scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 2

Tottenham Hotspur FC vs Newcastle United FC · Pusat perlawanan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC
Tamat0 – 2Separuh masa 0 – 0
Newcastle United FCNewcastle United FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-30 · 00:30 MYT
StatusTamat
Pusingan2
Separuh masa0 – 0
StadiumTottenham Hotspur StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

62′ A. Elanga Newcastle United FC72′ Y. Wissa Newcastle United FC

Kedudukan musim semasa

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

#19 3 Mata · 6 P

Newcastle United FCNewcastle United FC

#11 8 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:16:49 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Tottenham Hotspur FC · KadMicky van de VenKad kuningKesalahan
  3. Newcastle United FC · KadNico GonzálezKad kuningKesalahan
  4. Separuh masa 0 – 0
  5. Newcastle United FC · Gol · 0 – 1A. ElangaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: A. Dedic
  6. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: A. RobertsonMasuk: D. Udogie
  7. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: M. TelMasuk: M. Kudus
  8. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: A. GrayMasuk: M. Moore
  9. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: NicoMasuk: S. Steur
  10. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: J. WillockMasuk: N. Woltemade
  11. Newcastle United FC · Gol · 0 – 2Y. WissaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: N. Woltemade
  12. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: S. TonaliMasuk: D. Solanke
  13. Newcastle United FC · KadSven BotmanKad kuningTeks sumber: Argument
  14. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: Y. WissaMasuk: J. Ramsey
  15. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: A. ElangaMasuk: J. Murphy
  16. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: H. BarnesMasuk: B. Toure
  17. Tamat 0 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:16:49 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Jurulatih: Roberto De Zerbi · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 31A. KinskyPenjaga gol
  2. 14A. GrayPertahanan
  3. 6J. P. van HeckePertahanan
  4. 37M. van de VenPertahanan
  5. 3A. RobertsonPertahanan
  6. 30R. BentancurPemain tengah
  7. 16S. TonaliPemain tengah
  8. 23P. PorroPemain tengah
  9. 18M. FernandesPemain tengah
  10. 11M. TelPemain tengah
  11. 22O. MarmoushPenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. DubravkaPenjaga gol
  2. 33B. DaviesPertahanan
  3. 5M. SenesiPertahanan
  4. 13D. UdogiePertahanan
  5. 20M. KudusPemain tengah
  6. 8C. GallagherPemain tengah
  7. 15L. BergvallPemain tengah
  8. 47M. MoorePenyerang
  9. 19D. SolankePenyerang

Newcastle United FCNewcastle United FC

Jurulatih: Matthias Jaissle · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 21L. HornicekPenjaga gol
  2. 37A. DedicPertahanan
  3. 12M. ThiawPertahanan
  4. 4S. BotmanPertahanan
  5. 3L. HallPertahanan
  6. 6NicoPemain tengah
  7. 67L. MileyPemain tengah
  8. 19A. ElangaPemain tengah
  9. 28J. WillockPemain tengah
  10. 11H. BarnesPemain tengah
  11. 9Y. WissaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 24E. JaouenPenjaga gol
  2. 51L. ShaharPertahanan
  3. 5F. ScharPertahanan
  4. 41J. RamseyPemain tengah
  5. 8A. BambaPemain tengah
  6. 17B. TourePenyerang
  7. 14S. SteurPemain tengah
  8. 23J. MurphyPemain tengah
  9. 27N. WoltemadePenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

  • D. KulusevskiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. MaddisonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OdobertSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • P. M. SarrSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • X. SimonsSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Newcastle United FCNewcastle United FC

  • D. BurnSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • JoelintonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • V. LivramentoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OsulaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:14:02 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tottenham Hotspur FC 1 – 2 Newcastle United FCPremier League
Newcastle United FC 2 – 2 Tottenham Hotspur FCPremier League
Newcastle United FC 2 – 0 Tottenham Hotspur FCLeague Cup
Tottenham Hotspur FC 1 – 1 Newcastle United FCFriendlies Clubs
Tottenham Hotspur FC 1 – 2 Newcastle United FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:16:49 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Tottenham Hotspur FCVSNewcastle United FC
1.12Jangkaan gol (xG)0.72
442Hantaran tepat314
10Percubaan dalam kotak7
7Percubaan luar kotak4
3Percubaan disekat2
9Sepakan percuma15
6Percubaan tepat2
8Percubaan tersasar7
2Ofsaid1
498Jumlah hantaran373
17Jumlah percubaan11
1Kad kuning2
9Sepakan penjuru7
0Penyelamatan4
15Kesalahan9
0Kad merah0
58%Penguasaan42%

Statistik pemain perlawanan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
31 Antonín KinskýPenjaga gol5.790—0—39—00
14 Archie GrayPertahanan6.268—0—19—00
6 Jan Paul van HeckePertahanan7.790—0182200
37 Micky van de VenPertahanan6.690—0—78110
3 Andy RobertsonPertahanan6.268—0139100
30 Rodrigo BentancurPemain tengah6.790—0—47200
16 Sandro TonaliPemain tengah6.775—0136—00
23 Pedro PorroPemain tengah6.990—0331100
18 Mateus FernandesPemain tengah7.390—0155300
11 Mathys TelPemain tengah6.568—0219100
22 Omar MarmoushPenyerang7.290—0319100
13 Destiny UdogiePertahanan6.722—0—15100
20 Mohammed KudusPemain tengah6.322—0—14—00
47 Mikey MoorePenyerang6.522—014—00
19 Dominic SolankePenyerang6.515—011—00
39 Martin DúbravkaPenjaga gol———————00
5 Marcos SenesiPertahanan———————00
33 Ben DaviesPertahanan———————00
8 Conor GallagherPemain tengah———————00
15 Lucas BergvallPemain tengah———————00

Newcastle United FCNewcastle United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
21 Lukáš HorníčekPenjaga gol7.390—0—29—00
37 Amar DedićPertahanan7.990—1—27300
12 Malick ThiawPertahanan7.290—0—38—00
4 Sven BotmanPertahanan6.990—0—54110
3 Lewis HallPertahanan9.690—0137200
6 Nico GonzálezPemain tengah6.771—0—51—10
67 Lewis MileyPemain tengah7.590—0—54—00
19 Anthony ElangaPemain tengah7.98210214200
28 Joe WillockPemain tengah6.271—0321—00
11 Harvey BarnesPemain tengah6.589—0113200
9 Yoane WissaPenyerang7.28210210100
14 Sean SteurPemain tengah6.919—0—9—00
27 Nick WoltemadePenyerang6.919—1—5—00
41 Jacob RamseyPemain tengah6.98—0—7—00
23 Jacob MurphyPemain tengah6.98—0—3100
17 Bazoumana TouréPenyerang—1—0—1—00
24 Ewen JaouenPenjaga gol———————00
5 Fabian SchärPertahanan———————00
51 Leo ShaharPertahanan———————00
8 Aladji BambaPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Tottenham Hotspur FC 0 – 2 Newcastle United FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

62′ A. Elanga Newcastle United FC72′ Y. Wissa Newcastle United FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.