scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Newcastle United FC vs AFC Bournemouth · Pusat perlawanan

Newcastle United FCNewcastle United FC
Tamat2 – 2Separuh masa 1 – 2
AFC BournemouthAFC Bournemouth

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-05 · 19:30 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa1 – 2
StadiumSt. James' ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

9′ M. Tavernier AFC Bournemouth35′ M. Thiaw AFC Bournemouth37′ H. Barnes Newcastle United FC88′ J. Ramsey Newcastle United FC

Kedudukan musim semasa

Newcastle United FCNewcastle United FC

#11 8 Mata · 6 P

AFC BournemouthAFC Bournemouth

#18 3 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:55 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. AFC Bournemouth · Gol · 0 – 1M. TavernierGol biasa
  3. Newcastle United FC · KadAnthony ElangaKad kuningKesalahan
  4. AFC Bournemouth · Gol · 0 – 2M. ThiawTeks sumber: 烏龍球
  5. Newcastle United FC · Gol · 1 – 2H. BarnesGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: L. Hall
  6. Separuh masa 1 – 2
  7. Newcastle United FC · KadYoane WissaKad kuningTeks sumber: Argument
  8. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: L. MileyMasuk: J. Ramsey
  9. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: J. WillockMasuk: M. Fernandez-Pardo
  10. AFC Bournemouth · KadJustin KluivertKad kuningKesalahan
  11. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: T. AdamsMasuk: L. Cook
  12. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: J. KluivertMasuk: D. Brooks
  13. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: NicoMasuk: S. Steur
  14. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: A. ElangaMasuk: J. Murphy
  15. AFC Bournemouth · KadAdrien TruffertKad kuningKesalahan
  16. Newcastle United FC · Gol · 2 – 2J. RamseyGol biasa
  17. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: M. TavernierMasuk: D. Jebbison
  18. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: RayanMasuk: B. Gannon-Doak
  19. Newcastle United FC · PertukaranKeluar: L. HallMasuk: V. Livramento
  20. AFC Bournemouth · KadAdam SmithKad kuningKesalahan
  21. AFC Bournemouth · PertukaranKeluar: A. ScottMasuk: R. Christie
  22. Tamat 2 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:55 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Newcastle United FCNewcastle United FC

Jurulatih: Matthias Jaissle · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 21L. HornicekPenjaga gol
  2. 37A. DedicPertahanan
  3. 12M. ThiawPertahanan
  4. 4S. BotmanPertahanan
  5. 3L. HallPertahanan
  6. 6NicoPemain tengah
  7. 67L. MileyPemain tengah
  8. 19A. ElangaPemain tengah
  9. 28J. WillockPemain tengah
  10. 11H. BarnesPemain tengah
  11. 9Y. WissaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 1N. PopePenjaga gol
  2. 5F. ScharPertahanan
  3. 2V. LivramentoPertahanan
  4. 41J. RamseyPemain tengah
  5. 8A. BambaPemain tengah
  6. 17B. TourePenyerang
  7. 14S. SteurPemain tengah
  8. 23J. MurphyPemain tengah
  9. 20M. Fernandez-PardoPenyerang

AFC BournemouthAFC Bournemouth

Jurulatih: Marco Rose · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1D. PetrovicPenjaga gol
  2. 15A. SmithPertahanan
  3. 5J. HillPertahanan
  4. 14A. SilvaPertahanan
  5. 3A. TruffertPertahanan
  6. 12T. AdamsPemain tengah
  7. 8A. ScottPemain tengah
  8. 37RayanPemain tengah
  9. 19J. KluivertPemain tengah
  10. 16M. TavernierPemain tengah
  11. 9EvanilsonPenyerang

Pemain simpanan

  1. 20M. Di GregorioPenjaga gol
  2. 18B. DiakitePertahanan
  3. 24J. SanchezPemain tengah
  4. 6J. SolerPertahanan
  5. 10R. ChristiePemain tengah
  6. 4L. CookPemain tengah
  7. 7D. BrooksPemain tengah
  8. 29D. JebbisonPenyerang
  9. 11B. Gannon-DoakPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Newcastle United FCNewcastle United FC

  • D. BurnSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • JoelintonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. OsulaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

AFC BournemouthAFC Bournemouth

  • A. AdliSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. AraujoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. J. KroupiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • V. MilosavljevicSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:55 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Newcastle United FC 1 – 2 AFC BournemouthPremier League
Newcastle United FC 2 – 2 AFC BournemouthFA Cup
AFC Bournemouth 0 – 0 Newcastle United FCPremier League
Newcastle United FC 1 – 4 AFC BournemouthPremier League
AFC Bournemouth 1 – 1 Newcastle United FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:55 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Newcastle United FCVSAFC Bournemouth
2Percubaan tepat5
4Percubaan tersasar5
8Jumlah percubaan17
2Percubaan disekat7
5Percubaan dalam kotak9
3Percubaan luar kotak8
19Kesalahan17
4Sepakan penjuru3
1Ofsaid1
58%Penguasaan42%
2Kad kuning3
—Kad merah—
4Penyelamatan0
459Jumlah hantaran335
377Hantaran tepat256
82%Teks sumber: 傳球成功率76%
0.71Jangkaan gol (xG)1.37
-0.33Teks sumber: goals_prevented-0.33

Statistik pemain perlawanan

Newcastle United FCNewcastle United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
21 Lukáš HorníčekPenjaga gol7.990—0—37—00
37 Amar DedićPertahanan6.290—0141—00
12 Malick ThiawPertahanan5.990—0—65—00
4 Sven BotmanPertahanan6.790—0—71100
3 Lewis HallPertahanan6.689—1147100
6 Nico GonzálezPemain tengah6.577—0—51—00
67 Lewis MileyPemain tengah6.363—0—34—00
19 Anthony ElangaPemain tengah6.677—0—13210
28 Joe WillockPemain tengah6.563—0119100
11 Harvey BarnesPemain tengah7.79010219—00
9 Yoane WissaPenyerang6.990—0—22—10
41 Jacob RamseyPemain tengah7.32710117—00
20 Matías Fernández-PardoPenyerang6.527—0—6—00
14 Sean SteurPemain tengah6.613—0—11—00
23 Jacob MurphyPemain tengah6.613—0—3—00
2 Tino LivramentoPertahanan—1—0—3—00
1 Nick PopePenjaga gol———————00
5 Fabian SchärPertahanan———————00
8 Aladji BambaPemain tengah———————00
17 Bazoumana TouréPenyerang———————00

AFC BournemouthAFC Bournemouth

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Đorđe PetrovićPenjaga gol6.590—0—30—00
15 Adam SmithPertahanan6.390—0—20110
5 James HillPertahanan6.290—0—47—00
14 António SilvaPertahanan6.990—0144100
3 Adrien TruffertPertahanan6.290—0—29310
12 Tyler AdamsPemain tengah7.276—0—41300
8 Alex ScottPemain tengah6.789—0—42—00
37 RayanPemain tengah6.389—0113100
19 Justin KluivertPemain tengah6.276—019110
16 Marcus TavernierPemain tengah8.28910530100
9 EvanilsonPenyerang6.790—0221—00
4 Lewis CookPemain tengah6.314—0—4—00
7 David BrooksPemain tengah6.514—0—1—00
11 Ben Gannon-DoakPenyerang6.78—0—3100
29 Daniel JebbisonPenyerang6.78—0———00
10 Ryan ChristiePemain tengah—1—0—1—00
20 Michele Di GregorioPenjaga gol———————00
6 Julio SolerPertahanan———————00
18 Bafodé DiakitéPertahanan———————00
24 Juanlu SánchezPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Newcastle United FC 2 – 2 AFC Bournemouth · Separuh masa 1 – 2

Rekod gol

9′ M. Tavernier AFC Bournemouth35′ M. Thiaw AFC Bournemouth37′ H. Barnes Newcastle United FC88′ J. Ramsey Newcastle United FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.