scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Leeds United FC vs Newcastle United FC · Pusat perlawanan

Leeds United FCLeeds United FC
Tamat4 – 1Separuh masa 3 – 0
Newcastle United FCNewcastle United FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-15 · 03:00 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa3 – 0
StadiumElland RoadStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

32′ L. Miley Leeds United FC34′ D. Calvert-Lewin Leeds United FC45′ D. Calvert-Lewin Leeds United FC59′ N. Okafor Leeds United FC90′ B. Toure Newcastle United FC

Kedudukan musim semasa

Leeds United FCLeeds United FC

#7 9 Mata · 6 P

Newcastle United FCNewcastle United FC

#11 8 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:16:41 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: NicoMasuk: S. Steur
  3. Leeds United FC · Gol · 1 – 0L. MileyTeks sumber: 烏龍球
  4. Leeds United FC · Gol · 2 – 0D. Calvert-LewinGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: J. Justin
  5. Leeds United FC · KadDominic Calvert-LewinKad kuningKesalahan
  6. Leeds United FC · Gol · 3 – 0D. Calvert-LewinGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: T. Muharemovic
  7. Separuh masa 3 – 0
  8. Newcastle United FC · KadJacob MurphyKad kuningKesalahan
  9. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: J. MurphyMasuk: B. Toure
  10. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: A. DedicMasuk: V. Livramento
  11. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: M. Fernandez-PardoMasuk: J. Willock
  12. Leeds United FC · Gol · 4 – 0N. OkaforGol biasa
  13. Leeds United FC · PertukaranKeluar: G. GudmundssonMasuk: M. Bard
  14. Leeds United FC · PertukaranKeluar: N. OkaforMasuk: H. Wilson
  15. Leeds United FC · PertukaranKeluar: A. TanakaMasuk: B. Aaronson
  16. Leeds United FC · PertukaranKeluar: D. Calvert-LewinMasuk: L. Nmecha
  17. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: L. MileyMasuk: A. Bamba
  18. Leeds United FC · PertukaranKeluar: J. BogleMasuk: D. James
  19. Leeds United FC · PertukaranKeluar: A. StachMasuk: S. Longstaff
  20. Newcastle United FC · Gol · 4 – 1B. ToureGol biasa
  21. Newcastle United FC · KadTino LivramentoKad kuningKesalahan
  22. Tamat 4 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:16:41 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Leeds United FCLeeds United FC

Jurulatih: Daniel Farke · 3-5-2

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. TraffordPenjaga gol
  2. 24J. JustinPertahanan
  3. 30N. ElvediPertahanan
  4. 5T. MuharemovicPertahanan
  5. 2J. BoglePemain tengah
  6. 18A. StachPemain tengah
  7. 4E. AmpaduPemain tengah
  8. 22A. TanakaPemain tengah
  9. 3G. GudmundssonPemain tengah
  10. 9D. Calvert-LewinPenyerang
  11. 19N. OkaforPenyerang

Pemain simpanan

  1. 16M. ZettererPenjaga gol
  2. 15J. BijolPertahanan
  3. 26M. BardPertahanan
  4. 7D. JamesPenyerang
  5. 10H. WilsonPenyerang
  6. 23J. BahoyaPenyerang
  7. 8S. LongstaffPemain tengah
  8. 11B. AaronsonPemain tengah
  9. 14L. NmechaPenyerang

Newcastle United FCNewcastle United FC

Jurulatih: Matthias Jaissle · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 21L. HornicekPenjaga gol
  2. 37A. DedicPertahanan
  3. 12M. ThiawPertahanan
  4. 4S. BotmanPertahanan
  5. 3L. HallPertahanan
  6. 67L. MileyPemain tengah
  7. 6NicoPemain tengah
  8. 23J. MurphyPemain tengah
  9. 20M. Fernandez-PardoPemain tengah
  10. 11H. BarnesPemain tengah
  11. 9Y. WissaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 1N. PopePenjaga gol
  2. 5F. ScharPertahanan
  3. 2V. LivramentoPertahanan
  4. 28J. WillockPemain tengah
  5. 41J. RamseyPemain tengah
  6. 8A. BambaPemain tengah
  7. 17B. TourePenyerang
  8. 14S. SteurPemain tengah
  9. 76M. MileyPemain tengah

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Leeds United FCLeeds United FC

  • M. JosephSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. RodonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Newcastle United FCNewcastle United FC

  • D. BurnSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. ElangaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. JaouenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • JoelintonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OsulaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:16:41 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Newcastle United FC 4 – 3 Leeds United FCPremier League
Leeds United FC 0 – 0 Newcastle United FCPremier League
Leeds United FC 2 – 2 Newcastle United FCPremier League
Newcastle United FC 0 – 0 Leeds United FCPremier League
Leeds United FC 0 – 1 Newcastle United FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:16:41 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Leeds United FCVSNewcastle United FC
2.08Jangkaan gol (xG)0.88
368Hantaran tepat357
9Percubaan dalam kotak4
5Percubaan luar kotak3
4Percubaan disekat0
13Sepakan percuma8
6Percubaan tepat5
4Penyelamatan3
4Percubaan tersasar2
2Ofsaid3
440Jumlah hantaran433
14Jumlah percubaan7
1Kad kuning2
5Sepakan penjuru5
8Kesalahan13
0Kad merah0
51%Penguasaan49%

Statistik pemain perlawanan

Leeds United FCLeeds United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 James TraffordPenjaga gol790—0—47—00
24 James JustinPertahanan7.290—0—47200
30 Nico ElvediPertahanan6.590—0161100
5 Tarik MuharemovićPertahanan7.290—1—59100
2 Jayden BoglePemain tengah78310319200
18 Anton StachPemain tengah6.988—0132200
4 Ethan AmpaduPemain tengah7.290—0—48100
22 Ao TanakaPemain tengah7.372—0—43200
3 Gabriel GudmundssonPemain tengah7.372—0—30300
9 Dominic Calvert-LewinPenyerang87811314—10
19 Noah OkaforPenyerang7.97210120200
26 Melvin BardPertahanan6.218—0—6100
10 Harry WilsonPenyerang6.918—0—5100
11 Brenden AaronsonPemain tengah6.318—0—5—00
14 Lukas NmechaPenyerang6.712—0—3—00
7 Daniel JamesPenyerang6.912—01——00
8 Sean LongstaffPemain tengah—2—0—1—00
16 Michael ZettererPenjaga gol———————00
15 Jaka BijolPertahanan———————00
23 Jean-Mattéo BahoyaPenyerang———————00

Newcastle United FCNewcastle United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
21 Lukáš HorníčekPenjaga gol6.790—0—31—00
37 Amar DedićPertahanan5.658—0—28300
12 Malick ThiawPertahanan5.990—0—43—00
4 Sven BotmanPertahanan690—0—52200
3 Lewis HallPertahanan6.590—0150400
67 Lewis MileyPemain tengah5.980—0—60100
6 Nico GonzálezPemain tengah6.319—0—8—00
23 Jacob MurphyPemain tengah6.357—0—13110
20 Matías Fernández-PardoPemain tengah6.358—0—12100
11 Harvey BarnesPemain tengah6.990—0223—00
9 Yoane WissaPenyerang5.990—0115100
14 Sean SteurPemain tengah6.371—0—54200
17 Bazoumana TouréPenyerang7.63310113—00
2 Tino LivramentoPertahanan6.332—0—16210
28 Joe WillockPemain tengah6.632—0211100
8 Aladji BambaPemain tengah6.310—0—4100
1 Nick PopePenjaga gol———————00
5 Fabian SchärPertahanan———————00
41 Jacob RamseyPemain tengah———————00
76 Mason MileyPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Leeds United FC 4 – 1 Newcastle United FC · Separuh masa 3 – 0

Rekod gol

32′ L. Miley Leeds United FC34′ D. Calvert-Lewin Leeds United FC45′ D. Calvert-Lewin Leeds United FC59′ N. Okafor Leeds United FC90′ B. Toure Newcastle United FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.