scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 5

Everton FC vs Ipswich Town FC · Pusat perlawanan

Everton FCEverton FC
Tamat1 – 0Separuh masa 1 – 0
Ipswich Town FCIpswich Town FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-19 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan5
Separuh masa1 – 0
StadiumGoodison ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

11′ T. Barry Everton FC

Kedudukan musim semasa

Everton FCEverton FC

#5 10 Mata · 6 P

Ipswich Town FCIpswich Town FC

#10 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:08 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Everton FC · Gol · 1 – 0T. BarryGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: J. Tarkowski
  3. Ipswich Town FC · KadAbdul Fatawu IssahakuKad kuningKesalahan
  4. Everton FC · KadVitaliy MykolenkoKad kuningKesalahan
  5. Separuh masa 1 – 0
  6. Everton FC · Teks sumber: VARThierno BarryTeks sumber: 入球被取消
  7. Everton FC · PertukaranKeluar: B. JohnsonMasuk: T. Dibling
  8. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: J. ClarkeMasuk: J. Philogene
  9. Ipswich Town FC · KadAbdul Fatawu IssahakuKad kuningTeks sumber: Simulation
  10. Ipswich Town FC · KadAbdul Fatawu IssahakuKad merahTeks sumber: Simulation
  11. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: S. LukicMasuk: Florentino
  12. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: J. EncisoMasuk: D. Maeda
  13. Everton FC · PertukaranKeluar: J. GrealishMasuk: T. George
  14. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: EmersonnMasuk: Z. Flemming
  15. Ipswich Town FC · PertukaranKeluar: E. PalaciosMasuk: C. Akpom
  16. Everton FC · PertukaranKeluar: A. Maitland-NilesMasuk: J. O'Brien
  17. Everton FC · PertukaranKeluar: K. Dewsbury-HallMasuk: H. Hackney
  18. Ipswich Town FC · KadZian FlemmingKad kuningTeks sumber: Persistent fouling
  19. Everton FC · KadHarrison ArmstrongKad kuningKesalahan
  20. Tamat 1 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:08 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Everton FCEverton FC

Jurulatih: Leighton Baines · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. PickfordPenjaga gol
  2. 2A. Maitland-NilesPertahanan
  3. 6J. TarkowskiPertahanan
  4. 4J. BranthwaitePertahanan
  5. 16V. MykolenkoPertahanan
  6. 45H. ArmstrongPemain tengah
  7. 37J. GarnerPemain tengah
  8. 22B. JohnsonPemain tengah
  9. 8K. Dewsbury-HallPemain tengah
  10. 10J. GrealishPemain tengah
  11. 11T. BarryPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31T. KingPenjaga gol
  2. 12M. TraversPenjaga gol
  3. 15J. O'BrienPertahanan
  4. 5M. KeanePertahanan
  5. 24C. AlcarazPemain tengah
  6. 30H. HackneyPemain tengah
  7. 20T. DiblingPenyerang
  8. 19T. GeorgePenyerang
  9. 58B. GrahamPenyerang

Ipswich Town FCIpswich Town FC

Jurulatih: Gary O'Neil · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 28C. WaltonPenjaga gol
  2. 42A. OuattaraPertahanan
  3. 6I. DiopPertahanan
  4. 26D. O'SheaPertahanan
  5. 3L. DavisPertahanan
  6. 23S. LukicPemain tengah
  7. 25E. PalaciosPemain tengah
  8. 7I. FatawuPemain tengah
  9. 10J. EncisoPemain tengah
  10. 47J. ClarkePemain tengah
  11. 19EmersonnPenyerang

Pemain simpanan

  1. 37K. ScherpenPenjaga gol
  2. 2D. FurlongPertahanan
  3. 24J. GreavesPertahanan
  4. 9Z. FlemmingPenyerang
  5. 32M. NunezPemain tengah
  6. 12FlorentinoPemain tengah
  7. 38D. MaedaPenyerang
  8. 11J. PhilogenePenyerang
  9. 29C. AkpomPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Everton FCEverton FC

  • C. NorgaardSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. RohlSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Ipswich Town FCIpswich Town FC

  • A. MatusiwaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. TaylorSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:08 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Everton FC 2 – 2 Ipswich Town FCPremier League
Ipswich Town FC 0 – 2 Everton FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:08 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Everton FCVSIpswich Town FC
2Percubaan tepat4
11Percubaan tersasar5
21Jumlah percubaan13
8Percubaan disekat4
13Percubaan dalam kotak9
8Percubaan luar kotak4
6Kesalahan12
4Sepakan penjuru4
1Ofsaid0
52%Penguasaan48%
2Kad kuning3
0Kad merah1
4Penyelamatan1
513Jumlah hantaran472
430Hantaran tepat386
84%Teks sumber: 傳球成功率82%
2.24Jangkaan gol (xG)1.44
0.38Teks sumber: goals_prevented0.38

Statistik pemain perlawanan

Everton FCEverton FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Jordan PickfordPenjaga gol7.990—0—50—00
2 Ainsley Maitland-NilesPertahanan7.989—0—34300
6 James TarkowskiPertahanan7.990—1149100
4 Jarrad BranthwaitePertahanan7.390—0—65—00
16 Vitaliy MykolenkoPertahanan7.390—0—67310
45 Harrison ArmstrongPemain tengah6.690—0245210
37 James GarnerPemain tengah6.990—0—61—00
22 Brennan JohnsonPemain tengah6.366—0215300
8 Kiernan Dewsbury-HallPemain tengah7.589—0344200
10 Jack GrealishPemain tengah7.679—0—55—00
11 Thierno BarryPenyerang6.39010313—00
20 Tyler DiblingPenyerang7.324—023—00
19 Tyrique GeorgePenyerang6.911—0—8—00
15 Jake O'BrienPertahanan6.68—0—1—00
30 Hayden HackneyPemain tengah6.38—0—3—00
12 Mark TraversPenjaga gol———————00
31 Tom KingPenjaga gol———————00
5 Michael KeanePertahanan———————00
24 Carlos AlcarazPemain tengah———————00
58 Braiden GrahamPenyerang———————00

Ipswich Town FCIpswich Town FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
28 Christian WaltonPenjaga gol790—0—54—00
42 Abdoul OuattaraPertahanan6.690—0156300
6 Issa DiopPertahanan7.290—0—73—00
26 Dara O'SheaPertahanan6.990—0—53—00
3 Leif DavisPertahanan6.290—0130—00
23 Saša LukićPemain tengah6.973—0—54100
25 Exequiel PalaciosPemain tengah6.981—0—56100
7 Abdul Fatawu IssahakuPemain tengah667—0214—21
10 Julio EncisoPemain tengah6.674—0218—00
47 Jack ClarkePemain tengah6.766—0—24—00
19 EmersonnPenyerang6.281—029100
11 Jaden Philogene-BidacePenyerang6.624—0—8—00
12 Florentino LuísPemain tengah6.217—0—9—00
38 Daizen MaedaPenyerang6.916—0—4100
29 Chuba AkpomPenyerang6.59—0—5—00
9 Zian FlemmingPenyerang6.29—015110
37 Kjell ScherpenPenjaga gol———————00
24 Jacob GreavesPertahanan———————00
2 Darnell FurlongPertahanan———————00
32 Marcelino NúñezPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Everton FC 1 – 0 Ipswich Town FC · Separuh masa 1 – 0

Rekod gol

11′ T. Barry Everton FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.