scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Ipswich Town FC vs Liverpool FC · Pusat perlawanan

Ipswich Town FCIpswich Town FC
Tamat0 – 2Separuh masa 0 – 2
Liverpool FCLiverpool FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-05 · 03:00 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa0 – 2
StadiumPortman Road StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

6′ A. Isak Liverpool FC9′ A. Isak Liverpool FC

Kedudukan musim semasa

Ipswich Town FCIpswich Town FC

#10 9 Mata · 6 P

Liverpool FCLiverpool FC

#9 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:06:23 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Liverpool FC · Gol · 0 – 1A. IsakGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Gakpo
  3. Liverpool FC · Gol · 0 – 2A. IsakGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Gakpo
  4. Liverpool FC · KadAlexis Mac AllisterKad kuningKesalahan
  5. Ipswich Town FC · KadJulio EncisoKad kuning
  6. Separuh masa 0 – 2
  7. Liverpool FC · KadJérémy JacquetKad kuningKesalahan
  8. Liverpool FC · KadMiloš KerkezKad kuningKesalahan
  9. Liverpool FC · PertukaranKeluar: A. IsakMasuk: R. Gravenberch
  10. Liverpool FC · PertukaranKeluar: V. MunozMasuk: B. Barcola
  11. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: EmersonnMasuk: Z. Flemming
  12. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: D. MaedaMasuk: J. Clarke
  13. Liverpool FC · Teks sumber: VARDominik SzoboszlaiTeks sumber: 十二碼判決取消
  14. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: E. PalaciosMasuk: A. Ouattara
  15. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: I. FatawuMasuk: K. McAteer
  16. Liverpool FC · PertukaranKeluar: A. Mac AllisterMasuk: T. Nyoni
  17. Liverpool FC · PertukaranKeluar: F. WirtzMasuk: L. Koumas
  18. Tamat 0 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:06:23 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Ipswich Town FCIpswich Town FC

Jurulatih: Gary O'Neil · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 37K. ScherpenPenjaga gol
  2. 26D. O'SheaPertahanan
  3. 6I. DiopPertahanan
  4. 24J. GreavesPertahanan
  5. 3L. DavisPertahanan
  6. 23S. LukicPemain tengah
  7. 25E. PalaciosPemain tengah
  8. 7I. FatawuPemain tengah
  9. 10J. EncisoPemain tengah
  10. 38D. MaedaPemain tengah
  11. 19EmersonnPenyerang

Pemain simpanan

  1. 28C. WaltonPenjaga gol
  2. 4C. KiprePertahanan
  3. 2D. FurlongPertahanan
  4. 9Z. FlemmingPenyerang
  5. 32M. NunezPemain tengah
  6. 42A. OuattaraPertahanan
  7. 12FlorentinoPemain tengah
  8. 47J. ClarkePenyerang
  9. 20K. McAteerPemain tengah

Liverpool FCLiverpool FC

Jurulatih: Andoni Iraola · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1AlissonPenjaga gol
  2. 33R. AraujoPertahanan
  3. 5J. JacquetPertahanan
  4. 4V. van DijkPertahanan
  5. 6M. KerkezPertahanan
  6. 8D. SzoboszlaiPemain tengah
  7. 10A. Mac AllisterPemain tengah
  8. 23V. MunozPemain tengah
  9. 7F. WirtzPemain tengah
  10. 18C. GakpoPemain tengah
  11. 9A. IsakPenyerang

Pemain simpanan

  1. 25G. MamardashviliPenjaga gol
  2. 21K. TsimikasPertahanan
  3. 30J. FrimpongPertahanan
  4. 38R. GravenberchPemain tengah
  5. 3W. EndoPemain tengah
  6. 42T. NyoniPemain tengah
  7. 29B. BarcolaPenyerang
  8. 67L. KoumasPenyerang
  9. 73R. NgumohaPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Ipswich Town FCIpswich Town FC

  • A. MatusiwaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. PhilogeneSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. TaylorSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Liverpool FCLiverpool FC

  • C. BradleySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • F. ChiesaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. EkitikeSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. GomezSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • G. LeoniSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:06:23 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Liverpool FC 4 – 1 Ipswich Town FCPremier League
Ipswich Town FC 0 – 2 Liverpool FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:06:23 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Ipswich Town FCVSLiverpool FC
0.75Jangkaan gol (xG)0.69
357Hantaran tepat471
4Percubaan dalam kotak5
10Percubaan luar kotak5
4Percubaan disekat2
13Sepakan percuma6
5Percubaan tepat7
5Penyelamatan5
5Percubaan tersasar1
5Ofsaid4
428Jumlah hantaran531
14Jumlah percubaan10
1Kad kuning3
4Sepakan penjuru3
6Kesalahan13
0Kad merah0
45%Penguasaan55%

Statistik pemain perlawanan

Ipswich Town FCIpswich Town FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
37 Kjell ScherpenPenjaga gol7.290—0—31—00
26 Dara O'SheaPertahanan6.290—0—31300
6 Issa DiopPertahanan6.990—0—54200
24 Jacob GreavesPertahanan6.390—0—52100
3 Leif DavisPertahanan6.790—0134200
23 Saša LukićPemain tengah6.390—0—65100
25 Exequiel PalaciosPemain tengah7.778—0—46400
7 Abdul Fatawu IssahakuPemain tengah7.279—0216200
10 Julio EncisoPemain tengah6.590—0436—10
38 Daizen MaedaPemain tengah5.966—017200
19 EmersonnPenyerang6.666—0—4100
47 Jack ClarkePenyerang6.324—0—20—00
9 Zian FlemmingPenyerang6.324—015—00
42 Abdoul OuattaraPertahanan6.612—0—24—00
20 Kasey McAteerPemain tengah6.311—013—00
28 Christian WaltonPenjaga gol———————00
2 Darnell FurlongPertahanan———————00
4 Cédric KipréPertahanan———————00
12 Florentino LuísPemain tengah———————00
32 Marcelino NúñezPemain tengah———————00

Liverpool FCLiverpool FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 AlissonPenjaga gol8.390—0—36—00
33 Ronald AraújoPertahanan7.590—0—37100
5 Jérémy JacquetPertahanan7.990—0—69310
4 Virgil van DijkPertahanan890—0—93300
6 Miloš KerkezPertahanan6.990—0—34210
8 Dominik SzoboszlaiPemain tengah7.390—0364—00
10 Alexis Mac AllisterPemain tengah6.984—0242310
23 Víctor MuñozPemain tengah6.264—0—26—00
7 Florian WirtzPemain tengah5.989—0149—00
18 Cody GakpoPemain tengah7.990—2—37300
9 Alexander IsakPenyerang8.66420219—00
38 Ryan GravenberchPemain tengah6.726—0—13—00
29 Bradley BarcolaPenyerang6.726—0—7—00
42 Trey NyoniPemain tengah6.712—0—5—00
67 Lewis KoumasPenyerang—1—0———00
25 Giorgi MamardashviliPenjaga gol———————00
21 Kostas TsimikasPertahanan———————00
30 Jeremie FrimpongPertahanan———————00
3 Wataru EndoPemain tengah———————00
73 Rio NgumohaPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Ipswich Town FC 0 – 2 Liverpool FC · Separuh masa 0 – 2

Rekod gol

6′ A. Isak Liverpool FC9′ A. Isak Liverpool FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.