scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Tottenham Hotspur FC vs Everton FC · Pusat perlawanan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC
Tamat0 – 0Separuh masa 0 – 0
Everton FCEverton FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-13 · 00:30 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa0 – 0
StadiumTottenham Hotspur StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kedudukan musim semasa

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

#19 3 Mata · 6 P

Everton FCEverton FC

#5 10 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:38 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Separuh masa 0 – 0
  3. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: M. FernandesMasuk: M. Kudus
  4. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: R. BentancurMasuk: L. Bergvall
  5. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: D. SolankeMasuk: M. Tel
  6. Everton FC · PertukaranKeluar: T. GeorgeMasuk: J. Grealish
  7. Everton FC · KadKiernan Dewsbury-HallKad kuningKesalahan
  8. Everton FC · PertukaranKeluar: A. Maitland-NilesMasuk: J. O'Brien
  9. Everton FC · PertukaranKeluar: B. JohnsonMasuk: H. Hackney
  10. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: O. MarmoushMasuk: J. Maddison
  11. Everton FC · KadJames GarnerKad kuningKesalahan
  12. Tottenham Hotspur FC · PertukaranKeluar: A. GrayMasuk: T. Adarabioyo
  13. Tamat 0 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:38 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Jurulatih: Roberto De Zerbi · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 31A. KinskyPenjaga gol
  2. 14A. GrayPertahanan
  3. 6J. P. van HeckePertahanan
  4. 37M. van de VenPertahanan
  5. 3A. RobertsonPertahanan
  6. 30R. BentancurPemain tengah
  7. 16S. TonaliPemain tengah
  8. 17SávioPemain tengah
  9. 18M. FernandesPemain tengah
  10. 22O. MarmoushPemain tengah
  11. 19D. SolankePenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. DubravkaPenjaga gol
  2. 33B. DaviesPertahanan
  3. 4T. AdarabioyoPertahanan
  4. 5M. SenesiPertahanan
  5. 20M. KudusPemain tengah
  6. 10J. MaddisonPemain tengah
  7. 8C. GallagherPemain tengah
  8. 15L. BergvallPemain tengah
  9. 11M. TelPenyerang

Everton FCEverton FC

Jurulatih: Leighton Baines · 4-1-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. PickfordPenjaga gol
  2. 2A. Maitland-NilesPertahanan
  3. 6J. TarkowskiPertahanan
  4. 4J. BranthwaitePertahanan
  5. 16V. MykolenkoPertahanan
  6. 37J. GarnerPemain tengah
  7. 22B. JohnsonPemain tengah
  8. 45H. ArmstrongPemain tengah
  9. 8K. Dewsbury-HallPemain tengah
  10. 19T. GeorgePemain tengah
  11. 11T. BarryPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31T. KingPenjaga gol
  2. 12M. TraversPenjaga gol
  3. 15J. O'BrienPertahanan
  4. 5M. KeanePertahanan
  5. 10J. GrealishPemain tengah
  6. 24C. AlcarazPemain tengah
  7. 30H. HackneyPemain tengah
  8. 20T. DiblingPenyerang
  9. 58B. GrahamPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

  • D. KulusevskiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. MudrykSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OdobertSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • RicharlisonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • X. SimonsSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Everton FCEverton FC

  • C. NorgaardSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:21:18 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tottenham Hotspur FC 1 – 0 Everton FCPremier League
Everton FC 0 – 3 Tottenham Hotspur FCPremier League
Everton FC 3 – 2 Tottenham Hotspur FCPremier League
Tottenham Hotspur FC 4 – 0 Everton FCPremier League
Everton FC 2 – 2 Tottenham Hotspur FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:38 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Tottenham Hotspur FCVSEverton FC
2Percubaan tepat3
4Percubaan tersasar3
14Jumlah percubaan12
8Percubaan disekat6
8Percubaan dalam kotak9
6Percubaan luar kotak3
14Kesalahan8
5Sepakan penjuru6
2Ofsaid1
62%Penguasaan38%
0Kad kuning2
—Kad merah—
3Penyelamatan2
644Jumlah hantaran381
599Hantaran tepat319
93%Teks sumber: 傳球成功率84%
0.69Jangkaan gol (xG)1.11
0.25Teks sumber: goals_prevented0.25

Statistik pemain perlawanan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
31 Antonín KinskýPenjaga gol7.990—0—18—00
14 Archie GrayPertahanan785—0150200
6 Jan Paul van HeckePertahanan8.390—01106200
37 Micky van de VenPertahanan7.290—0—79—00
3 Andy RobertsonPertahanan6.990—0160—00
30 Rodrigo BentancurPemain tengah7.263—0—63300
16 Sandro TonaliPemain tengah7.790—0—88—00
17 SávioPemain tengah790—0—34—00
18 Mateus FernandesPemain tengah6.663—0250200
22 Omar MarmoushPemain tengah6.277—0—13—00
19 Dominic SolankePenyerang6.263—0—12—00
15 Lucas BergvallPemain tengah7.327—0120100
20 Mohammed KudusPemain tengah727—0—18100
11 Mathys TelPenyerang6.927—0—12—00
10 James MaddisonPemain tengah6.613—0—15—00
4 Tosin AdarabioyoPertahanan6.98—0—6200
39 Martin DúbravkaPenjaga gol———————00
5 Marcos SenesiPertahanan———————00
33 Ben DaviesPertahanan———————00
8 Conor GallagherPemain tengah———————00

Everton FCEverton FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Jordan PickfordPenjaga gol790—0—44—00
2 Ainsley Maitland-NilesPertahanan7.275—0129200
6 James TarkowskiPertahanan7.390—0—57500
4 Jarrad BranthwaitePertahanan7.390—0—44100
16 Vitaliy MykolenkoPertahanan7.690—0—35700
37 James GarnerPemain tengah8.290—0151610
22 Brennan JohnsonPemain tengah6.975—0112200
45 Harrison ArmstrongPemain tengah6.790—0—25—00
8 Kiernan Dewsbury-HallPemain tengah7.290—0138—10
19 Tyrique GeorgePemain tengah6.765—0—18—00
11 Thierno BarryPenyerang6.790—0213—00
10 Jack GrealishPemain tengah6.625—0—10100
15 Jake O'BrienPertahanan6.615—0—2—00
30 Hayden HackneyPemain tengah6.715—0—3—00
12 Mark TraversPenjaga gol———————00
31 Tom KingPenjaga gol———————00
5 Michael KeanePertahanan———————00
20 Tyler DiblingPenyerang———————00
24 Carlos AlcarazPemain tengah———————00
58 Braiden GrahamPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Tottenham Hotspur FC 0 – 0 Everton FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.