scoreAI ORIGINAL · AI17/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
scoreAI AI · 15/10/2026, 14:46:12 MYT · Dikemas kini 15/10/2026, 16:01:06 MYT

Tottenham Hotspur FC lwn Coventry City FC: analisis mendalam berasaskan bukti

Dijana secara bebas oleh scoreAI AI. Ramalan bukan jaminan keputusan. Kandungan asli scoreAI dalam bahasa Cina, Inggeris dan Melayu.

Model bebas meletakkan Tottenham Hotspur FC di tempat pertama, 6.9 mata peratusan mengatasi keputusan seterusnya. Rekod venue, lima aksi terkini, campuran lawan dan bukti bertentangan menentukan kekuatan tafsiran itu.

Tuan rumah
39.4%
Seri
28.2%
Pelawat
32.4%
Tottenham Hotspur FC lwn Coventry City FC: analisis mendalam berasaskan buktiIlustrasi Asli scoreAI

Data sebelum perlawanan

2026-10-20 · 03:00 MYT

Tottenham Hotspur FCTuan rumah di tempat sendiriCoventry City FCPelawat di tempat lawan
Mata/perlawanan musim0.50n=61.00n=6
Mata/perlawanan di venue berkaitan0.33n=31.00n=3
Gol/perlawanan di venue berkaitan0.67n=30.33n=3
Bolos/perlawanan di venue berkaitan1.67n=31.33n=3
Mata/perlawanan 5 terkini0.60n=51.20n=5

5 keputusan terkini (skor pasukan dahulu)

Hanya perlawanan liga tamat pada tarikh akhir data. Anggaran gol model bukan xG kualiti percubaan. Kumpulan lawan mengikut kedudukan dalam petikan data.

1. Penilaian utama dan saiz kelebihan

Kebarangkalian model ialah tuan rumah menang 39.4%, seri 28.2% dan pelawat menang 32.4%. Tottenham Hotspur FC mendahului keputusan kedua dengan 6.9 mata peratusan; keputusan lain masih berjumlah 60.6%. Susunan ini rapat, bukannya bukti jurang kualiti yang jelas. Tottenham Hotspur FC di tangga 19 dengan 3 mata daripada 6 aksi; Coventry City FC di tangga 14 dengan 6 mata daripada 6. Mata setiap perlawanan musim ialah 0.50 dan 1.00. Perbezaan ini menerangkan keputusan terdahulu, bukan kebarangkalian perlawanan ini secara langsung.

2. Serangan dan pertahanan di venue berkaitan

Tottenham Hotspur FC di tempat sendiri: 0 menang, 1 seri, 2 kalah dalam 3 aksi; 1 mata, 2 jaringan dan 5 bolos. Puratanya 0.33 mata, 0.67 gol dan 1.67 bolos setiap aksi. Coventry City FC di tempat lawan: 1 menang, 0 seri, 2 kalah dalam 3 aksi; 3 mata, 1 jaringan dan 4 bolos, iaitu 1.00, 0.33 dan 1.33 setiap aksi. Beza mata setiap aksi di venue berkaitan ialah -0.67 (tuan rumah tolak pelawat). Bandingkan jaringan tuan rumah dengan bolos pelawat dan sebaliknya, bukan serangan sahaja. Rekod tanpa bolos ialah 1/3 di tempat sendiri dan 1/3 di tempat lawan. Sampel kecil ini memberi konteks keputusan pertahanan, tetapi tidak membuktikan sistem taktikal atau kualiti peluang sebenar.

3. Lima aksi terkini dan kekuatan lawan

Dalam lima aksi terkini, Tottenham Hotspur FC mencatat 0 menang, 3 seri, 2 kalah, 3 jaringan dan 6 bolos, dengan 0.60 mata/aksi. Coventry City FC mencatat 2 menang, 0 seri, 3 kalah, 5 jaringan dan 8 bolos, dengan 1.20 mata/aksi. Perubahan berbanding purata musim ialah 0.10 dan 0.20 mata/aksi. Tempoh lima perlawanan yang bertindih tidak mengesahkan corak berpanjangan. Tottenham Hotspur FC menentang enam teratas semasa: 2 aksi, 0 menang, 1 seri dan 1 kalah, 0.50 mata/aksi; Coventry City FC menentang enam teratas semasa: 3 aksi, 0 menang, 0 seri dan 3 kalah, 0.00 mata/aksi. Sampel menentang tangga 7–14 ialah 2 dan 2; menentang tangga 15–20 ialah 2 dan 1. Kumpulan menggunakan kedudukan dalam petikan data, bukan kedudukan pada hari perlawanan lalu. Campuran lawan berbeza boleh memesongkan perbandingan kadar; jurang diperhatikan tidak boleh semuanya dianggap kekuatan intrinsik pasukan.

4. Senario perlawanan secara bersyarat

Jika tuan rumah menjaringkan dahulu dan terus mengehadkan peluang bermakna, laluan kemenangan tuan rumah menjadi lebih kukuh. Jika kelebihan hanya daripada satu peluang terpencil sedangkan pelawat terus mengancam, skor sahaja tidak memadai untuk mengekalkan keyakinan. Jika pelawat mendahului, kebarangkalian sebelum perlawanan tidak boleh terus digunakan sebagai ramalan langsung: baki masa, skor dan prestasi sebenar perlu dinilai. Tempoh tanpa gol yang panjang mengurangkan masa untuk jaringan dan meningkatkan kepentingan laluan seri, tetapi tidak membuktikan perlawanan tertutup dari segi taktikal. Taburan bebas menganggarkan jumlah gol melebihi 2.5 pada 40.6% dan kedua-dua pasukan menjaringkan gol pada 46.7%. Ini senario model, bukan tempo yang diperhatikan. Tanpa data penguasaan, percubaan atau formasi, tekanan tinggi dan serangan balas bukan rancangan pasukan yang disahkan.

5. Hujah bertentangan yang khusus

Profil keseluruhan dan venue tidak semestinya sepadan. Kadar jaringan musim ialah 0.50 dan 0.83, manakala kadar bolos ialah 1.50 dan 1.83. Jika pihak yang kurang diutamakan model membawa kelebihan jaringan keseluruhannya ke venue ini, keputusan utama boleh dicabar. Memilih angka yang menyokong pilihan sahaja akan menyembunyikan risiko tersebut. Campuran lawan dan saiz sampel ialah bantahan kedua: bilangan aksi menentang enam teratas ialah 2 dan 3. Tiada sampel bukan rekod tanpa kalah menentang pasukan kuat; satu kemenangan tidak membuktikan kesediaan bagi semua pertembungan. Peluang 60.6% di luar keputusan utama juga merangkumi kemungkinan seri, kemenangan pihak lain atau gangguan awal yang besar.

6. Tafsiran model dan taburan skor

Model menggunakan 60 keputusan liga tamat dan melicinkan kadar jaringan serta bolos mengikut venue dengan pemberat awal setara enam aksi. Ini mengelakkan hanya 3 atau 3 aksi venue menguasai ramalan. Purata jaringan model ialah 1.22 bagi tuan rumah dan 1.08 bagi pelawat. Nilai ini intensiti Poisson, bukan xG kualiti peluang atau lokasi percubaan. Skor tunggal teratas ialah 1-1 (13.2%), 1-0 (12.2%), 0-1 (10.8%). Satu skor ialah satu sel taburan; peluang kemenangan tuan rumah menjumlahkan semua sel apabila jaringan tuan rumah lebih banyak. Maka seri boleh menjadi skor tunggal paling mungkin sedangkan kemenangan tuan rumah masih keputusan agregat terbesar. Andaian Poisson bebas tidak merangkumi kad merah, perubahan taktik selepas gol atau korelasi jaringan. Tanpa odds, angka ini tidak membuktikan nilai pertaruhan atau keuntungan.

7. Maklumat belum tersedia dan semakan sebelum sepak mula

Kecederaan, kesebelasan utama, formasi, percubaan, penguasaan dan sejarah pertemuan musim terdahulu belum disahkan. Maklumat rasmi perlu disemak sebelum menilai sama ada sampel masih mewakili pasukan yang akan beraksi. Sebelum itu, jangan mereka ketiadaan pemain tertentu atau rancangan jurulatih. Jarak sejak sepak mula liga terakhir yang direkodkan ialah 9.10 dan 7.00 hari. Ini jarak kalendar, bukan rehat yang disahkan kerana pertandingan lain di luar suapan. Sampel musim semasa mengandungi 0 pertemuan langsung, bukannya arkib lengkap sejarah kedua-dua pasukan.

8. Kesimpulan dan pencetus penilaian semula

Kekalkan Tottenham Hotspur FC sebagai keputusan pertama model sambil mempertimbangkan kelebihan relatif 6.9 mata peratusan dan 60.6% untuk keputusan lain. Mata di venue, kadar gol serta campuran lawan menyokong atau mengehadkan penilaian; reputasi, rentetan menang atau satu skor besar tidak menggantikan perbandingan tersebut. Kesebelasan rasmi yang berubah ketara, kad merah, gol awal atau kualiti peluang berterusan yang bercanggah dengan anggaran boleh mencetuskan penilaian semula. Ini syarat untuk diperhatikan, bukan kejadian yang didakwa berlaku. Artikel merekodkan pandangan sebelum perlawanan pada tarikh akhir data; kebarangkalian tersimpan bukan ramalan langsung automatik.

Sumber data

Jadual, keputusan dan kedudukan ↗

Tarikh akhir data: 15/10/2026, 14:41:27 MYT

Tip AI bola sepak ← · Skor bola sepak ↗