scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Nottingham Forest FC vs Tottenham Hotspur FC · Pusat perlawanan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
Tamat0 – 0Separuh masa 0 – 0
Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-05 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa0 – 0
StadiumThe City GroundStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kedudukan musim semasa

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

#15 5 Mata · 6 P

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

#19 3 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Tottenham Hotspur FC · KadDestiny UdogieKad kuningKesalahan
  3. Separuh masa 0 – 0
  4. Nottingham Forest FC · KadNikola MilenkovićKad kuningKesalahan
  5. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: O. AinaMasuk: D. Munoz
  6. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: D. NdoyeMasuk: Igor Jesus
  7. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: D. UdogieMasuk: A. Robertson
  8. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: SavinhoMasuk: M. Kudus
  9. Nottingham Forest FC · Teks sumber: VARNeco WilliamsTeks sumber: 入球被取消
  10. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: L. DelapMasuk: C. Wood
  11. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: M. TelMasuk: M. Mudryk
  12. Nottingham Forest FC · KadJames McAteeKad kuningKesalahan
  13. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: C. GallagherMasuk: M. Fernandes
  14. Tottenham Hotspur FC · KadMateus FernandesKad kuningKesalahan
  15. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: O. MarmoushMasuk: D. Solanke
  16. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: MurilloMasuk: O. Diomande
  17. Tamat 0 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Jurulatih: Oliver Glasner · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 26M. SelsPenjaga gol
  2. 23CunhaPertahanan
  3. 31N. MilenkovicPertahanan
  4. 5MurilloPertahanan
  5. 34O. AinaPemain tengah
  6. 21X. SchlagerPemain tengah
  7. 24J. McAteePemain tengah
  8. 3N. WilliamsPemain tengah
  9. 14D. NdoyePenyerang
  10. 10M. Gibbs-WhitePenyerang
  11. 19L. DelapPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12John VictorPenjaga gol
  2. 25L. NetzPertahanan
  3. 2O. DiomandePertahanan
  4. 27D. MunozPertahanan
  5. 22R. YatesPemain tengah
  6. 7C. Hudson-OdoiPenyerang
  7. 8N. DominguezPemain tengah
  8. 9C. WoodPenyerang
  9. 11Igor JesusPenyerang

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Jurulatih: Roberto De Zerbi · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 31A. KinskyPenjaga gol
  2. 23P. PorroPertahanan
  3. 6J. P. van HeckePertahanan
  4. 37M. van de VenPertahanan
  5. 13D. UdogiePertahanan
  6. 30R. BentancurPemain tengah
  7. 16S. TonaliPemain tengah
  8. 17SavinhoPemain tengah
  9. 8C. GallagherPemain tengah
  10. 11M. TelPemain tengah
  11. 22O. MarmoushPenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. DubravkaPenjaga gol
  2. 14A. GrayPemain tengah
  3. 3A. RobertsonPertahanan
  4. 5M. SenesiPertahanan
  5. 20M. KudusPemain tengah
  6. 18M. FernandesPemain tengah
  7. 15L. BergvallPemain tengah
  8. 19D. SolankePenyerang
  9. 27M. MudrykPemain tengah

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

  • N. SavonaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

  • D. KulusevskiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. MaddisonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OdobertSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • X. SimonsSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tottenham Hotspur FC 0 – 3 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 3 – 0 Tottenham Hotspur FCPremier League
Tottenham Hotspur FC 1 – 2 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 1 – 0 Tottenham Hotspur FCPremier League
Tottenham Hotspur FC 3 – 1 Nottingham Forest FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Nottingham Forest FCVSTottenham Hotspur FC
0.92Jangkaan gol (xG)1.06
239Hantaran tepat382
5Percubaan dalam kotak8
7Percubaan luar kotak3
3Percubaan disekat4
14Sepakan percuma21
2Percubaan tepat0
7Percubaan tersasar7
2Ofsaid1
311Jumlah hantaran456
12Jumlah percubaan11
2Kad kuning2
2Sepakan penjuru10
0Penyelamatan1
22Kesalahan14
0Kad merah0
41%Penguasaan59%

Statistik pemain perlawanan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
26 Matz SelsPenjaga gol6.290—0—27—00
23 JairPertahanan7.590—0132200
31 Nikola MilenkovićPertahanan7.290—0—42210
5 MurilloPertahanan6.989—0249400
34 Ola AinaPemain tengah6.759—0—17500
21 Xaver SchlagerPemain tengah7.290—0132400
24 James McAteePemain tengah7.290—0230310
3 Neco WilliamsPemain tengah6.690—0—30300
14 Dan NdoyePenyerang6.259—0—5100
10 Morgan Gibbs-WhitePenyerang6.790—0222200
19 Liam DelapPenyerang6.774—019—00
27 Daniel MuñozPertahanan6.631—0—6100
11 Igor JesusPenyerang6.731—0—6100
9 Chris WoodPenyerang6.716—0—3—00
2 Ousmane DiomandePertahanan—1—0—1—00
12 John VictorPenjaga gol———————00
25 Luca NetzPertahanan———————00
7 Callum Hudson OdoiPenyerang———————00
8 Nicolás DomínguezPemain tengah———————00
22 Ryan YatesPemain tengah———————00

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
31 Antonín KinskýPenjaga gol6.990—0—34—00
23 Pedro PorroPertahanan6.790—0161100
6 Jan Paul van HeckePertahanan7.590—0273100
37 Micky van de VenPertahanan7.590—0167300
13 Destiny UdogiePertahanan6.961—0—27—10
30 Rodrigo BentancurPemain tengah6.990—0136100
16 Sandro TonaliPemain tengah7.790—0—41400
17 SávioPemain tengah7.561—0—19—00
8 Conor GallagherPemain tengah7.583—0—32400
11 Mathys TelPemain tengah674—0—17—00
22 Omar MarmoushPenyerang6.984—0112—00
3 Andy RobertsonPertahanan6.929—0—23—00
20 Mohammed KudusPemain tengah729—0—8—00
27 Mykhailo MudrykPemain tengah6.616—0—2—00
18 Mateus FernandesPemain tengah6.313—0—3—10
19 Dominic SolankePenyerang6.212—011—00
39 Martin DúbravkaPenjaga gol———————00
5 Marcos SenesiPertahanan———————00
14 Archie GrayPemain tengah———————00
15 Lucas BergvallPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Nottingham Forest FC 0 – 0 Tottenham Hotspur FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.