scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Coventry City FC vs Brighton & Hove Albion FC · Pusat perlawanan

Coventry City FCCoventry City FC
Tamat0 – 5Separuh masa 0 – 1
Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-13 · 21:00 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa0 – 1
StadiumCoventry Building Society ArenaStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

35′ C. Kostoulas Brighton & Hove Albion FC51′ M. Yalcouye Brighton & Hove Albion FC70′ P. Gross Brighton & Hove Albion FC83′ L. Dunk Brighton & Hove Albion FC90′ Y. Ayari Brighton & Hove Albion FC

Kedudukan musim semasa

Coventry City FCCoventry City FC

#14 6 Mata · 6 P

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

#3 13 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 1C. KostoulasGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: P. Gross
  3. Separuh masa 0 – 1
  4. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 2M. YalcouyeGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: M. De Cuyper
  5. Coventry City FC · KadTaiwo AwoniyiKad merahTeks sumber: Violent conduct
  6. Coventry City FC · PertukaranKeluar: E. Mason-ClarkMasuk: S. Cherif
  7. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: M. YalcouyeMasuk: C. Andres
  8. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 3P. GrossPenalti
  9. Coventry City FC · PertukaranKeluar: F. OnyekaMasuk: C. Yirenkyi
  10. Coventry City FC · PertukaranKeluar: J. RudoniMasuk: B. Thomas-Asante
  11. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: L. VuskovicMasuk: P. Struijk
  12. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: O. BoscagliMasuk: I. Osman
  13. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 4L. DunkGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Andres
  14. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: D. GomezMasuk: Costinha
  15. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: C. KostoulasMasuk: M. O'Riley
  16. Coventry City FC · PertukaranKeluar: M. GrimesMasuk: V. Torp
  17. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 5Y. AyariGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: P. Gross
  18. Tamat 0 – 5

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Coventry City FCCoventry City FC

Jurulatih: Frank Lampard · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19C. RushworthPenjaga gol
  2. 24A. AmendaPertahanan
  3. 4B. ThomasPertahanan
  4. 2E. PinnockPertahanan
  5. 27M. van EwijkPemain tengah
  6. 16F. OnyekaPemain tengah
  7. 6M. GrimesPemain tengah
  8. 3J. DasilvaPemain tengah
  9. 5J. RudoniPenyerang
  10. 10E. Mason-ClarkPenyerang
  11. 14T. AwoniyiPenyerang

Pemain simpanan

  1. 25D. BentleyPenjaga gol
  2. 12S. MfuniPertahanan
  3. 29V. TorpPemain tengah
  4. 7T. SakamotoPemain tengah
  5. 8C. YirenkyiPemain tengah
  6. 38G. HamerPemain tengah
  7. 23B. Thomas-AsantePenyerang
  8. 17L. TchaounaPenyerang
  9. 49S. CherifPenyerang

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

Jurulatih: Fabian Hurzeler · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. VerbruggenPenjaga gol
  2. 24F. KadiogluPertahanan
  3. 44L. VuskovicPertahanan
  4. 5L. DunkPertahanan
  5. 21O. BoscagliPertahanan
  6. 13P. GrossPemain tengah
  7. 26Y. AyariPemain tengah
  8. 25D. GomezPemain tengah
  9. 35M. YalcouyePemain tengah
  10. 29M. De CuyperPemain tengah
  11. 19C. KostoulasPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23J. SteelePenjaga gol
  2. 20CostinhaPertahanan
  3. 3J. HadjamPertahanan
  4. 4P. StruijkPertahanan
  5. 33M. O'RileyPemain tengah
  6. 14C. AndresPemain tengah
  7. 59Y. IbrahimPemain tengah
  8. 12P. DavidPenyerang
  9. 15I. OsmanPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Coventry City FCCoventry City FC

  • J. EcclesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • K. Kesler-HaydenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • L. WoolfendenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. WrightSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

  • E. FergusonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. HinshelwoodSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Y. MintehSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • K. MitomaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. SvobodaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • S. TzimasSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. WiefferSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Z. YohannaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Brighton & Hove Albion FC 3 – 1 Coventry City FCFA Cup
Coventry City FC 2 – 0 Brighton & Hove Albion FCChampionship
Brighton & Hove Albion FC 2 – 1 Coventry City FCChampionship

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Coventry City FCVSBrighton & Hove Albion FC
6Percubaan tepat7
6Percubaan tersasar10
14Jumlah percubaan22
2Percubaan disekat5
12Percubaan dalam kotak14
2Percubaan luar kotak8
9Kesalahan15
5Sepakan penjuru3
2Ofsaid2
31%Penguasaan69%
—Kad kuning—
1Kad merah0
2Penyelamatan6
249Jumlah hantaran584
174Hantaran tepat526
70%Teks sumber: 傳球成功率90%
1.33Jangkaan gol (xG)2.81
1.93Teks sumber: goals_prevented1.93

Statistik pemain perlawanan

Coventry City FCCoventry City FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Carl RushworthPenjaga gol6.390—0—46—00
24 Aurèle AmendaPertahanan690—0—27—00
4 Bobby ThomasPertahanan5.390—0326—00
2 Ethan PinnockPertahanan5.790—0120200
27 Milan van EwijkPemain tengah7.290—0—24100
16 Frank OnyekaPemain tengah6.973—0117100
6 Matt GrimesPemain tengah6.984—0—23100
3 Jay DaSilvaPemain tengah6.590—0—17—00
5 Jack RudoniPenyerang8.373—0215—00
10 Ephron Mason-ClarkPenyerang6.560—029—00
14 Taiwo AwoniyiPenyerang5.553—019101
49 Sidiki CherifPenyerang6.730—0—4—00
8 Caleb YirenkyiPemain tengah6.217—0—5—00
23 Brandon Thomas-AsantePenyerang6.717—023—00
29 Victor TorpPemain tengah6.513—0—4—00
25 Daniel BentleyPenjaga gol———————00
12 Stephen MfuniPertahanan———————00
7 Tatsuhiro SakamotoPemain tengah———————00
38 Gustavo HamerPemain tengah———————00
17 Loum TchaounaPenyerang———————00

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bart VerbruggenPenjaga gol9.990—0—29—00
24 Ferdi KadıoğluPertahanan6.690—0—37—00
44 Luka VuškovićPertahanan7.578—0162100
5 Lewis DunkPertahanan9.29010194100
21 Olivier BoscagliPertahanan6.978—0153100
13 Pascal GroßPemain tengah8.69012293200
26 Yasin AyariPemain tengah7.99010348100
25 Diego GómezPemain tengah6.784—0127—00
35 Malick YalcouyéPemain tengah7.76510219200
29 Maxim De CuyperPemain tengah6.990—1153—00
19 Charalampos KostoulasPenyerang7.68410311100
14 Chema AndrésPemain tengah6.325—1117100
4 Pascal StruijkPertahanan6.912—0—23—00
15 Ibrahim OsmanPenyerang6.312—018—00
20 CostinhaPertahanan6.713—0—8—00
33 Matt O'RileyPemain tengah6.713—0—2—00
23 Jason SteelePenjaga gol———————00
3 Jaouen HadjamPertahanan———————00
59 Younes IbrahimPemain tengah———————00
12 Promise DavidPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Coventry City FC 0 – 5 Brighton & Hove Albion FC · Separuh masa 0 – 1

Rekod gol

35′ C. Kostoulas Brighton & Hove Albion FC51′ M. Yalcouye Brighton & Hove Albion FC70′ P. Gross Brighton & Hove Albion FC83′ L. Dunk Brighton & Hove Albion FC90′ Y. Ayari Brighton & Hove Albion FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.