scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Liverpool FC vs Fulham FC · Pusat perlawanan

Liverpool FCLiverpool FC
Tamat0 – 0Separuh masa 0 – 0
Fulham FCFulham FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:21:21 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-12 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa0 – 0
StadiumAnfieldStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kedudukan musim semasa

Liverpool FCLiverpool FC

#9 9 Mata · 6 P

Fulham FCFulham FC

#20 2 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:09 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Separuh masa 0 – 0
  3. Liverpool FC · PertukaranKeluar: K. TsimikasMasuk: M. Kerkez
  4. Liverpool FC · PertukaranKeluar: R. GravenberchMasuk: A. Mac Allister
  5. Liverpool FC · PertukaranKeluar: V. MunozMasuk: C. Gakpo
  6. Fulham FC · PertukaranKeluar: O. BobbMasuk: K. Tete
  7. Liverpool FC · PertukaranKeluar: R. AraujoMasuk: J. Frimpong
  8. Liverpool FC · PertukaranKeluar: B. BarcolaMasuk: R. Ngumoha
  9. Fulham FC · PertukaranKeluar: T. CastagneMasuk: Kevin
  10. Fulham FC · PertukaranKeluar: J. KingMasuk: E. Smith Rowe
  11. Fulham FC · PertukaranKeluar: A. IwobiMasuk: H. Larsson
  12. Fulham FC · PertukaranKeluar: G. GarciaMasuk: Rodrigo Muniz
  13. Fulham FC · KadKenny TeteKad kuningKesalahan
  14. Tamat 0 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:09 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Liverpool FCLiverpool FC

Jurulatih: Andoni Iraola · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1AlissonPenjaga gol
  2. 33R. AraujoPertahanan
  3. 5J. JacquetPertahanan
  4. 4V. van DijkPertahanan
  5. 21K. TsimikasPertahanan
  6. 8D. SzoboszlaiPemain tengah
  7. 38R. GravenberchPemain tengah
  8. 23V. MunozPemain tengah
  9. 7F. WirtzPemain tengah
  10. 29B. BarcolaPemain tengah
  11. 9A. IsakPenyerang

Pemain simpanan

  1. 25G. MamardashviliPenjaga gol
  2. 6M. KerkezPertahanan
  3. 10A. Mac AllisterPemain tengah
  4. 30J. FrimpongPertahanan
  5. 3W. EndoPemain tengah
  6. 42T. NyoniPemain tengah
  7. 18C. GakpoPenyerang
  8. 67L. KoumasPenyerang
  9. 73R. NgumohaPenyerang

Fulham FCFulham FC

Jurulatih: Alvaro Arbeloa · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. LenoPenjaga gol
  2. 21T. CastagnePertahanan
  3. 22D. AffengruberPertahanan
  4. 3C. BasseyPertahanan
  5. 33A. RobinsonPertahanan
  6. 16S. BergePemain tengah
  7. 19S. CharlesPemain tengah
  8. 14O. BobbPemain tengah
  9. 24J. KingPemain tengah
  10. 17A. IwobiPemain tengah
  11. 7G. GarciaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23B. LecomtePenjaga gol
  2. 2K. TetePertahanan
  3. 5J. AndersenPertahanan
  4. 32E. Smith RowePemain tengah
  5. 20Manuel AngelPemain tengah
  6. 8C. PalaciosPemain tengah
  7. 15H. LarssonPemain tengah
  8. 11KevinPenyerang
  9. 9Rodrigo MunizPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Liverpool FCLiverpool FC

  • C. BradleySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • F. ChiesaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. EkitikeSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. GomezSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • G. LeoniSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Fulham FCFulham FC

  • T. CairneySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:09 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Liverpool FC 2 – 0 Fulham FCPremier League
Fulham FC 2 – 2 Liverpool FCPremier League
Fulham FC 3 – 2 Liverpool FCPremier League
Liverpool FC 2 – 2 Fulham FCPremier League
Fulham FC 1 – 3 Liverpool FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:09 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Liverpool FCVSFulham FC
1.28Jangkaan gol (xG)0.70
411Hantaran tepat305
9Percubaan dalam kotak8
5Percubaan luar kotak2
5Percubaan disekat3
8Sepakan percuma10
3Percubaan tepat4
3Penyelamatan3
6Percubaan tersasar3
1Ofsaid1
494Jumlah hantaran398
14Jumlah percubaan10
5Sepakan penjuru8
0Kad kuning1
11Kesalahan8
0Kad merah0
56%Penguasaan44%

Statistik pemain perlawanan

Liverpool FCLiverpool FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 AlissonPenjaga gol7.990—0—28—00
33 Ronald AraújoPertahanan6.972—0—32100
5 Jérémy JacquetPertahanan8.390—0—87100
4 Virgil van DijkPertahanan7.290—0—78—00
21 Kostas TsimikasPertahanan6.545—0—31100
8 Dominik SzoboszlaiPemain tengah7.390—0152—00
38 Ryan GravenberchPemain tengah760—0—30200
23 Víctor MuñozPemain tengah7.260—0115—00
7 Florian WirtzPemain tengah790—0253100
29 Bradley BarcolaPemain tengah6.672—0119300
9 Alexander IsakPenyerang6.990—035—00
6 Miloš KerkezPertahanan745—0—19100
10 Alexis Mac AllisterPemain tengah6.630—0—20100
18 Cody GakpoPenyerang6.330—0—9—00
30 Jeremie FrimpongPertahanan718—0—12100
73 Rio NgumohaPenyerang6.318—014—00
25 Giorgi MamardashviliPenjaga gol———————00
3 Wataru EndoPemain tengah———————00
42 Trey NyoniPemain tengah———————00
67 Lewis KoumasPenyerang———————00

Fulham FCFulham FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bernd LenoPenjaga gol7.390—0—38—00
21 Timothy CastagnePertahanan6.672—0—36200
22 David AffengruberPertahanan6.990—0—45100
3 Calvin BasseyPertahanan7.290—0128100
33 Antonee RobinsonPertahanan6.790—0135200
16 Sander BergePemain tengah6.990—0—47300
19 Shea CharlesPemain tengah7.390—0—58100
14 Oscar BobbPemain tengah6.663—0—15100
24 Joshua KingPemain tengah7.577—0322200
17 Alex IwobiPemain tengah6.977—0—38100
7 Gonzalo GarcíaPenyerang677—0115—00
2 Kenny TetePertahanan6.527—0—7—10
11 KevinPenyerang6.718—014100
15 Hugo LarssonPemain tengah6.713—0—3—00
32 Emile Smith RowePemain tengah6.713—0—5—00
9 Rodrigo MunizPenyerang6.513—0—2—00
23 Benjamin LecomtePenjaga gol———————00
5 Joachim AndersenPertahanan———————00
20 Manuel Ángel MoránPemain tengah———————00
8 César PalaciosPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Liverpool FC 0 – 0 Fulham FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.