scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Aston Villa FC vs Nottingham Forest FC · Pusat perlawanan

Aston Villa FCAston Villa FC
Tamat1 – 2Separuh masa 0 – 0
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-12 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa0 – 0
StadiumVilla ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

46′ L. Delap Nottingham Forest FC74′ Alysson Aston Villa FC88′ Igor Jesus Nottingham Forest FC

Kedudukan musim semasa

Aston Villa FCAston Villa FC

#16 5 Mata · 6 P

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

#15 5 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:10 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: P. TorresMasuk: T. Mings
  3. Nottingham Forest FC · KadDan NdoyeKad kuningKesalahan
  4. Aston Villa FC · KadNicolas JacksonKad kuningTeks sumber: Argument
  5. Nottingham Forest FC · KadMurilloKad kuningKesalahan
  6. Separuh masa 0 – 0
  7. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: G. HemmingsMasuk: Alysson
  8. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: N. JacksonMasuk: T. Abraham
  9. Nottingham Forest FC · Gol · 0 – 1L. DelapGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Murillo
  10. Nottingham Forest FC · KadXaver SchlagerKad kuningKesalahan
  11. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: R. BarkleyMasuk: J. Manzambi
  12. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: E. BuendiaMasuk: I. Mbaye
  13. Nottingham Forest FC · KadLiam DelapKad kuningTeks sumber: Argument
  14. Aston Villa FC · Gol · 1 – 1AlyssonGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: J. McGinn
  15. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: D. NdoyeMasuk: Igor Jesus
  16. Nottingham Forest FC · KadJames McAteeKad kuningKesalahan
  17. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: J. McAteeMasuk: I. Sangare
  18. Nottingham Forest FC · Gol · 1 – 2Igor JesusGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: M. Gibbs-White
  19. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: L. DelapMasuk: C. Wood
  20. Aston Villa FC · KadTyrone MingsKad kuningKesalahan
  21. Tamat 1 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:10 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Aston Villa FCAston Villa FC

Jurulatih: Unai Emery · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1Z. SuzukiPenjaga gol
  2. 29A. Wan-BissakaPertahanan
  3. 3V. LindelofPertahanan
  4. 14P. TorresPertahanan
  5. 22I. MaatsenPertahanan
  6. 8B. KamaraPemain tengah
  7. 6R. BarkleyPemain tengah
  8. 7J. McGinnPemain tengah
  9. 10E. BuendiaPemain tengah
  10. 53G. HemmingsPemain tengah
  11. 11N. JacksonPenyerang

Pemain simpanan

  1. 40M. BizotPenjaga gol
  2. 5T. MingsPertahanan
  3. 13M. RuggeriPertahanan
  4. 26L. BogardePemain tengah
  5. 44J. ManzambiPemain tengah
  6. 17A. GarnachoPenyerang
  7. 47AlyssonPenyerang
  8. 18T. AbrahamPenyerang
  9. 19I. MbayePenyerang

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Jurulatih: Oliver Glasner · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 26M. SelsPenjaga gol
  2. 34O. AinaPertahanan
  3. 2O. DiomandePertahanan
  4. 5MurilloPertahanan
  5. 27D. MunozPemain tengah
  6. 24J. McAteePemain tengah
  7. 21X. SchlagerPemain tengah
  8. 3N. WilliamsPemain tengah
  9. 14D. NdoyePenyerang
  10. 10M. Gibbs-WhitePenyerang
  11. 19L. DelapPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12John VictorPenjaga gol
  2. 25L. NetzPertahanan
  3. 6I. SangarePemain tengah
  4. 22R. YatesPemain tengah
  5. 7C. Hudson-OdoiPenyerang
  6. 8N. DominguezPemain tengah
  7. 9C. WoodPenyerang
  8. 11Igor JesusPenyerang
  9. 15A. KalimuendoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Aston Villa FCAston Villa FC

  • M. CashSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • L. GoretzkaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Joao GomesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • B. MadjoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. OnanaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

  • N. SavonaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:10 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Aston Villa FC 4 – 0 Nottingham Forest FCUEFA Europa League
Nottingham Forest FC 1 – 0 Aston Villa FCUEFA Europa League
Nottingham Forest FC 1 – 1 Aston Villa FCPremier League
Aston Villa FC 3 – 1 Nottingham Forest FCPremier League
Aston Villa FC 2 – 1 Nottingham Forest FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:10 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Aston Villa FCVSNottingham Forest FC
0.82Jangkaan gol (xG)2.28
346Hantaran tepat309
6Percubaan dalam kotak14
1Percubaan luar kotak8
1Percubaan disekat3
16Sepakan percuma11
5Percubaan tepat7
5Penyelamatan5
1Percubaan tersasar12
421Jumlah hantaran360
7Jumlah percubaan22
2Kad kuning5
6Sepakan penjuru1
0Ofsaid4
11Kesalahan16
0Kad merah0
53%Penguasaan47%

Statistik pemain perlawanan

Aston Villa FCAston Villa FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Zion SuzukiPenjaga gol7.290—0—46—00
29 Aaron Wan-BissakaPertahanan6.990—0—48500
3 Victor LindelöfPertahanan6.390—0166—00
14 Pau TorresPertahanan6.925—0—26—00
22 Ian MaatsenPertahanan6.383—0135100
8 Boubacar KamaraPemain tengah7.290—0—36300
6 Ross BarkleyPemain tengah6.763—0132400
7 John McGinnPemain tengah7.290—1—21100
10 Emiliano BuendíaPemain tengah6.263—0—20—00
53 George HemmingsPemain tengah6.545—0—7—00
11 Nicolas JacksonPenyerang6.345—0—6—10
5 Tyrone MingsPertahanan7.265—0135110
47 AlyssonPenyerang7.54510113—00
18 Tammy AbrahamPenyerang6.545—0—10—00
44 Johan ManzambiPemain tengah6.327—0—10100
19 Ibrahim MbayePenyerang6.627—0110100
40 Marco BizotPenjaga gol———————00
13 Matteo RuggeriPertahanan———————00
26 Lamare BogardePemain tengah———————00
17 Alejandro GarnachoPenyerang———————00

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
26 Matz SelsPenjaga gol7.390—0—21—00
34 Ola AinaPertahanan6.990—0—40300
2 Ousmane DiomandePertahanan6.990—0133100
5 MurilloPertahanan6.690—1—43210
27 Daniel MuñozPemain tengah890—0137400
24 James McAteePemain tengah7.582—0248310
21 Xaver SchlagerPemain tengah7.390—0142610
3 Neco WilliamsPemain tengah6.790—0221100
14 Dan NdoyePenyerang6.675—039—10
10 Morgan Gibbs-WhitePenyerang7.590—1237100
19 Liam DelapPenyerang7.28910512110
11 Igor JesusPenyerang7.7151019—00
6 Ibrahim SangaréPemain tengah6.78—018100
9 Chris WoodPenyerang—1—0———00
12 John VictorPenjaga gol———————00
25 Luca NetzPertahanan———————00
7 Callum Hudson OdoiPenyerang———————00
8 Nicolás DomínguezPemain tengah———————00
22 Ryan YatesPemain tengah———————00
15 Arnaud KalimuendoPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Aston Villa FC 1 – 2 Nottingham Forest FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

46′ L. Delap Nottingham Forest FC74′ Alysson Aston Villa FC88′ Igor Jesus Nottingham Forest FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.