scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 7

Newcastle United FC vs Aston Villa FC · Pusat perlawanan

Newcastle United FCNewcastle United FC
Akan datangVSSeparuh masa —
Aston Villa FCAston Villa FC

Data diperoleh 16/10/2026, 20:26:51 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-10-18 · 00:30 MYT
StatusAkan datang
Pusingan7
Separuh masa—
StadiumSt. James' ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Kedudukan musim semasa

Newcastle United FCNewcastle United FC

#11 8 Mata · 6 P

Aston Villa FCAston Villa FC

#16 5 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:37:10 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Newcastle United FCNewcastle United FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Aston Villa FCAston Villa FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Newcastle United FCNewcastle United FC

  • A. ElangaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. JaouenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • V. LivramentoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. RamseySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • B. ToureSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Aston Villa FCAston Villa FC

  • G. HemmingsSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • I. MaatsenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. OnanaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. RuggeriSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • R. BarkleySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • I. MbayeSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:37:09 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Aston Villa FC 1 – 3 Newcastle United FCFA Cup
Newcastle United FC 0 – 2 Aston Villa FCPremier League
Aston Villa FC 0 – 0 Newcastle United FCPremier League
Aston Villa FC 4 – 1 Newcastle United FCPremier League
Newcastle United FC 3 – 0 Aston Villa FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Statistik pemain perlawanan

Newcastle United FCNewcastle United FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Aston Villa FCAston Villa FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

scoreAI ORIGINAL · 15/10/2026, 14:46:12 MYT

Newcastle United FC lwn Aston Villa FC: analisis mendalam berasaskan bukti

Model bebas meletakkan Newcastle United FC di tempat pertama, 23.6 mata peratusan mengatasi keputusan seterusnya. Rekod venue, lima aksi terkini, campuran lawan dan bukti bertentangan menentukan kekuatan tafsiran itu.

Tuan rumah50.5%S22.5%Pelawat27.0%

1. Penilaian utama dan saiz kelebihan

Kebarangkalian model ialah tuan rumah menang 50.5%, seri 22.5% dan pelawat menang 27.0%. Newcastle United FC mendahului keputusan kedua dengan 23.6 mata peratusan; keputusan lain masih berjumlah 49.5%. Kelebihan relatif wujud dalam model, namun keputusan lain masih mempunyai peluang besar. Newcastle United FC di tangga 11 dengan 8 mata daripada 6 aksi; Aston Villa FC di tangga 16 dengan 5 mata daripada 6. Mata setiap perlawanan musim ialah 1.33 dan 0.83. Perbezaan ini menerangkan keputusan terdahulu, bukan kebarangkalian perlawanan ini secara langsung.

2. Serangan dan pertahanan di venue berkaitan

Newcastle United FC di tempat sendiri: 1 menang, 2 seri, 0 kalah dalam 3 aksi; 5 mata, 6 jaringan dan 5 bolos. Puratanya 1.67 mata, 2.00 gol dan 1.67 bolos setiap aksi. Aston Villa FC di tempat lawan: 1 menang, 1 seri, 1 kalah dalam 3 aksi; 4 mata, 3 jaringan dan 6 bolos, iaitu 1.33, 1.00 dan 2.00 setiap aksi. Beza mata setiap aksi di venue berkaitan ialah 0.34 (tuan rumah tolak pelawat). Bandingkan jaringan tuan rumah dengan bolos pelawat dan sebaliknya, bukan serangan sahaja. Rekod tanpa bolos ialah 0/3 di tempat sendiri dan 1/3 di tempat lawan. Sampel kecil ini memberi konteks keputusan pertahanan, tetapi tidak membuktikan sistem taktikal atau kualiti peluang sebenar.

Baca analisis asli penuh →

Had masa data analisis: 15/10/2026, 14:41:27 MYT

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 20:06:22 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.