scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 6

Hull City AFC vs Everton FC · Pusat perlawanan

Hull City AFCHull City AFC
Tamat2 – 2Separuh masa 0 – 0
Everton FCEverton FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-10-11 · 21:00 MYT
StatusTamat
Pusingan6
Separuh masa0 – 0
StadiumKingston Communications StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

48′ Joe Gelhardt Hull City AFC55′ Kiernan Dewsbury-Hall Everton FC68′ Thierno Barry Everton FC74′ Mohamed Belloumi Hull City AFC

Kedudukan musim semasa

Hull City AFCHull City AFC

#8 9 Mata · 6 P

Everton FCEverton FC

#5 10 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 12/10/2026, 21:00:46 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Hull City AFC · KadMatt CrooksKad kuningKesalahan
  3. Hull City AFC · KadOliver McBurnieKad kuningKesalahan
  4. Everton FC · Teks sumber: VARBrennan JohnsonTeks sumber: 入球被取消
  5. Separuh masa 0 – 0
  6. Hull City AFC · Gol · 1 – 0Joe GelhardtGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Sorba Thomas
  7. Everton FC · Gol · 1 – 1Kiernan Dewsbury-HallGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Ainsley Maitland-Niles
  8. Hull City AFC · PertukaranKeluar: Ryan GilesMasuk: Elliot Stroud
  9. Hull City AFC · PertukaranKeluar: Joe GelhardtMasuk: Mohamed Belloumi
  10. Hull City AFC · PertukaranKeluar: Matt CrooksMasuk: Tim Iroegbunam
  11. Everton FC · PertukaranKeluar: Brennan JohnsonMasuk: Tyrique George
  12. Everton FC · Gol · 1 – 2Thierno BarryGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Kiernan Dewsbury-Hall
  13. Hull City AFC · Gol · 2 – 2Mohamed BelloumiGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Elliot Stroud
  14. Hull City AFC · PertukaranKeluar: Regan SlaterMasuk: Hidemasa Morita
  15. Everton FC · PertukaranKeluar: Harrison ArmstrongMasuk: Hayden Hackney
  16. Everton FC · PertukaranKeluar: Ainsley Maitland-NilesMasuk: Jake O'Brien
  17. Hull City AFC · PertukaranKeluar: Sorba ThomasMasuk: Robinio Vaz
  18. Everton FC · PertukaranKeluar: Jack GrealishMasuk: Tyler Dibling
  19. Everton FC · PertukaranKeluar: Thierno BarryMasuk: Charly Alcaraz
  20. Tamat 2 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:15:39 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Hull City AFCHull City AFC

Jurulatih: Sergej Jakirovic · 5-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19K. TzolakisPenjaga gol
  2. 2L. CoylePertahanan
  3. 6S. AjayiPertahanan
  4. 15J. EganPertahanan
  5. 32N. MendyPertahanan
  6. 3R. GilesPertahanan
  7. 11J. GelhardtPemain tengah
  8. 25M. CrooksPemain tengah
  9. 27R. SlaterPemain tengah
  10. 7S. ThomasPemain tengah
  11. 9O. McBurniePenyerang

Pemain simpanan

  1. 12D. PhillipsPenjaga gol
  2. 17P. McNairPertahanan
  3. 18B. Norton-CuffyPertahanan
  4. 22L. HerringtonPertahanan
  5. 5H. MoritaPemain tengah
  6. 21E. StroudPemain tengah
  7. 42T. IroegbunamPemain tengah
  8. 10M. BelloumiPenyerang
  9. 47R. VazPenyerang

Everton FCEverton FC

Jurulatih: Leighton Baines · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. PickfordPenjaga gol
  2. 2A. Maitland-NilesPertahanan
  3. 6J. TarkowskiPertahanan
  4. 5M. KeanePertahanan
  5. 4J. BranthwaitePertahanan
  6. 37J. GarnerPemain tengah
  7. 45H. ArmstrongPemain tengah
  8. 22B. JohnsonPemain tengah
  9. 8K. Dewsbury-HallPemain tengah
  10. 10J. GrealishPemain tengah
  11. 11T. BarryPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12M. TraversPenjaga gol
  2. 15J. O'BrienPertahanan
  3. 24C. AlcarazPemain tengah
  4. 23C. NorgaardPemain tengah
  5. 30H. HackneyPemain tengah
  6. 34M. RohlPemain tengah
  7. 20T. DiblingPenyerang
  8. 19T. GeorgePenyerang
  9. 58B. GrahamPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Hull City AFCHull City AFC

  • I. AnsahSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. ButlandSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. GyabiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. HughesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. MatazoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. TargettSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Everton FCEverton FC

  • V. MykolenkoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:15:39 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Hull City AFC 2 – 3 Everton FCFA Cup
Everton FC 4 – 0 Hull City AFCPremier League
Hull City AFC 2 – 2 Everton FCPremier League
Hull City AFC 2 – 0 Everton FCPremier League
Everton FC 1 – 1 Hull City AFCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:15:39 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Hull City AFCVSEverton FC
5Percubaan tepat7
2Percubaan tersasar5
9Jumlah percubaan15
2Percubaan disekat3
9Percubaan dalam kotak11
0Percubaan luar kotak4
15Kesalahan4
7Sepakan penjuru6
1Ofsaid4
35%Penguasaan65%
2Kad kuning0
—Kad merah—
4Penyelamatan2
307Jumlah hantaran588
223Hantaran tepat511
73%Teks sumber: 傳球成功率87%
1.33Jangkaan gol (xG)1.71
-0.80Teks sumber: goals_prevented-0.80

Statistik pemain perlawanan

Hull City AFCHull City AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Konstantinos TzolakisPenjaga gol6.790—0—42—00
2 Lewie CoylePertahanan6.290—0—20100
6 Semi AjayiPertahanan6.390—0—22200
15 John EganPertahanan6.290—0120—00
32 Nobel MendyPertahanan6.390—0129—00
3 Ryan GilesPertahanan6.364—0—19—00
11 Joe GelhardtPemain tengah76410417300
25 Matt CrooksPemain tengah6.265—0—20210
27 Regan SlaterPemain tengah6.375—0—30400
7 Sorba ThomasPemain tengah7.386—1—30100
9 Oli McBurniePenyerang6.290—0—18110
10 Mohamed BelloumiPenyerang7.9261017—00
21 Elliot StroudPemain tengah6.626—1—15—00
42 Tim IroegbunamPemain tengah6.525—0—11—00
5 Hidemasa MoritaPemain tengah6.715—0—5—00
47 Robinio VazPenyerang6.310—0—2—00
12 Dillon PhillipsPenjaga gol———————00
17 Paddy McNairPertahanan———————00
22 Lucas HerringtonPertahanan———————00
18 Brooke Norton-CuffyPertahanan———————00

Everton FCEverton FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Jordan PickfordPenjaga gol690—0—37—00
2 Ainsley Maitland-NilesPertahanan6.778—1—31100
6 James TarkowskiPertahanan8.990—0—76200
5 Michael KeanePertahanan6.990—0—69200
4 Jarrad BranthwaitePertahanan6.590—0164100
37 James GarnerPemain tengah8.290—0187500
45 Harrison ArmstrongPemain tengah7.278—0239100
22 Brennan JohnsonPemain tengah6.566—0—13—00
8 Kiernan Dewsbury-HallPemain tengah8.59011154200
10 Jack GrealishPemain tengah786—0242100
11 Thierno BarryPenyerang7.98610416—00
19 Tyrique GeorgePenyerang6.324—0—18—00
15 Jake O'BrienPertahanan6.712—0—13—00
30 Hayden HackneyPemain tengah6.512—0—19—00
20 Tyler DiblingPenyerang6.910—0—6—00
24 Carlos AlcarazPemain tengah6.310—014—00
12 Mark TraversPenjaga gol———————00
23 Christian NørgaardPemain tengah———————00
34 Merlin RöhlPemain tengah———————00
58 Braiden GrahamPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Hull City AFC 2 – 2 Everton FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

48′ Joe Gelhardt Hull City AFC55′ Kiernan Dewsbury-Hall Everton FC68′ Thierno Barry Everton FC74′ Mohamed Belloumi Hull City AFC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.