham FC vs Crystal Palace FC · Pusat perlawanan

Fulham FCFulham FC
Tamat2 – 3Separuh masa 2 – 1
Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-05 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa2 – 1
StadiumCraven CottageStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

11′ J. King Fulham FC35′ T. Mitchell Crystal Palace FC42′ C. Palacios Fulham FC54′ T. Mitchell Crystal Palace FC77′ B. Chilwell Crystal Palace FC

Kedudukan musim semasa

Fulham FCFulham FC

#20 2 Mata · 6 P

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

#12 7 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:49 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Fulham FC · Gol · 1 – 0J. KingGol biasa
  3. Crystal Palace FC · Teks sumber: VARDaichi KamadaTeks sumber: 入球被取消
  4. Crystal Palace FC · Gol · 1 – 1T. MitchellGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: E. Nketiah
  5. Fulham FC · Gol · 2 – 1C. PalaciosGol biasa
  6. Separuh masa 2 – 1
  7. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: E. NketiahMasuk: J. Larsen
  8. Crystal Palace FC · Gol · 2 – 2T. MitchellGol biasa
  9. Fulham FC · PertukaranKeluar: C. PalaciosMasuk: S. Berge
  10. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: T. MitchellMasuk: B. Chilwell
  11. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Q. TimberMasuk: W. Hughes
  12. Crystal Palace FC · Gol · 2 – 3B. ChilwellGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: D. Kamada
  13. Fulham FC · PertukaranKeluar: A. RobinsonMasuk: R. Sessegnon
  14. Fulham FC · PertukaranKeluar: S. CharlesMasuk: E. Smith Rowe
  15. Fulham FC · PertukaranKeluar: O. BobbMasuk: H. Larsson
  16. Fulham FC · PertukaranKeluar: A. IwobiMasuk: Rodrigo Muniz
  17. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Y. PinoMasuk: O. Mingueza
  18. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: D. KamadaMasuk: D. Osorio
  19. Tamat 2 – 3

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:49 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Fulham FCFulham FC

Jurulatih: Alvaro Arbeloa · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. LenoPenjaga gol
  2. 21T. CastagnePertahanan
  3. 5J. AndersenPertahanan
  4. 3C. BasseyPertahanan
  5. 33A. RobinsonPertahanan
  6. 19S. CharlesPemain tengah
  7. 17A. IwobiPemain tengah
  8. 14O. BobbPemain tengah
  9. 24J. KingPemain tengah
  10. 8C. PalaciosPemain tengah
  11. 7G. GarciaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23B. LecomtePenjaga gol
  2. 22D. AffengruberPertahanan
  3. 16S. BergePemain tengah
  4. 30R. SessegnonPemain tengah
  5. 32E. Smith RowePemain tengah
  6. 20Manuel AngelPemain tengah
  7. 15H. LarssonPemain tengah
  8. 11KevinPenyerang
  9. 9Rodrigo MunizPenyerang

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Jurulatih: Pierre Sage · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1D. HendersonPenjaga gol
  2. 26C. RichardsPertahanan
  3. 5A. DisasiPertahanan
  4. 6J. CanvotPertahanan
  5. 25A. KhalailiPemain tengah
  6. 23Q. TimberPemain tengah
  7. 20A. WhartonPemain tengah
  8. 3T. MitchellPemain tengah
  9. 18D. KamadaPenyerang
  10. 10Y. PinoPenyerang
  11. 9E. NketiahPenyerang

Pemain simpanan

  1. 44W. BenitezPenjaga gol
  2. 17T. TomiyasuPertahanan
  3. 33B. ChilwellPertahanan
  4. 30O. MinguezaPertahanan
  5. 19W. HughesPemain tengah
  6. 28C. DoucourePemain tengah
  7. 22J. LarsenPenyerang
  8. 24D. OsorioPemain tengah
  9. 12Z. GozoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Fulham FCFulham FC

  • T. CairneySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • L. De FougerollesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

  • J. MatetaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. RiadSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • I. SarrSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:49 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Fulham FC 1 – 2 Crystal Palace FCFriendlies Clubs
Crystal Palace FC 1 – 1 Fulham FCPremier League
Fulham FC 1 – 2 Crystal Palace FCPremier League
Fulham FC 0 – 3 Crystal Palace FCFA Cup
Fulham FC 0 – 2 Crystal Palace FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:49 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Fulham FCVSCrystal Palace FC
3.14Jangkaan gol (xG)1.97
602Hantaran tepat297
22Percubaan dalam kotak7
3Percubaan luar kotak3
9Percubaan disekat2
7Sepakan percuma6
6Percubaan tepat5
2Penyelamatan5
10Percubaan tersasar3
1Ofsaid6
678Jumlah hantaran377
25Jumlah percubaan10
7Sepakan penjuru1
6Kesalahan7
0Kad kuning0
0Kad merah0
65%Penguasaan35%

Statistik pemain perlawanan

Fulham FCFulham FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bernd LenoPenjaga gol6.790—0—42—00
21 Timothy CastagnePertahanan6.390—0369200
5 Joachim AndersenPertahanan7.290—0—112200
3 Calvin BasseyPertahanan6.390—0—95100
33 Antonee RobinsonPertahanan6.579—0150200
19 Shea CharlesPemain tengah6.779—0—54—00
17 Alex IwobiPemain tengah7.283—0—70100
14 Oscar BobbPemain tengah7.779—0224—00
24 Joshua KingPemain tengah8.29010137100
8 César PalaciosPemain tengah6.66110429—00
7 Gonzalo GarcíaPenyerang6.590—0220100
16 Sander BergePemain tengah6.929—0—34—00
30 Ryan SessegnonPemain tengah6.311—0117—00
32 Emile Smith RowePemain tengah6.511—0—6—00
15 Hugo LarssonPemain tengah7.211—0—17100
9 Rodrigo MunizPenyerang6.212—022—00
23 Benjamin LecomtePenjaga gol———————00
22 David AffengruberPertahanan———————00
11 KevinPenyerang———————00
20 Manuel Ángel MoránPemain tengah———————00

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Dean HendersonPenjaga gol6.990—0—34—00
26 Chris RichardsPertahanan7.390—0143100
5 Axel DisasiPertahanan7.690—0—60400
6 Jaydee CanvotPertahanan6.290—0—49200
25 Anan KhalailiPemain tengah7.390—0130300
23 Quinten TimberPemain tengah6.374—0118100
20 Adam WhartonPemain tengah790—0—24100
3 Tyrick MitchellPemain tengah8.97420220200
18 Daichi KamadaPenyerang6.689—1—30—00
10 Yéremy PinoPenyerang7.289—0138100
9 Eddie NketiahPenyerang6.945—118100
22 Jørgen Strand LarsenPenyerang6.645—0—9—00
33 Ben ChilwellPertahanan7.6161015—00
19 Will HughesPemain tengah6.616—0—4—00
30 Óscar MinguezaPertahanan—1—0—3100
24 Darío OsorioPemain tengah—1—0—2100
44 Walter BenítezPenjaga gol———————00
17 Takehiro TomiyasuPertahanan———————00
28 Cheick DoucouréPemain tengah———————00
12 Zavier GozoPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Fulham FC 2 – 3 Crystal Palace FC · Separuh masa 2 – 1

Rekod gol

11′ J. King Fulham FC35′ T. Mitchell Crystal Palace FC42′ C. Palacios Fulham FC54′ T. Mitchell Crystal Palace FC77′ B. Chilwell Crystal Palace FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.