scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 5

Nottingham Forest FC vs Coventry City FC · Pusat perlawanan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC
Tamat0 – 1Separuh masa 0 – 0
Coventry City FCCoventry City FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-20 · 00:30 MYT
StatusTamat
Pusingan5
Separuh masa0 – 0
StadiumThe City GroundStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

55′ J. Dasilva Coventry City FC

Kedudukan musim semasa

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

#15 5 Mata · 6 P

Coventry City FCCoventry City FC

#14 6 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:30 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Separuh masa 0 – 0
  3. Coventry City FC · PertukaranKeluar: E. Mason-ClarkMasuk: L. Tchaouna
  4. Coventry City FC · Gol · 0 – 1J. DasilvaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Rushworth
  5. Nottingham Forest FC · KadLiam DelapKad kuningTeks sumber: Argument
  6. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: D. NdoyeMasuk: Igor Jesus
  7. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: O. DiomandeMasuk: C. Wood
  8. Coventry City FC · PertukaranKeluar: J. RudoniMasuk: E. Simms
  9. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: D. MunozMasuk: L. Netz
  10. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: J. McAteeMasuk: I. Sangare
  11. Nottingham Forest FC · Teks sumber: VARIgor JesusTeks sumber: 入球被取消
  12. Coventry City FC · PertukaranKeluar: C. YirenkyiMasuk: J. Latibeaudiere
  13. Nottingham Forest FC · KadJairKad kuningKesalahan
  14. Tamat 0 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:30 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Jurulatih: Oliver Glasner · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 26M. SelsPenjaga gol
  2. 23CunhaPertahanan
  3. 2O. DiomandePertahanan
  4. 5MurilloPertahanan
  5. 27D. MunozPemain tengah
  6. 24J. McAteePemain tengah
  7. 21X. SchlagerPemain tengah
  8. 3N. WilliamsPemain tengah
  9. 10M. Gibbs-WhitePenyerang
  10. 14D. NdoyePenyerang
  11. 19L. DelapPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12John VictorPenjaga gol
  2. 25L. NetzPertahanan
  3. 34O. AinaPertahanan
  4. 6I. SangarePemain tengah
  5. 22R. YatesPemain tengah
  6. 7C. Hudson-OdoiPenyerang
  7. 8N. DominguezPemain tengah
  8. 9C. WoodPenyerang
  9. 11Igor JesusPenyerang

Coventry City FCCoventry City FC

Jurulatih: Frank Lampard · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19C. RushworthPenjaga gol
  2. 12S. MfuniPertahanan
  3. 4B. ThomasPertahanan
  4. 2E. PinnockPertahanan
  5. 8C. YirenkyiPemain tengah
  6. 16F. OnyekaPemain tengah
  7. 6M. GrimesPemain tengah
  8. 3J. DasilvaPemain tengah
  9. 5J. RudoniPenyerang
  10. 10E. Mason-ClarkPenyerang
  11. 23B. Thomas-AsantePenyerang

Pemain simpanan

  1. 25D. BentleyPenjaga gol
  2. 29V. TorpPemain tengah
  3. 22J. LatibeaudierePertahanan
  4. 7T. SakamotoPemain tengah
  5. 38G. HamerPemain tengah
  6. 9E. SimmsPenyerang
  7. 17L. TchaounaPenyerang
  8. 49S. CherifPenyerang
  9. 34Y. GbohoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

  • N. MilenkovicSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • N. SavonaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Coventry City FCCoventry City FC

  • A. AmendaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • T. AwoniyiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. EcclesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • K. Kesler-HaydenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • L. WoolfendenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. WrightSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:30 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Nottingham Forest FC 1 – 3 Coventry City FCFriendlies Clubs
Nottingham Forest FC 2 – 0 Coventry City FCChampionship
Coventry City FC 2 – 1 Nottingham Forest FCChampionship
Coventry City FC 1 – 2 Nottingham Forest FCChampionship
Nottingham Forest FC 2 – 1 Coventry City FCChampionship

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:30 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Nottingham Forest FCVSCoventry City FC
1.10Jangkaan gol (xG)0.67
427Hantaran tepat236
12Percubaan dalam kotak5
12Percubaan luar kotak5
12Percubaan disekat1
10Sepakan percuma12
3Percubaan tepat3
2Penyelamatan2
9Percubaan tersasar6
2Ofsaid2
508Jumlah hantaran311
24Jumlah percubaan10
2Kad kuning0
6Sepakan penjuru2
12Kesalahan10
0Kad merah0
63%Penguasaan37%

Statistik pemain perlawanan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
26 Matz SelsPenjaga gol690—0—21—00
23 JairPertahanan6.790—0153210
2 Ousmane DiomandePertahanan6.373—0142—00
5 MurilloPertahanan7.790—0169100
27 Daniel MuñozPemain tengah6.783—0138100
24 James McAteePemain tengah6.683—0149100
21 Xaver SchlagerPemain tengah7.390—0—55200
3 Neco WilliamsPemain tengah7.290—0155100
10 Morgan Gibbs-WhitePenyerang8.290—0—56—00
14 Dan NdoyePenyerang6.359—029—00
19 Liam DelapPenyerang790—0319110
11 Igor JesusPenyerang6.531—0118—00
9 Chris WoodPenyerang6.717—0—6—00
25 Luca NetzPertahanan6.314—0—8—00
6 Ibrahim SangaréPemain tengah6.614—0—10—00
12 John VictorPenjaga gol———————00
34 Ola AinaPertahanan———————00
7 Callum Hudson OdoiPenyerang———————00
8 Nicolás DomínguezPemain tengah———————00
22 Ryan YatesPemain tengah———————00

Coventry City FCCoventry City FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Carl RushworthPenjaga gol790—1—48—00
12 Stephen MfuniPertahanan7.290—0—32100
4 Bobby ThomasPertahanan8.290—0130100
2 Ethan PinnockPertahanan8.390—0—21—00
8 Caleb YirenkyiPemain tengah6.789—0—34100
16 Frank OnyekaPemain tengah6.790—0—29200
6 Matt GrimesPemain tengah7.290—0132300
3 Jay DaSilvaPemain tengah7.99010224—00
5 Jack RudoniPenyerang7.274—0128100
10 Ephron Mason-ClarkPenyerang6.345—0—11—00
23 Brandon Thomas-AsantePenyerang6.990—0311300
17 Loum TchaounaPenyerang6.345—016—00
9 Ellis SimmsPenyerang6.716—0—5—00
22 Joel LatibeaudierePertahanan—1—0———00
25 Daniel BentleyPenjaga gol———————00
7 Tatsuhiro SakamotoPemain tengah———————00
29 Victor TorpPemain tengah———————00
38 Gustavo HamerPemain tengah———————00
34 Yann GbohoPenyerang———————00
49 Sidiki CherifPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Nottingham Forest FC 0 – 1 Coventry City FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

55′ J. Dasilva Coventry City FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.