scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 1

Fulham FC vs Chelsea FC · Pusat perlawanan

Fulham FCFulham FC
Tamat2 – 3Separuh masa 1 – 2
Chelsea FCChelsea FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-25 · 03:00 MYT
StatusTamat
Pusingan1
Separuh masa1 – 2
StadiumCraven CottageStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

1′ Joao Pedro Chelsea FC23′ J. King Fulham FC41′ M. Rogers Chelsea FC49′ C. Palmer Chelsea FC54′ G. Garcia Fulham FC

Kedudukan musim semasa

Fulham FCFulham FC

#20 2 Mata · 6 P

Chelsea FCChelsea FC

#6 10 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Fulham FCFulham FC

Tiada rekod sepadan

Chelsea FCChelsea FC

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:28 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Chelsea FC · Gol · 0 – 1Joao PedroGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Palmer
  3. Chelsea FC · KadLevi ColwillKad kuningKesalahan
  4. Chelsea FC · KadRoméo LaviaKad kuningKesalahan
  5. Fulham FC · Gol · 1 – 1J. KingGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: T. Castagne
  6. Chelsea FC · Gol · 1 – 2M. RogersGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: M. Lacroix
  7. Separuh masa 1 – 2
  8. Chelsea FC · Gol · 1 – 3C. PalmerGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Joao Pedro
  9. Fulham FC · Gol · 2 – 3G. GarciaGol biasa
  10. Chelsea FC · PertukaranKeluar: J. HatoMasuk: P. Chavarria
  11. Chelsea FC · PertukaranKeluar: R. LaviaMasuk: E. Fernandez
  12. Fulham FC · PertukaranKeluar: O. BobbMasuk: S. Charles
  13. Fulham FC · PertukaranKeluar: S. BergeMasuk: R. Sessegnon
  14. Fulham FC · PertukaranKeluar: C. PalaciosMasuk: Kevin
  15. Chelsea FC · KadReece JamesKad kuningKesalahan
  16. Fulham FC · KadCalvin BasseyKad kuningTeks sumber: Simulation
  17. Chelsea FC · PertukaranKeluar: M. GustoMasuk: P. Neto
  18. Fulham FC · PertukaranKeluar: A. RobinsonMasuk: Rodrigo Muniz
  19. Chelsea FC · PertukaranKeluar: M. RogersMasuk: G. Quenda
  20. Chelsea FC · PertukaranKeluar: C. PalmerMasuk: Estêvão
  21. Fulham FC · KadTimothy CastagneKad kuningKesalahan
  22. Tamat 2 – 3

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:28 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Fulham FCFulham FC

Jurulatih: Alvaro Arbeloa · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. LenoPenjaga gol
  2. 21T. CastagnePertahanan
  3. 3C. BasseyPertahanan
  4. 4J. CuencaPertahanan
  5. 33A. RobinsonPertahanan
  6. 16S. BergePemain tengah
  7. 17A. IwobiPemain tengah
  8. 14O. BobbPemain tengah
  9. 24J. KingPemain tengah
  10. 8C. PalaciosPemain tengah
  11. 7G. GarciaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23B. LecomtePenjaga gol
  2. 2K. TetePertahanan
  3. 44L. De FougerollesPertahanan
  4. 30R. SessegnonPemain tengah
  5. 32E. Smith RowePemain tengah
  6. 19S. CharlesPemain tengah
  7. 6H. ReedPemain tengah
  8. 11KevinPenyerang
  9. 9Rodrigo MunizPenyerang

Chelsea FCChelsea FC

Jurulatih: Xabi Alonso · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1R. SanchezPenjaga gol
  2. 34J. AcheampongPertahanan
  3. 5M. LacroixPertahanan
  4. 6L. ColwillPertahanan
  5. 27M. GustoPemain tengah
  6. 24R. JamesPemain tengah
  7. 45R. LaviaPemain tengah
  8. 21J. HatoPemain tengah
  9. 10C. PalmerPenyerang
  10. 17M. RogersPenyerang
  11. 9Joao PedroPenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. PendersPenjaga gol
  2. 29P. ChavarriaPertahanan
  3. 8E. FernandezPemain tengah
  4. 4V. BarcoPemain tengah
  5. 18D. WelbeckPenyerang
  6. 7P. NetoPenyerang
  7. 11J. GittensPenyerang
  8. 41EstêvãoPenyerang
  9. 23G. QuendaPemain tengah

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Fulham FCFulham FC

  • J. AndersenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • T. CairneySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Chelsea FCChelsea FC

  • A. AnselminoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. CaicedoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. EmeghaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. FofanaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. HendersonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. SarrSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:15:16 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Fulham FC 2 – 1 Chelsea FCPremier League
Chelsea FC 2 – 0 Fulham FCPremier League
Fulham FC 1 – 2 Chelsea FCPremier League
Chelsea FC 1 – 2 Fulham FCPremier League
Chelsea FC 1 – 0 Fulham FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Fulham FCFulham FC

Tiada rekod sepadan

Chelsea FCChelsea FC

Tiada rekod sepadan

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 22:18:28 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Fulham FCVSChelsea FC
6Percubaan tepat6
3Percubaan tersasar5
14Jumlah percubaan18
5Percubaan disekat7
7Percubaan dalam kotak13
7Percubaan luar kotak5
12Kesalahan7
6Sepakan penjuru4
0Ofsaid3
62%Penguasaan38%
2Kad kuning3
—Kad merah—
3Penyelamatan4
639Jumlah hantaran394
553Hantaran tepat322
87%Teks sumber: 傳球成功率82%
1.33Jangkaan gol (xG)2.24
-0.83Teks sumber: goals_prevented-0.83

Statistik pemain perlawanan

Fulham FCFulham FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bernd LenoPenjaga gol6.390—0—42—00
21 Timothy CastagnePertahanan6.790—1143110
3 Calvin BasseyPertahanan6.390—0—89110
4 Jorge CuencaPertahanan7.290—0—87100
33 Antonee RobinsonPertahanan6.282—0150300
16 Sander BergePemain tengah6.673—0—61100
17 Alex IwobiPemain tengah6.990—0—92100
14 Oscar BobbPemain tengah6.667—0—25300
24 Joshua KingPemain tengah7.29010336200
8 César PalaciosPemain tengah673—0137200
7 Gonzalo GarcíaPenyerang7.29010127100
19 Shea CharlesPemain tengah6.923—0—29100
30 Ryan SessegnonPemain tengah6.717—017—00
11 KevinPenyerang6.517—0—10200
9 Rodrigo MunizPenyerang6.68—014—00
23 Benjamin LecomtePenjaga gol———————00
2 Kenny TetePertahanan———————00
44 Luc De FougerollesPertahanan———————00
32 Emile Smith RowePemain tengah———————00
6 Harrison ReedPemain tengah———————00

Chelsea FCChelsea FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Robert SánchezPenjaga gol5.990—0—29—00
34 Josh AcheampongPertahanan7.290—0—48500
5 Maxence LacroixPertahanan7.290—1—50500
6 Levi ColwillPertahanan690—0—30210
27 Malo GustoPemain tengah6.576—0—24100
24 Reece JamesPemain tengah6.690—0150—10
45 Roméo LaviaPemain tengah6.965—0122310
21 Jorrel HatoPemain tengah6.365—0—22200
10 Cole PalmerPenyerang98311434200
17 Morgan RogersPenyerang8.58210123200
9 João PedroPenyerang7.99011320—00
29 Pep ChavarríaPertahanan6.325—0—8—00
8 Enzo FernándezPemain tengah6.925—0—21—00
7 Pedro NetoPenyerang7.214—015100
23 Geovany QuendaPemain tengah6.38—0—4—00
41 EstêvãoPenyerang6.512—0—4—00
39 Mike PendersPenjaga gol———————00
4 Valentín BarcoPemain tengah———————00
11 Jamie GittensPenyerang———————00
18 Danny WelbeckPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Fulham FC 2 – 3 Chelsea FC · Separuh masa 1 – 2

Rekod gol

1′ Joao Pedro Chelsea FC23′ J. King Fulham FC41′ M. Rogers Chelsea FC49′ C. Palmer Chelsea FC54′ G. Garcia Fulham FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.