scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 2

AFC Bournemouth vs Everton FC · Pusat perlawanan

AFC BournemouthAFC Bournemouth
Tamat1 – 1Separuh masa 1 – 0
Everton FCEverton FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-29 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan2
Separuh masa1 – 0
StadiumVitality StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

41′ A. Scott AFC Bournemouth90′ J. Tarkowski Everton FC

Kedudukan musim semasa

AFC BournemouthAFC Bournemouth

#18 3 Mata · 6 P

Everton FCEverton FC

#5 10 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:05:18 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. AFC Bournemouth · KadAlex ScottKad kuningKesalahan
  3. AFC Bournemouth · KadAdam SmithKad kuningKesalahan
  4. AFC Bournemouth · Gol · 1 – 0A. ScottGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Evanilson
  5. Separuh masa 1 – 0
  6. AFC Bournemouth · KadMarcus TavernierKad kuningKesalahan
  7. Everton FC · KadJames GarnerKad kuningKesalahan
  8. Everton FC · PertukaranKeluar: J. GarnerMasuk: H. Hackney
  9. Everton FC · PertukaranKeluar: T. GeorgeMasuk: B. Johnson
  10. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: L. CookMasuk: T. Adams
  11. Everton FC · PertukaranKeluar: T. BarryMasuk: Beto
  12. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: EvanilsonMasuk: A. Rodriguez
  13. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: J. KluivertMasuk: D. Brooks
  14. Everton FC · PertukaranKeluar: H. ArmstrongMasuk: C. Alcaraz
  15. Everton FC · PertukaranKeluar: M. RohlMasuk: T. Iroegbunam
  16. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: A. ScottMasuk: R. Christie
  17. Everton FC · Gol · 1 – 1J. TarkowskiGol biasa
  18. Everton FC · KadCarlos AlcarazKad kuningKesalahan
  19. Tamat 1 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:05:18 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

AFC BournemouthAFC Bournemouth

Jurulatih: Marco Rose · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1D. PetrovicPenjaga gol
  2. 15A. SmithPertahanan
  3. 5J. HillPertahanan
  4. 14A. SilvaPertahanan
  5. 3A. TruffertPertahanan
  6. 4L. CookPemain tengah
  7. 8A. ScottPemain tengah
  8. 37RayanPemain tengah
  9. 19J. KluivertPemain tengah
  10. 16M. TavernierPemain tengah
  11. 9EvanilsonPenyerang

Pemain simpanan

  1. 20M. Di GregorioPenjaga gol
  2. 18B. DiakitePertahanan
  3. 6J. SolerPertahanan
  4. 10R. ChristiePemain tengah
  5. 12T. AdamsPemain tengah
  6. 30A. RodriguezPenyerang
  7. 7D. BrooksPemain tengah
  8. 29D. JebbisonPenyerang
  9. 11B. Gannon-DoakPenyerang

Everton FCEverton FC

Jurulatih: Leighton Baines · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. PickfordPenjaga gol
  2. 34M. RohlPertahanan
  3. 6J. TarkowskiPertahanan
  4. 4J. BranthwaitePertahanan
  5. 16V. MykolenkoPertahanan
  6. 45H. ArmstrongPemain tengah
  7. 37J. GarnerPemain tengah
  8. 10I. NdiayePemain tengah
  9. 8K. Dewsbury-HallPemain tengah
  10. 19T. GeorgePemain tengah
  11. 11T. BarryPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12M. TraversPenjaga gol
  2. 15J. O'BrienPertahanan
  3. 5M. KeanePertahanan
  4. 24C. AlcarazPemain tengah
  5. 30H. HackneyPemain tengah
  6. 42T. IroegbunamPemain tengah
  7. 22B. JohnsonPenyerang
  8. 9BetoPenyerang
  9. 20T. DiblingPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

AFC BournemouthAFC Bournemouth

  • A. AdliSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. AraujoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. J. KroupiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • V. MilosavljevicSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Everton FCEverton FC

  • C. NorgaardSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:05:18 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Everton FC 1 – 2 AFC BournemouthPremier League
AFC Bournemouth 0 – 1 Everton FCPremier League
Everton FC 0 – 3 AFC BournemouthPremier League - Summer Series
Everton FC 0 – 2 AFC BournemouthFA Cup
AFC Bournemouth 1 – 0 Everton FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:05:18 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

AFC BournemouthVSEverton FC
5Percubaan tepat7
5Percubaan tersasar6
17Jumlah percubaan13
7Percubaan disekat0
13Percubaan dalam kotak7
4Percubaan luar kotak6
11Kesalahan14
10Sepakan penjuru7
0Ofsaid1
59%Penguasaan41%
3Kad kuning2
—Kad merah—
5Penyelamatan4
453Jumlah hantaran313
374Hantaran tepat242
83%Teks sumber: 傳球成功率77%
2.16Jangkaan gol (xG)1.84
0.90Teks sumber: goals_prevented0.90

Statistik pemain perlawanan

AFC BournemouthAFC Bournemouth

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Đorđe PetrovićPenjaga gol7.290—0—35—00
15 Adam SmithPertahanan6.390—0—34210
5 James HillPertahanan7.990—0—66300
14 António SilvaPertahanan7.390—0150200
3 Adrien TruffertPertahanan7.990—0—43200
4 Lewis CookPemain tengah769—0—39—00
8 Alex ScottPemain tengah8.38710152310
37 RayanPemain tengah6.290—0318100
19 Justin KluivertPemain tengah6.381—0317—00
16 Marcus TavernierPemain tengah7.790—0142410
9 EvanilsonPenyerang781—1123—00
12 Tyler AdamsPemain tengah6.321—0—16—00
7 David BrooksPemain tengah6.39—0—9—00
30 Álvaro RodriguezPenyerang6.59—0—3—00
10 Ryan ChristiePemain tengah6.78—0—6100
20 Michele Di GregorioPenjaga gol———————00
6 Julio SolerPertahanan———————00
18 Bafodé DiakitéPertahanan———————00
11 Ben Gannon-DoakPenyerang———————00
29 Daniel JebbisonPenyerang———————00

Everton FCEverton FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Jordan PickfordPenjaga gol7.290—0—32—00
34 Merlin RöhlPertahanan6.286—0—24300
6 James TarkowskiPertahanan8.29010140100
4 Jarrad BranthwaitePertahanan6.290—0127100
16 Vitaliy MykolenkoPertahanan6.990—0—36100
45 Harrison ArmstrongPemain tengah6.586—0—20300
37 James GarnerPemain tengah6.762—0—22310
10 Iliman NdiayePemain tengah6.990—0232100
8 Kiernan Dewsbury-HallPemain tengah7.290—0232300
19 Tyrique GeorgePemain tengah6.762—0214100
11 Thierno BarryPenyerang6.670—039—00
30 Hayden HackneyPemain tengah6.728—0—17—00
22 Brennan JohnsonPenyerang6.228—0—3100
9 BetoPenyerang6.620—012—00
24 Carlos AlcarazPemain tengah6.28—013—10
42 Tim IroegbunamPemain tengah6.38—0———00
12 Mark TraversPenjaga gol———————00
5 Michael KeanePertahanan———————00
15 Jake O'BrienPertahanan———————00
20 Tyler DiblingPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

AFC Bournemouth 1 – 1 Everton FC · Separuh masa 1 – 0

Rekod gol

41′ A. Scott AFC Bournemouth90′ J. Tarkowski Everton FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.