scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 5

Newcastle United FC vs Hull City AFC · Pusat perlawanan

Newcastle United FCNewcastle United FC
Tamat2 – 1Separuh masa 2 – 0
Hull City AFCHull City AFC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-19 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan5
Separuh masa2 – 0
StadiumSt. James' ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

3′ J. Willock Newcastle United FC7′ L. Hall Newcastle United FC45+2′ Yoane Wissa Newcastle United FC67′ M. Cho Hull City AFC

Kedudukan musim semasa

Newcastle United FCNewcastle United FC

#11 8 Mata · 6 P

Hull City AFCHull City AFC

#8 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Jumlah gol dalam log berbeza daripada skor semasa; log mungkin tidak lengkap.

  1. Sepak mula
  2. Newcastle United FC · GolJ. WillockGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: H. Barnes
  3. Newcastle United FC · GolL. HallGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: H. Barnes
  4. Hull City AFC · KadMatt CrooksKad kuningKesalahan
  5. Hull City AFC · KadMohamed BelloumiKad kuningKesalahan
  6. Newcastle United FC · GolYoane WissaTeks sumber: 射失十二碼
  7. Hull City AFC · KadKonstantinos TzolakisKad kuningTeks sumber: Argument
  8. Newcastle United FC · KadJacob MurphyKad kuningTeks sumber: Time wasting
  9. Separuh masa 2 – 0
  10. Hull City AFC · PertukaranKeluar: M. CrooksMasuk: T. Iroegbunam
  11. Hull City AFC · KadRyan GilesKad kuningKesalahan
  12. Hull City AFC · PertukaranKeluar: S. ThomasMasuk: M. Cho
  13. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: S. SteurMasuk: F. Schar
  14. Hull City AFC · GolM. ChoGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: M. Belloumi
  15. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: M. Fernandez-PardoMasuk: B. Toure
  16. Hull City AFC · PertukaranKeluar: R. SlaterMasuk: L. Gourna-Douath
  17. Hull City AFC · PertukaranKeluar: J. EganMasuk: R. Vaz
  18. Hull City AFC · PertukaranKeluar: M. BelloumiMasuk: J. Gelhardt
  19. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: J. WillockMasuk: A. Bamba
  20. Tamat 2 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Newcastle United FCNewcastle United FC

Jurulatih: Matthias Jaissle · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 21L. HornicekPenjaga gol
  2. 67L. MileyPertahanan
  3. 12M. ThiawPertahanan
  4. 4S. BotmanPertahanan
  5. 3L. HallPertahanan
  6. 14S. SteurPemain tengah
  7. 28J. WillockPemain tengah
  8. 23J. MurphyPemain tengah
  9. 9Y. WissaPemain tengah
  10. 11H. BarnesPemain tengah
  11. 20M. Fernandez-PardoPenyerang

Pemain simpanan

  1. 1N. PopePenjaga gol
  2. 5F. ScharPertahanan
  3. 8A. BambaPemain tengah
  4. 17B. TourePenyerang
  5. 76M. MileyPemain tengah
  6. 48M. PivasPertahanan
  7. 49V. SaliaPenyerang
  8. 77M. MillsPenyerang
  9. 44K. ThompsonPemain tengah

Hull City AFCHull City AFC

Jurulatih: Sergej Jakirovic · 5-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19K. TzolakisPenjaga gol
  2. 2L. CoylePertahanan
  3. 6S. AjayiPertahanan
  4. 15J. EganPertahanan
  5. 22L. HerringtonPertahanan
  6. 3R. GilesPertahanan
  7. 10M. BelloumiPemain tengah
  8. 25M. CrooksPemain tengah
  9. 27R. SlaterPemain tengah
  10. 7S. ThomasPemain tengah
  11. 9O. McBurniePenyerang

Pemain simpanan

  1. 12D. PhillipsPenjaga gol
  2. 17P. McNairPertahanan
  3. 29L. Gourna-DouathPemain tengah
  4. 21E. StroudPemain tengah
  5. 42T. IroegbunamPemain tengah
  6. 14J. Hjerto-DahlPemain tengah
  7. 47R. VazPenyerang
  8. 11J. GelhardtPenyerang
  9. 50M. ChoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Newcastle United FCNewcastle United FC

  • D. BurnSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. DedicSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. ElangaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. JaouenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • JoelintonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • NicoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OsulaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. RamseySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Hull City AFCHull City AFC

  • I. AnsahSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. ButlandSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. GyabiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. HughesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. MatazoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • N. MendySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. MoritaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. TargettSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Hull City AFC 0 – 2 Newcastle United FCFriendlies Clubs
Hull City AFC 1 – 1 Newcastle United FCLeague Cup
Hull City AFC 0 – 3 Newcastle United FCPremier League
Newcastle United FC 2 – 2 Hull City AFCPremier League
Hull City AFC 1 – 4 Newcastle United FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:51 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Newcastle United FCVSHull City AFC
1.44Jangkaan gol (xG)1.59
460Hantaran tepat302
9Percubaan dalam kotak12
3Percubaan luar kotak10
2Percubaan disekat11
10Sepakan percuma4
5Percubaan tepat4
3Penyelamatan3
5Percubaan tersasar7
2Ofsaid1
523Jumlah hantaran382
12Jumlah percubaan22
1Kad kuning5
4Sepakan penjuru7
4Kesalahan10
0Kad merah0
56%Penguasaan44%

Statistik pemain perlawanan

Newcastle United FCNewcastle United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
21 Lukáš HorníčekPenjaga gol790—0—25—00
67 Lewis MileyPertahanan6.990—0—69400
12 Malick ThiawPertahanan7.390—0—84—00
4 Sven BotmanPertahanan7.290—0174100
3 Lewis HallPertahanan7.79010268100
14 Sean SteurPemain tengah7.266—0—57200
28 Joe WillockPemain tengah88710151100
23 Jacob MurphyPemain tengah7.390—0217210
9 Yoane WissaPemain tengah690—0223—00
11 Harvey BarnesPemain tengah7.390—2229—00
20 Matías Fernández-PardoPenyerang6.274—0—11100
5 Fabian SchärPertahanan724—0—12—00
17 Bazoumana TouréPenyerang6.316—0—1—00
8 Aladji BambaPemain tengah6.910—0—2100
1 Nick PopePenjaga gol———————00
48 Miodrag PivasPertahanan———————00
76 Mason MileyPemain tengah———————00
77 Michael MillsPenyerang———————00
49 Vakhtang SaliaPenyerang———————00
44 Kyran ThompsonPemain tengah———————00

Hull City AFCHull City AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Konstantinos TzolakisPenjaga gol6.990—0—29110
2 Lewie CoylePertahanan5.990—0—43100
6 Semi AjayiPertahanan6.390—0144200
15 John EganPertahanan6.578—0121200
22 Lucas HerringtonPertahanan6.790—0—51100
3 Ryan GilesPertahanan6.390—0—24110
10 Mohamed BelloumiPemain tengah7.283—1430610
25 Matt CrooksPemain tengah6.945—0—14210
27 Regan SlaterPemain tengah6.278—0—29—00
7 Sorba ThomasPemain tengah5.763—0119100
9 Oli McBurniePenyerang6.690—0122—00
42 Tim IroegbunamPemain tengah6.945—0121200
50 Mohamed Ali ChoPenyerang7.9271017—00
29 Lucas Gourna-DouathPemain tengah6.512—0—11100
47 Robinio VazPenyerang6.312—0—8—00
11 Joe GelhardtPenyerang6.914—019—00
12 Dillon PhillipsPenjaga gol———————00
17 Paddy McNairPertahanan———————00
14 Jens Hjertø-DahlPemain tengah———————00
21 Elliot StroudPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Newcastle United FC 2 – 1 Hull City AFC · Separuh masa 2 – 0

Rekod gol

3′ J. Willock Newcastle United FC7′ L. Hall Newcastle United FC45+2′ Yoane Wissa Newcastle United FC67′ M. Cho Hull City AFC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.