scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 1

Hull City AFC vs Manchester United FC · Pusat perlawanan

Hull City AFCHull City AFC
Tamat2 – 0Separuh masa 2 – 0
Manchester United FCManchester United FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-22 · 19:30 MYT
StatusTamat
Pusingan1
Separuh masa2 – 0
StadiumKingston Communications StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

17′ S. Ajayi Hull City AFC38′ N. Mendy Hull City AFC

Kedudukan musim semasa

Hull City AFCHull City AFC

#8 9 Mata · 6 P

Manchester United FCManchester United FC

#13 6 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hull City AFCHull City AFC

Tiada rekod sepadan

Manchester United FCManchester United FC

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 15:20:26 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Hull City AFC · Gol · 1 – 0S. AjayiGol biasa
  3. Manchester United FC · KadPatrick DorguKad kuningKesalahan
  4. Hull City AFC · Gol · 2 – 0N. MendyGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: R. Slater
  5. Hull City AFC · KadMatt CrooksKad kuningKesalahan
  6. Separuh masa 2 – 0
  7. Manchester United FC · PertukaranKeluar: P. DorguMasuk: M. Rashford
  8. Hull City AFC · PertukaranKeluar: S. AjayiMasuk: P. McNair
  9. Hull City AFC · PertukaranKeluar: N. MendyMasuk: L. Herrington
  10. Manchester United FC · PertukaranKeluar: Y. TielemansMasuk: K. Mainoo
  11. Manchester United FC · PertukaranKeluar: Andrey SantosMasuk: B. Sesko
  12. Hull City AFC · PertukaranKeluar: L. CoyleMasuk: C. Drameh
  13. Hull City AFC · PertukaranKeluar: E. StroudMasuk: L. Millar
  14. Manchester United FC · PertukaranKeluar: N. MazraouiMasuk: D. Dalot
  15. Manchester United FC · PertukaranKeluar: M. CunhaMasuk: S. Lacey
  16. Hull City AFC · PertukaranKeluar: R. GilesMasuk: M. Targett
  17. Hull City AFC · KadLiam MillarKad kuningTeks sumber: Simulation
  18. Tamat 2 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 15:20:26 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Hull City AFCHull City AFC

Jurulatih: Sergej Jakirovic · 5-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19K. TzolakisPenjaga gol
  2. 2L. CoylePertahanan
  3. 6S. AjayiPertahanan
  4. 15J. EganPertahanan
  5. 32N. MendyPertahanan
  6. 3R. GilesPertahanan
  7. 10M. BelloumiPemain tengah
  8. 25M. CrooksPemain tengah
  9. 27R. SlaterPemain tengah
  10. 21E. StroudPemain tengah
  11. 9O. McBurniePenyerang

Pemain simpanan

  1. 12D. PhillipsPenjaga gol
  2. 17P. McNairPertahanan
  3. 18C. DramehPertahanan
  4. 23M. TargettPertahanan
  5. 22L. HerringtonPertahanan
  6. 29L. Gourna-DouathPemain tengah
  7. 26K. DowellPemain tengah
  8. 14J. Hjerto-DahlPemain tengah
  9. 7L. MillarPenyerang

Manchester United FCManchester United FC

Jurulatih: Michael Carrick · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1S. LammensPenjaga gol
  2. 3N. MazraouiPertahanan
  3. 5H. MaguirePertahanan
  4. 26A. HeavenPertahanan
  5. 23L. ShawPertahanan
  6. 18Y. TielemansPemain tengah
  7. 17Andrey SantosPemain tengah
  8. 19B. MbeumoPemain tengah
  9. 8B. FernandesPemain tengah
  10. 13P. DorguPemain tengah
  11. 10M. CunhaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12K. DarlowPenjaga gol
  2. 2D. DalotPertahanan
  3. 6L. MartinezPertahanan
  4. 15L. YoroPertahanan
  5. 37K. MainooPemain tengah
  6. 11J. ZirkzeePenyerang
  7. 9M. RashfordPenyerang
  8. 30B. SeskoPenyerang
  9. 31S. LaceyPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Hull City AFCHull City AFC

  • J. ButlandSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. GelhardtSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. GyabiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. HughesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. JacobSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. MatazoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. MoritaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • O. ZambranoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Manchester United FCManchester United FC

  • T. HeatonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. MountSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. UgarteSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. de LigtSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 15:20:27 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Manchester United FC 0 – 0 Hull City AFCPremier League
Hull City AFC 2 – 1 Manchester United FCLeague Cup
Manchester United FC 2 – 0 Hull City AFCLeague Cup
Hull City AFC 0 – 1 Manchester United FCPremier League
Hull City AFC 0 – 0 Manchester United FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hull City AFCHull City AFC

Tiada rekod sepadan

Manchester United FCManchester United FC

Tiada rekod sepadan

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 15:20:26 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Hull City AFCVSManchester United FC
1.01Jangkaan gol (xG)1.83
180Hantaran tepat588
5Percubaan dalam kotak15
3Percubaan luar kotak6
1Percubaan disekat8
9Sepakan percuma9
4Percubaan tepat5
5Penyelamatan2
3Percubaan tersasar8
257Jumlah hantaran669
8Jumlah percubaan21
2Kad kuning1
1Sepakan penjuru6
0Ofsaid3
10Kesalahan9
0Kad merah0
28%Penguasaan72%

Statistik pemain perlawanan

Hull City AFCHull City AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Konstantinos TzolakisPenjaga gol8.290—0—49—00
2 Lewie CoylePertahanan7.270—0—21100
6 Semi AjayiPertahanan7.76410115—00
15 John EganPertahanan7.790—0—32100
32 Nobel MendyPertahanan86410119—00
3 Ryan GilesPertahanan7.285—0—16100
10 Mohamed BelloumiPemain tengah6.990—0216400
25 Matt CrooksPemain tengah7.290—0—21410
27 Regan SlaterPemain tengah7.290—1—21100
21 Elliot StroudPemain tengah771—0—8300
9 Oli McBurniePenyerang6.690—0218—00
22 Lucas HerringtonPertahanan726—0—3—00
17 Paddy McNairPertahanan6.626—0—4—00
18 Cody DramehPertahanan6.620—016100
7 Liam MillarPenyerang6.719—0—3110
23 Matt TargettPertahanan6.912—0—5—00
12 Dillon PhillipsPenjaga gol———————00
14 Jens Hjertø-DahlPemain tengah———————00
29 Lucas Gourna-DouathPemain tengah———————00
26 Kieran DowellPemain tengah———————00

Manchester United FCManchester United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Senne LammensPenjaga gol6.690—0—17—00
3 Noussair MazraouiPertahanan6.280—0168100
5 Harry MaguirePertahanan7.290—0282—00
26 Ayden HeavenPertahanan6.290—0167100
23 Luke ShawPertahanan6.390—0—60100
18 Youri TielemansPemain tengah6.667—0—73—00
17 Andrey SantosPemain tengah7.267—0—60100
19 Bryan MbeumoPemain tengah6.290—0344—00
8 Bruno FernandesPemain tengah7.390—0188—00
13 Patrick DorguPemain tengah5.545—0311—10
10 Matheus CunhaPenyerang5.980—0228—00
9 Marcus RashfordPenyerang6.545—0—24—00
37 Kobbie MainooPemain tengah6.623—0—30—00
30 Benjamin ŠeškoPenyerang6.323—0—3—00
2 Diogo DalotPertahanan6.910—0—9200
31 Shea LaceyPenyerang6.310—0—5—00
12 Karl DarlowPenjaga gol———————00
15 Leny YoroPertahanan———————00
6 Lisandro MartínezPertahanan———————00
11 Joshua ZirkzeePenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Hull City AFC 2 – 0 Manchester United FC · Separuh masa 2 – 0

Rekod gol

17′ S. Ajayi Hull City AFC38′ N. Mendy Hull City AFC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.