scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 6

Sunderland AFC vs Brighton & Hove Albion FC · Pusat perlawanan

Sunderland AFCSunderland AFC
Tamat0 – 2Separuh masa 0 – 0
Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-10-10 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan6
Separuh masa0 – 0
StadiumStadium of LightStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

53′ Maxim De Cuyper Brighton & Hove Albion FC90+3′ Jaouen Hadjam Brighton & Hove Albion FC

Kedudukan musim semasa

Sunderland AFCSunderland AFC

#17 4 Mata · 6 P

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

#3 13 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 11/10/2026, 22:00:44 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: Thomas MeunierMasuk: Malick Fofana
  3. Brighton & Hove Albion FC · KadOlivier BoscagliKad kuningKesalahan
  4. Separuh masa 0 – 0
  5. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 1Maxim De CuyperGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Pascal Groß
  6. Brighton & Hove Albion FC · Teks sumber: VARPascal StruijkTeks sumber: Card upgrade confirmed
  7. Brighton & Hove Albion FC · KadPascal StruijkKad merah
  8. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: Charalampos KostoulasMasuk: Lewis Dunk
  9. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: Maxim De CuyperMasuk: Malick Yalcouyé
  10. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: Olivier BoscagliMasuk: Costinha
  11. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: Reinildo Isnard MandavaMasuk: Dayann Methalie
  12. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: Nilson AnguloMasuk: Djiamgone Jocelin Ta Bi
  13. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: Enzo Le FéeMasuk: Juan Riquelme Angulo
  14. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: Diego GomezMasuk: Jaouen Hadjam
  15. Brighton & Hove Albion FC · PertukaranKeluar: Yasin AyariMasuk: Georginio Rutter
  16. Brighton & Hove Albion FC · Gol · 0 – 2Jaouen HadjamGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Georginio Rutter
  17. Tamat 0 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Sunderland AFCSunderland AFC

Jurulatih: Regis Le Bris · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 22R. RoefsPenjaga gol
  2. 32T. HumePertahanan
  3. 20N. MukielePertahanan
  4. 4K. DansoPertahanan
  5. 17R. MandavaPertahanan
  6. 34G. XhakaPemain tengah
  7. 27N. SadikiPemain tengah
  8. 12T. MeunierPemain tengah
  9. 28E. Le FeePemain tengah
  10. 10N. AnguloPemain tengah
  11. 18W. IsidorPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31M. EllborgPenjaga gol
  2. 15O. AlderetePertahanan
  3. 13L. O'NienPemain tengah
  4. 6D. MethaliePertahanan
  5. 11C. RiggPemain tengah
  6. 37J. Ta BiPenyerang
  7. 7C. TalbiPenyerang
  8. 39M. FofanaPenyerang
  9. 50J. AnguloPenyerang

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

Jurulatih: Fabian Hurzeler · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. VerbruggenPenjaga gol
  2. 24F. KadiogluPertahanan
  3. 44L. VuskovicPertahanan
  4. 4P. StruijkPertahanan
  5. 21O. BoscagliPertahanan
  6. 13P. GrossPemain tengah
  7. 14C. AndresPemain tengah
  8. 25D. GomezPemain tengah
  9. 26Y. AyariPemain tengah
  10. 29M. De CuyperPemain tengah
  11. 19C. KostoulasPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23J. SteelePenjaga gol
  2. 5L. DunkPertahanan
  3. 20CostinhaPertahanan
  4. 3J. HadjamPertahanan
  5. 33M. O'RileyPemain tengah
  6. 35M. YalcouyePemain tengah
  7. 10G. RutterPenyerang
  8. 12P. DavidPenyerang
  9. 15I. OsmanPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Sunderland AFCSunderland AFC

  • D. BallardSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • B. BrobbeySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. DiarraSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • R. MundleSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

  • F. AzeezSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. FergusonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. HinshelwoodSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Y. MintehSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • K. MitomaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • S. TzimasSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. WiefferSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Z. YohannaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Sunderland AFC 0 – 1 Brighton & Hove Albion FCPremier League
Brighton & Hove Albion FC 0 – 0 Sunderland AFCPremier League
Brighton & Hove Albion FC 1 – 0 Sunderland AFCLeague Cup

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:13:17 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Sunderland AFCVSBrighton & Hove Albion FC
3Percubaan tepat4
2Percubaan tersasar7
12Jumlah percubaan13
7Percubaan disekat2
4Percubaan dalam kotak6
8Percubaan luar kotak7
8Kesalahan12
7Sepakan penjuru5
5Ofsaid0
62%Penguasaan38%
0Kad kuning1
0Kad merah1
2Penyelamatan3
501Jumlah hantaran309
388Hantaran tepat208
77%Teks sumber: 傳球成功率67%
0.72Jangkaan gol (xG)1.41
0.51Teks sumber: goals_prevented0.51

Statistik pemain perlawanan

Sunderland AFCSunderland AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
22 Robin RoefsPenjaga gol5.990—0—43—00
32 Trai HumePertahanan6.590—0—46300
20 Nordi MukielePertahanan7.590—0160300
4 Kevin DansoPertahanan5.990—0—58100
17 Reinildo MandavaPertahanan7.273—0—49200
34 Granit XhakaPemain tengah7.590—0371200
27 Noah SadikiPemain tengah7.390—0—55200
12 Thomas MeunierPemain tengah6.634—0—17—00
28 Enzo Le FéePemain tengah6.681—0—37—00
10 Nilson AnguloPemain tengah673—0—8200
18 Wilson IsidorPenyerang6.290—0—8—00
39 Malick FofanaPenyerang6.656—0126100
6 Dayann MethaliePertahanan6.217—0—15—00
37 Jocelin Ta BiPenyerang6.717—0—7—00
50 Juan Riquelme AnguloPenyerang6.29—0—1—00
31 Melker EllborgPenjaga gol———————00
15 Omar AlderetePertahanan———————00
13 Luke O'NienPemain tengah———————00
7 Chemsdine TalbiPenyerang———————00
11 Chris RiggPemain tengah———————00

Brighton & Hove Albion FCBrighton & Hove Albion FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bart VerbruggenPenjaga gol7.590—0—44—00
24 Ferdi KadıoğluPertahanan7.990—0—22100
44 Luka VuškovićPertahanan7.790—0224100
4 Pascal StruijkPertahanan6.357—0130101
21 Olivier BoscagliPertahanan768—0—26—10
13 Pascal GroßPemain tengah7.290—1135500
14 Chema AndrésPemain tengah6.690—0—36100
25 Diego GómezPemain tengah788—0331500
26 Yasin AyariPemain tengah6.588—0213—00
29 Maxim De CuyperPemain tengah7.36810116100
19 Charalampos KostoulasPenyerang6.360—0—13200
5 Lewis DunkPertahanan7.230—0—8—00
20 CostinhaPertahanan6.622—0—4—00
35 Malick YalcouyéPemain tengah6.922—0—3100
3 Jaouen HadjamPertahanan7.6101013100
10 Georginio RutterPenyerang6.610—1—1—00
23 Jason SteelePenjaga gol———————00
15 Ibrahim OsmanPenyerang———————00
33 Matt O'RileyPemain tengah———————00
12 Promise DavidPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Sunderland AFC 0 – 2 Brighton & Hove Albion FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

53′ Maxim De Cuyper Brighton & Hove Albion FC90+3′ Jaouen Hadjam Brighton & Hove Albion FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.