scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Crystal Palace FC vs Ipswich Town FC · Pusat perlawanan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC
Tamat2 – 3Separuh masa 1 – 2
Ipswich Town FCIpswich Town FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-12 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa1 – 2
StadiumSelhurst ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

14′ A. Khalaili Crystal Palace FC23′ Emersonn Ipswich Town FC45′ L. Davis Ipswich Town FC75′ J. Larsen Crystal Palace FC90′ Z. Flemming Ipswich Town FC

Kedudukan musim semasa

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

#12 7 Mata · 6 P

Ipswich Town FCIpswich Town FC

#10 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:40 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Crystal Palace FC · Gol · 1 – 0A. KhalailiGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: D. Kamada
  3. Ipswich Town FC · Gol · 1 – 1EmersonnGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: L. Davis
  4. Crystal Palace FC · KadAxel DisasiKad merahKesalahan
  5. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: Y. PinoMasuk: T. Tomiyasu
  6. Ipswich Town FC · KadJack ClarkeKad kuningKesalahan
  7. Ipswich Town FC · Gol · 1 – 2L. DavisGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Emersonn
  8. Separuh masa 1 – 2
  9. Ipswich Town FC · KadAbdul Fatawu IssahakuKad kuningKesalahan
  10. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: I. FatawuMasuk: J. Philogene
  11. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: EmersonnMasuk: Z. Flemming
  12. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: J. ClarkeMasuk: D. Maeda
  13. Ipswich Town FC · KadSaša LukićKad kuningKesalahan
  14. Crystal Palace FC · Gol · 2 – 2J. LarsenGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: D. Kamada
  15. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: T. MitchellMasuk: B. Chilwell
  16. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: A. WhartonMasuk: W. Hughes
  17. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: S. LukicMasuk: Florentino
  18. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: D. KamadaMasuk: J. Lerma
  19. Crystal Palace FC · PertukaranKeluar: J. LarsenMasuk: Z. Gozo
  20. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: J. GreavesMasuk: A. Ouattara
  21. Ipswich Town FC · Gol · 2 – 3Z. FlemmingGol biasa
  22. Crystal Palace FC · KadChris RichardsKad kuningKesalahan
  23. Tamat 2 – 3

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:40 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

Jurulatih: Pierre Sage · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 44W. BenitezPenjaga gol
  2. 26C. RichardsPertahanan
  3. 5A. DisasiPertahanan
  4. 21H. AhanorPertahanan
  5. 25A. KhalailiPemain tengah
  6. 23Q. TimberPemain tengah
  7. 20A. WhartonPemain tengah
  8. 3T. MitchellPemain tengah
  9. 18D. KamadaPenyerang
  10. 10Y. PinoPenyerang
  11. 22J. LarsenPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31R. MatthewsPenjaga gol
  2. 17T. TomiyasuPertahanan
  3. 33B. ChilwellPertahanan
  4. 30O. MinguezaPertahanan
  5. 19W. HughesPemain tengah
  6. 28C. DoucourePemain tengah
  7. 8J. LermaPemain tengah
  8. 11D. McNeilPenyerang
  9. 12Z. GozoPenyerang

Ipswich Town FCIpswich Town FC

Jurulatih: Gary O'Neil · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 37K. ScherpenPenjaga gol
  2. 26D. O'SheaPertahanan
  3. 6I. DiopPertahanan
  4. 24J. GreavesPertahanan
  5. 3L. DavisPertahanan
  6. 23S. LukicPemain tengah
  7. 25E. PalaciosPemain tengah
  8. 7I. FatawuPemain tengah
  9. 10J. EncisoPemain tengah
  10. 47J. ClarkePemain tengah
  11. 19EmersonnPenyerang

Pemain simpanan

  1. 28C. WaltonPenjaga gol
  2. 4C. KiprePertahanan
  3. 9Z. FlemmingPenyerang
  4. 32M. NunezPemain tengah
  5. 42A. OuattaraPertahanan
  6. 12FlorentinoPemain tengah
  7. 38D. MaedaPenyerang
  8. 11J. PhilogenePenyerang
  9. 29C. AkpomPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

  • J. MatetaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. NketiahSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. RiadSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • I. SarrSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Ipswich Town FCIpswich Town FC

  • J. TaylorSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:40 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Crystal Palace FC 1 – 0 Ipswich Town FCPremier League
Ipswich Town FC 0 – 1 Crystal Palace FCPremier League
Crystal Palace FC 4 – 2 Ipswich Town FCFriendlies Clubs
Ipswich Town FC 0 – 1 Crystal Palace FCFriendlies Clubs
Crystal Palace FC 2 – 1 Ipswich Town FCLeague Cup

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:40 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Crystal Palace FCVSIpswich Town FC
0.62Jangkaan gol (xG)1.67
315Hantaran tepat370
9Percubaan dalam kotak8
2Percubaan luar kotak4
1Percubaan disekat1
16Sepakan percuma6
4Percubaan tepat6
3Penyelamatan2
6Percubaan tersasar5
389Jumlah hantaran452
1Kad merah0
11Jumlah percubaan12
1Kad kuning4
6Sepakan penjuru3
0Ofsaid1
6Kesalahan16
46%Penguasaan54%

Statistik pemain perlawanan

Crystal Palace FCCrystal Palace FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
44 Walter BenítezPenjaga gol7.790—0—27—00
26 Chris RichardsPertahanan6.290—0—49110
5 Axel DisasiPertahanan5.334—0—24—01
21 Honest AhanorPertahanan6.690—0—55200
25 Anan KhalailiPemain tengah7.39010431200
23 Quinten TimberPemain tengah7.990—0245800
20 Adam WhartonPemain tengah6.677—0132100
3 Tyrick MitchellPemain tengah6.377—0—29—00
18 Daichi KamadaPenyerang7.584—2—16100
10 Yéremy PinoPenyerang6.337—0—15—00
22 Jørgen Strand LarsenPenyerang7.68410215100
17 Takehiro TomiyasuPertahanan6.653—0—35100
33 Ben ChilwellPertahanan6.513—015—00
19 Will HughesPemain tengah6.313—0—7100
8 Jefferson LermaPemain tengah6.312—0—2—00
12 Zavier GozoPenyerang6.212—0—1—00
31 Remi MatthewsPenjaga gol———————00
30 Óscar MinguezaPertahanan———————00
28 Cheick DoucouréPemain tengah———————00
11 Dwight McNeilPenyerang———————00

Ipswich Town FCIpswich Town FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
37 Kjell ScherpenPenjaga gol5.690—0—29—00
26 Dara O'SheaPertahanan6.590—0—49200
6 Issa DiopPertahanan6.990—0—56100
24 Jacob GreavesPertahanan6.388—0—59—00
3 Leif DavisPertahanan7.29011223—00
23 Saša LukićPemain tengah6.577—0—44110
25 Exequiel PalaciosPemain tengah790—0—62300
7 Abdul Fatawu IssahakuPemain tengah6.362—0—19210
10 Julio EncisoPemain tengah6.790—0121—00
47 Jack ClarkePemain tengah6.763—0126110
19 EmersonnPenyerang7.66311312—00
11 Jaden Philogene-BidacePenyerang6.228—0111—00
38 Daizen MaedaPenyerang6.227—0—7—00
9 Zian FlemmingPenyerang7271034—00
12 Florentino LuísPemain tengah6.713—0—19100
42 Abdoul OuattaraPertahanan6.98—0—4100
28 Christian WaltonPenjaga gol———————00
4 Cédric KipréPertahanan———————00
32 Marcelino NúñezPemain tengah———————00
29 Chuba AkpomPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Crystal Palace FC 2 – 3 Ipswich Town FC · Separuh masa 1 – 2

Rekod gol

14′ A. Khalaili Crystal Palace FC23′ Emersonn Ipswich Town FC45′ L. Davis Ipswich Town FC75′ J. Larsen Crystal Palace FC90′ Z. Flemming Ipswich Town FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.