scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 7

Manchester City FC vs Ipswich Town FC · Pusat perlawanan

Manchester City FCManchester City FC
Akan datangVSSeparuh masa —
Ipswich Town FCIpswich Town FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-10-17 · 22:00 MYT
StatusAkan datang
Pusingan7
Separuh masa—
StadiumEtihad StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Kedudukan musim semasa

Manchester City FCManchester City FC

#1 18 Mata · 6 P

Ipswich Town FCIpswich Town FC

#10 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:31:05 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Manchester City FCManchester City FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Ipswich Town FCIpswich Town FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Manchester City FCManchester City FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Ipswich Town FCIpswich Town FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:31:05 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Ipswich Town FC 0 – 6 Manchester City FCPremier League
Manchester City FC 4 – 1 Ipswich Town FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Statistik pemain perlawanan

Manchester City FCManchester City FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Ipswich Town FCIpswich Town FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

scoreAI ORIGINAL · 15/10/2026, 14:46:12 MYT

Manchester City FC lwn Ipswich Town FC: analisis mendalam berasaskan bukti

Model bebas meletakkan Manchester City FC di tempat pertama, 36.2 mata peratusan mengatasi keputusan seterusnya. Rekod venue, lima aksi terkini, campuran lawan dan bukti bertentangan menentukan kekuatan tafsiran itu.

Tuan rumah58.5%S19.1%Pelawat22.3%

1. Penilaian utama dan saiz kelebihan

Kebarangkalian model ialah tuan rumah menang 58.5%, seri 19.1% dan pelawat menang 22.3%. Manchester City FC mendahului keputusan kedua dengan 36.2 mata peratusan; keputusan lain masih berjumlah 41.5%. Kelebihan relatif wujud dalam model, namun keputusan lain masih mempunyai peluang besar. Manchester City FC di tangga 1 dengan 18 mata daripada 6 aksi; Ipswich Town FC di tangga 10 dengan 9 mata daripada 6. Mata setiap perlawanan musim ialah 3.00 dan 1.50. Perbezaan ini menerangkan keputusan terdahulu, bukan kebarangkalian perlawanan ini secara langsung.

2. Serangan dan pertahanan di venue berkaitan

Manchester City FC di tempat sendiri: 3 menang, 0 seri, 0 kalah dalam 3 aksi; 9 mata, 8 jaringan dan 4 bolos. Puratanya 3.00 mata, 2.67 gol dan 1.33 bolos setiap aksi. Ipswich Town FC di tempat lawan: 1 menang, 0 seri, 2 kalah dalam 3 aksi; 3 mata, 5 jaringan dan 8 bolos, iaitu 1.00, 1.67 dan 2.67 setiap aksi. Beza mata setiap aksi di venue berkaitan ialah 2.00 (tuan rumah tolak pelawat). Bandingkan jaringan tuan rumah dengan bolos pelawat dan sebaliknya, bukan serangan sahaja. Rekod tanpa bolos ialah 1/3 di tempat sendiri dan 0/3 di tempat lawan. Sampel kecil ini memberi konteks keputusan pertahanan, tetapi tidak membuktikan sistem taktikal atau kualiti peluang sebenar.

Baca analisis asli penuh →

Had masa data analisis: 15/10/2026, 14:41:27 MYT

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.