scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 2

Sunderland AFC vs Fulham FC · Pusat perlawanan

Sunderland AFCSunderland AFC
Tamat1 – 0Separuh masa 0 – 0
Fulham FCFulham FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:11:14 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-30 · 21:00 MYT
StatusTamat
Pusingan2
Separuh masa0 – 0
StadiumStadium of LightStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

75′ W. Isidor Sunderland AFC

Kedudukan musim semasa

Sunderland AFCSunderland AFC

#17 4 Mata · 6 P

Fulham FCFulham FC

#20 2 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:16:30 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Fulham FC · KadJoachim AndersenKad kuningKesalahan
  3. Separuh masa 0 – 0
  4. Fulham FC · KadCésar PalaciosKad kuningKesalahan
  5. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: B. BrobbeyMasuk: W. Isidor
  6. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: N. AnguloMasuk: H. Diarra
  7. Fulham FC · PertukaranKeluar: T. CastagneMasuk: R. Sessegnon
  8. Fulham FC · PertukaranKeluar: O. BobbMasuk: S. Charles
  9. Sunderland AFC · Gol · 1 – 0W. IsidorGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: H. Diarra
  10. Fulham FC · PertukaranKeluar: C. PalaciosMasuk: E. Smith Rowe
  11. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: Tidak dibekalkanMasuk: C. Rigg
  12. Fulham FC · PertukaranKeluar: S. BergeMasuk: Kevin
  13. Sunderland AFC · PertukaranKeluar: E. Le FeeMasuk: R. Mundle
  14. Tamat 1 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:16:30 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Sunderland AFCSunderland AFC

Jurulatih: Regis Le Bris · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 22R. RoefsPenjaga gol
  2. 12T. MeunierPertahanan
  3. 20N. MukielePertahanan
  4. 5D. BallardPertahanan
  5. 17R. MandavaPertahanan
  6. 34G. XhakaPemain tengah
  7. 27N. SadikiPemain tengah
  8. 32T. HumePemain tengah
  9. 28E. Le FeePemain tengah
  10. 10N. AnguloPemain tengah
  11. 9B. BrobbeyPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31M. EllborgPenjaga gol
  2. 15O. AlderetePertahanan
  3. 13L. O'NienPemain tengah
  4. 11C. RiggPemain tengah
  5. 19H. DiarraPemain tengah
  6. 29J. AhokaPemain tengah
  7. 14R. MundlePenyerang
  8. 7C. TalbiPenyerang
  9. 18W. IsidorPenyerang

Fulham FCFulham FC

Jurulatih: Alvaro Arbeloa · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. LenoPenjaga gol
  2. 21T. CastagnePertahanan
  3. 5J. AndersenPertahanan
  4. 3C. BasseyPertahanan
  5. 33A. RobinsonPertahanan
  6. 16S. BergePemain tengah
  7. 17A. IwobiPemain tengah
  8. 14O. BobbPemain tengah
  9. 24J. KingPemain tengah
  10. 8C. PalaciosPemain tengah
  11. 7G. GarciaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23B. LecomtePenjaga gol
  2. 4J. CuencaPertahanan
  3. 30R. SessegnonPemain tengah
  4. 32E. Smith RowePemain tengah
  5. 19S. CharlesPemain tengah
  6. 6H. ReedPemain tengah
  7. 11KevinPenyerang
  8. 35M. ZepaPenyerang
  9. 9Rodrigo MunizPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Sunderland AFCSunderland AFC

  • S. AdingraSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. MethalieSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Fulham FCFulham FC

  • T. CairneySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • L. De FougerollesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:17:33 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Sunderland AFC 1 – 3 Fulham FCPremier League
Fulham FC 1 – 0 Sunderland AFCPremier League
Sunderland AFC 2 – 3 Fulham FCFA Cup
Fulham FC 1 – 1 Sunderland AFCFA Cup
Fulham FC 2 – 1 Sunderland AFCChampionship

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:16:30 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Sunderland AFCVSFulham FC
2.02Jangkaan gol (xG)0.95
326Hantaran tepat473
9Percubaan dalam kotak7
3Percubaan luar kotak4
2Percubaan disekat8
14Sepakan percuma9
4Percubaan tepat0
6Percubaan tersasar3
1Ofsaid1
390Jumlah hantaran560
12Jumlah percubaan11
3Sepakan penjuru4
0Penyelamatan3
0Kad kuning2
10Kesalahan15
0Kad merah0
42%Penguasaan58%

Statistik pemain perlawanan

Sunderland AFCSunderland AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
22 Robin RoefsPenjaga gol6.690—0—33—00
12 Thomas MeunierPertahanan6.990—0142—00
20 Nordi MukielePertahanan8.290—0—49200
5 Daniel BallardPertahanan7.390—0—44100
17 Reinildo MandavaPertahanan7.390—0—38100
34 Granit XhakaPemain tengah8.590—0—58—00
27 Noah SadikiPemain tengah7.390—0—41300
32 Trai HumePemain tengah6.990—0—24400
28 Enzo Le FéePemain tengah6.989—0423100
10 Nilson AnguloPemain tengah6.965—0—21100
9 Brian BrobbeyPenyerang6.964—019—00
18 Wilson IsidorPenyerang7.2261031—00
19 Habib DiarraPemain tengah718—1—3—00
11 Chris RiggPemain tengah6.312—0—1—00
14 Romaine MundlePenyerang—1—013—00
31 Melker EllborgPenjaga gol———————00
13 Luke O'NienPemain tengah———————00
15 Omar AlderetePertahanan———————00
7 Chemsdine TalbiPenyerang———————00
29 Jules AhokaPemain tengah———————00

Fulham FCFulham FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bernd LenoPenjaga gol5.990—0—47—00
21 Timothy CastagnePertahanan6.768—0—17100
5 Joachim AndersenPertahanan6.790—0—88—10
3 Calvin BasseyPertahanan6.990—0—78100
33 Antonee RobinsonPertahanan6.590—0—49300
16 Sander BergePemain tengah6.283—0—56—00
17 Alex IwobiPemain tengah7.290—0—60100
14 Oscar BobbPemain tengah6.568—0—25200
24 Joshua KingPemain tengah5.990—0136200
8 César PalaciosPemain tengah6.376—0125—10
7 Gonzalo GarcíaPenyerang6.590—0—19—00
30 Ryan SessegnonPemain tengah6.922—0—16100
19 Shea CharlesPemain tengah6.322—0121—00
32 Emile Smith RowePemain tengah6.314—0—16—00
11 KevinPenyerang6.312—0—7—00
23 Benjamin LecomtePenjaga gol———————00
4 Jorge CuencaPertahanan———————00
6 Harrison ReedPemain tengah———————00
9 Rodrigo MunizPenyerang———————00
35 Macauley ZepaPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Sunderland AFC 1 – 0 Fulham FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

75′ W. Isidor Sunderland AFC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.