scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 2

Aston Villa FC vs Arsenal FC · Pusat perlawanan

Aston Villa FCAston Villa FC
Tamat0 – 1Separuh masa 0 – 0
Arsenal FCArsenal FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-01 · 03:00 MYT
StatusTamat
Pusingan2
Separuh masa0 – 0
StadiumVilla ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

55′ Arsenal FC59′ B. Saka Arsenal FC

Kedudukan musim semasa

Aston Villa FCAston Villa FC

#16 5 Mata · 6 P

Arsenal FCArsenal FC

#2 15 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:17:25 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Jumlah gol dalam log berbeza daripada skor semasa; log mungkin tidak lengkap.

  1. Sepak mula
  2. Arsenal FC · KadChristos TzolisKad kuningKesalahan
  3. Separuh masa 0 – 0
  4. Arsenal FC · PertukaranKeluar: C. TzolisMasuk: E. Eze
  5. Arsenal FC · Teks sumber: VARBukayo SakaTeks sumber: 十二碼判決取消
  6. Arsenal FC · GolTidak dibekalkanGol biasa
  7. Arsenal FC · GolB. SakaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: R. Calafiori
  8. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: G. HemmingsMasuk: Alysson
  9. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: N. JacksonMasuk: T. Abraham
  10. Arsenal FC · PertukaranKeluar: M. Lewis-SkellyMasuk: Bruno Guimaraes
  11. Arsenal FC · PertukaranKeluar: M. OdegaardMasuk: M. Merino
  12. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: M. CashMasuk: A. Wan-Bissaka
  13. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: R. BarkleyMasuk: A. Garnacho
  14. Arsenal FC · PertukaranKeluar: C. MosqueraMasuk: E. Konsa
  15. Aston Villa FC · KadAlyssonKad kuningKesalahan
  16. Aston Villa FC · KadJohn McGinnKad kuningKesalahan
  17. Arsenal FC · PertukaranKeluar: D. RiceMasuk: M. Zubimendi
  18. Aston Villa FC · KadIan MaatsenKad kuningKesalahan
  19. Tamat 0 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:17:25 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Aston Villa FCAston Villa FC

Jurulatih: Unai Emery · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1Z. SuzukiPenjaga gol
  2. 2M. CashPertahanan
  3. 3V. LindelofPertahanan
  4. 14P. TorresPertahanan
  5. 22I. MaatsenPertahanan
  6. 8B. KamaraPemain tengah
  7. 6R. BarkleyPemain tengah
  8. 7J. McGinnPemain tengah
  9. 10E. BuendiaPemain tengah
  10. 53G. HemmingsPemain tengah
  11. 11N. JacksonPenyerang

Pemain simpanan

  1. 40M. BizotPenjaga gol
  2. 5T. MingsPertahanan
  3. 29A. Wan-BissakaPertahanan
  4. 13M. RuggeriPertahanan
  5. 26L. BogardePemain tengah
  6. 74L. LynchPenyerang
  7. 17A. GarnachoPenyerang
  8. 47AlyssonPenyerang
  9. 18T. AbrahamPenyerang

Arsenal FCArsenal FC

Jurulatih: Mikel Arteta · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1D. RayaPenjaga gol
  2. 4B. WhitePertahanan
  3. 3C. MosqueraPertahanan
  4. 6GabrielPertahanan
  5. 33R. CalafioriPertahanan
  6. 41D. RicePemain tengah
  7. 49M. Lewis-SkellyPemain tengah
  8. 7B. SakaPemain tengah
  9. 8M. OdegaardPemain tengah
  10. 17C. TzolisPemain tengah
  11. 29K. HavertzPenyerang

Pemain simpanan

  1. 13K. ArrizabalagaPenjaga gol
  2. 5P. HincapiePertahanan
  3. 15E. KonsaPertahanan
  4. 36M. ZubimendiPemain tengah
  5. 39Bruno GuimaraesPemain tengah
  6. 23M. MerinoPemain tengah
  7. 10E. EzePemain tengah
  8. 14V. GyokeresPenyerang
  9. 20N. MaduekePenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Aston Villa FCAston Villa FC

  • L. BaileySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Joao GomesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • B. MadjoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. ManzambiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. OnanaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Arsenal FCArsenal FC

  • Gabriel JesusSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • G. MartinelliSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. SalibaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. TimberSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:15:44 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Arsenal FC 4 – 1 Aston Villa FCPremier League
Aston Villa FC 2 – 1 Arsenal FCPremier League
Arsenal FC 2 – 2 Aston Villa FCPremier League
Aston Villa FC 0 – 2 Arsenal FCPremier League
Arsenal FC 0 – 2 Aston Villa FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:17:25 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Aston Villa FCVSArsenal FC
0.33Jangkaan gol (xG)1.04
273Hantaran tepat465
3Percubaan dalam kotak5
4Percubaan luar kotak2
2Percubaan disekat1
6Sepakan percuma16
1Penyelamatan0
5Percubaan tersasar4
339Jumlah hantaran530
7Jumlah percubaan7
3Kad kuning1
2Sepakan penjuru4
0Percubaan tepat2
0Ofsaid8
17Kesalahan6
0Kad merah0
39%Penguasaan61%

Statistik pemain perlawanan

Aston Villa FCAston Villa FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Zion SuzukiPenjaga gol6.390—0—27—00
2 Matty CashPertahanan778—0—23400
3 Victor LindelöfPertahanan6.990—0—38100
14 Pau TorresPertahanan6.390—0—52100
22 Ian MaatsenPertahanan5.690—0215310
8 Boubacar KamaraPemain tengah6.990—0—42100
6 Ross BarkleyPemain tengah7.378—0—37300
7 John McGinnPemain tengah690—0221110
10 Emiliano BuendíaPemain tengah6.390—0133100
53 George HemmingsPemain tengah6.371—0—16200
11 Nicolas JacksonPenyerang771—0—12—00
47 AlyssonPenyerang6.719—0—7110
18 Tammy AbrahamPenyerang6.319—0—1—00
29 Aaron Wan-BissakaPertahanan6.912—0—8200
17 Alejandro GarnachoPenyerang6.312—0—7—00
40 Marco BizotPenjaga gol———————00
5 Tyrone MingsPertahanan———————00
13 Matteo RuggeriPertahanan———————00
26 Lamare BogardePemain tengah———————00
74 Luka LynchPenyerang———————00

Arsenal FCArsenal FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 David RayaPenjaga gol6.990—0—33—00
4 Ben WhitePertahanan7.290—0—36100
3 Cristhian MosqueraPertahanan6.979—0—55—00
6 Gabriel MagalhãesPertahanan7.390—0174200
33 Riccardo CalafioriPertahanan7.990—1121100
41 Declan RicePemain tengah7.285—0—77300
49 Myles Lewis-SkellyPemain tengah7.271—0—50—00
7 Bukayo SakaPemain tengah7.99010247200
8 Martin ØdegaardPemain tengah6.971—0144200
17 Christos TzolisPemain tengah6.245—0—10—10
29 Kai HavertzPenyerang6.290—0115—00
10 Eberechi EzePemain tengah6.345—0—20—00
39 Bruno GuimarãesPemain tengah6.319—0—15—00
23 Mikel MerinoPemain tengah7.219—0—14—00
15 Ezri KonsaPertahanan6.611—0—10—00
36 Martín ZubimendiPemain tengah6.615—0—9200
13 Kepa ArrizabalagaPenjaga gol———————00
5 Piero HincapiéPertahanan———————00
14 Viktor GyökeresPenyerang———————00
20 Noni MaduekePenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Aston Villa FC 0 – 1 Arsenal FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

55′ Arsenal FC59′ B. Saka Arsenal FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.