scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 5

Fulham FC vs Manchester United FC · Pusat perlawanan

Fulham FCFulham FC
Tamat1 – 1Separuh masa 0 – 0
Manchester United FCManchester United FC

Data diperoleh 16/10/2026, 20:26:51 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-20 · 23:30 MYT
StatusTamat
Pusingan5
Separuh masa0 – 0
StadiumCraven CottageStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

63′ L. Martinez Fulham FC89′ M. Cunha Manchester United FC

Kedudukan musim semasa

Fulham FCFulham FC

#20 2 Mata · 6 P

Manchester United FCManchester United FC

#13 6 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:53 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Fulham FC · KadJoshua KingKad kuningTeks sumber: Simulation
  3. Separuh masa 0 – 0
  4. Fulham FC · KadTimothy CastagneKad kuningKesalahan
  5. Fulham FC · Gol · 1 – 0L. MartinezTeks sumber: 烏龍球
  6. Fulham FC · PertukaranKeluar: A. IwobiMasuk: C. Palacios
  7. Fulham FC · PertukaranKeluar: O. BobbMasuk: Kevin
  8. Fulham FC · PertukaranKeluar: S. BergeMasuk: H. Larsson
  9. Manchester United FC · PertukaranKeluar: M. RashfordMasuk: J. Zirkzee
  10. Fulham FC · PertukaranKeluar: J. KingMasuk: J. Andersen
  11. Fulham FC · PertukaranKeluar: G. GarciaMasuk: Rodrigo Muniz
  12. Manchester United FC · PertukaranKeluar: K. MainooMasuk: M. Mount
  13. Manchester United FC · PertukaranKeluar: L. ShawMasuk: P. Dorgu
  14. Fulham FC · KadRodrigo MunizKad kuningTeks sumber: Time wasting
  15. Manchester United FC · Gol · 1 – 1M. CunhaGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: P. Dorgu
  16. Tamat 1 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:53 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Fulham FCFulham FC

Jurulatih: Alvaro Arbeloa · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1B. LenoPenjaga gol
  2. 21T. CastagnePertahanan
  3. 22D. AffengruberPertahanan
  4. 3C. BasseyPertahanan
  5. 33A. RobinsonPertahanan
  6. 16S. BergePemain tengah
  7. 19S. CharlesPemain tengah
  8. 14O. BobbPemain tengah
  9. 24J. KingPemain tengah
  10. 17A. IwobiPemain tengah
  11. 7G. GarciaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 23B. LecomtePenjaga gol
  2. 5J. AndersenPertahanan
  3. 30R. SessegnonPemain tengah
  4. 32E. Smith RowePemain tengah
  5. 20Manuel AngelPemain tengah
  6. 8C. PalaciosPemain tengah
  7. 15H. LarssonPemain tengah
  8. 11KevinPenyerang
  9. 9Rodrigo MunizPenyerang

Manchester United FCManchester United FC

Jurulatih: Michael Carrick · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1S. LammensPenjaga gol
  2. 2D. DalotPertahanan
  3. 5H. MaguirePertahanan
  4. 6L. MartinezPertahanan
  5. 23L. ShawPertahanan
  6. 37K. MainooPemain tengah
  7. 18Y. TielemansPemain tengah
  8. 19B. MbeumoPemain tengah
  9. 8B. FernandesPemain tengah
  10. 9M. RashfordPemain tengah
  11. 10M. CunhaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12K. DarlowPenjaga gol
  2. 3N. MazraouiPertahanan
  3. 13P. DorguPertahanan
  4. 15L. YoroPertahanan
  5. 7M. MountPemain tengah
  6. 17Andrey SantosPemain tengah
  7. 20C. BalebaPemain tengah
  8. 11J. ZirkzeePenyerang
  9. 31S. LaceyPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Fulham FCFulham FC

  • T. CairneySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • K. TeteSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Manchester United FCManchester United FC

  • A. DialloSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • T. HeatonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • B. SeskoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. UgarteSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. de LigtSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:53 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Manchester United FC 3 – 2 Fulham FCPremier League
Fulham FC 1 – 1 Manchester United FCPremier League
Manchester United FC 1 – 1 Fulham FCFA Cup
Fulham FC 0 – 1 Manchester United FCPremier League
Manchester United FC 1 – 0 Fulham FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:12:53 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Fulham FCVSManchester United FC
1.62Jangkaan gol (xG)1.60
400Hantaran tepat545
11Percubaan dalam kotak17
1Percubaan luar kotak12
1Percubaan disekat13
5Sepakan percuma8
6Percubaan tepat6
5Penyelamatan6
5Percubaan tersasar10
1Ofsaid2
457Jumlah hantaran606
12Jumlah percubaan29
3Kad kuning0
3Sepakan penjuru13
9Kesalahan5
0Kad merah0
43%Penguasaan57%

Statistik pemain perlawanan

Fulham FCFulham FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Bernd LenoPenjaga gol7.290—0—45—00
21 Timothy CastagnePertahanan690—0—45—10
22 David AffengruberPertahanan6.990—0—65200
3 Calvin BasseyPertahanan7.390—0162200
33 Antonee RobinsonPertahanan7.590—0—35300
16 Sander BergePemain tengah7.377—0145—00
19 Shea CharlesPemain tengah7.390—0—38200
14 Oscar BobbPemain tengah6.671—0125200
24 Joshua KingPemain tengah780—0331—10
17 Alex IwobiPemain tengah7.271—0138100
7 Gonzalo GarcíaPenyerang6.380—039—00
8 César PalaciosPemain tengah6.319—0—6100
11 KevinPenyerang6.319—014—00
15 Hugo LarssonPemain tengah6.313—0—6—00
5 Joachim AndersenPertahanan6.710—0—1—00
9 Rodrigo MunizPenyerang6.310—0—2—10
23 Benjamin LecomtePenjaga gol———————00
30 Ryan SessegnonPemain tengah———————00
20 Manuel Ángel MoránPemain tengah———————00
32 Emile Smith RowePemain tengah———————00

Manchester United FCManchester United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Senne LammensPenjaga gol8.790—0—24—00
2 Diogo DalotPertahanan6.790—0251100
5 Harry MaguirePertahanan7.390—0—72100
6 Lisandro MartínezPertahanan6.690—0287—00
23 Luke ShawPertahanan6.384—0—49—00
37 Kobbie MainooPemain tengah7.280—0—68100
18 Youri TielemansPemain tengah7.290—0177300
19 Bryan MbeumoPemain tengah6.990—0338100
8 Bruno FernandesPemain tengah6.390—0163100
9 Marcus RashfordPemain tengah6.677—0435—00
10 Matheus CunhaPenyerang7.59010226—00
11 Joshua ZirkzeePenyerang6.513—0—4—00
7 Mason MountPemain tengah6.310—0—6—00
13 Patrick DorguPertahanan6.910—116—00
12 Karl DarlowPenjaga gol———————00
3 Noussair MazraouiPertahanan———————00
15 Leny YoroPertahanan———————00
17 Andrey SantosPemain tengah———————00
20 Carlos BalebaPemain tengah———————00
31 Shea LaceyPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Fulham FC 1 – 1 Manchester United FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

63′ L. Martinez Fulham FC89′ M. Cunha Manchester United FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 20:06:22 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.