scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Arsenal FC vs Chelsea FC · Pusat perlawanan

Arsenal FCArsenal FC
Tamat2 – 1Separuh masa 1 – 1
Chelsea FCChelsea FC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-06 · 23:30 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa1 – 1
StadiumEmirates StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

2′ M. Rogers Chelsea FC25′ K. Havertz Arsenal FC50′ M. Odegaard Arsenal FC

Kedudukan musim semasa

Arsenal FCArsenal FC

#2 15 Mata · 6 P

Chelsea FCChelsea FC

#6 10 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:31:08 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Chelsea FC · Gol · 0 – 1M. RogersGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: J. Hato
  3. Arsenal FC · Teks sumber: VARRiccardo CalafioriTeks sumber: 入球被取消
  4. Chelsea FC · KadJoão PedroKad kuningTeks sumber: Time wasting
  5. Arsenal FC · Gol · 1 – 1K. HavertzGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: D. Rice
  6. Chelsea FC · KadCole PalmerKad kuningKesalahan
  7. Separuh masa 1 – 1
  8. Arsenal FC · Gol · 2 – 1M. OdegaardGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Tzolis
  9. Arsenal FC · KadChristos TzolisKad kuningTeks sumber: Argument
  10. Chelsea FC · KadMaxence LacroixKad kuningKesalahan
  11. Chelsea FC · PertukaranKeluar: J. HatoMasuk: P. Chavarria
  12. Chelsea FC · PertukaranKeluar: R. LaviaMasuk: M. Gusto
  13. Arsenal FC · PertukaranKeluar: R. CalafioriMasuk: P. Hincapie
  14. Arsenal FC · PertukaranKeluar: M. Lewis-SkellyMasuk: M. Zubimendi
  15. Arsenal FC · PertukaranKeluar: M. OdegaardMasuk: M. Merino
  16. Arsenal FC · PertukaranKeluar: K. HavertzMasuk: V. Gyokeres
  17. Chelsea FC · PertukaranKeluar: P. NetoMasuk: Estêvão
  18. Chelsea FC · KadMorgan RogersKad kuningTeks sumber: Argument
  19. Chelsea FC · PertukaranKeluar: M. RogersMasuk: D. Welbeck
  20. Arsenal FC · PertukaranKeluar: B. SakaMasuk: N. Madueke
  21. Arsenal FC · KadMikel MerinoKad kuningTeks sumber: Time wasting
  22. Tamat 2 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:31:08 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Arsenal FCArsenal FC

Jurulatih: Mikel Arteta · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1D. RayaPenjaga gol
  2. 4B. WhitePertahanan
  3. 15E. KonsaPertahanan
  4. 6GabrielPertahanan
  5. 33R. CalafioriPertahanan
  6. 41D. RicePemain tengah
  7. 49M. Lewis-SkellyPemain tengah
  8. 7B. SakaPemain tengah
  9. 8M. OdegaardPemain tengah
  10. 17C. TzolisPemain tengah
  11. 29K. HavertzPenyerang

Pemain simpanan

  1. 13K. ArrizabalagaPenjaga gol
  2. 5P. HincapiePertahanan
  3. 36M. ZubimendiPemain tengah
  4. 39Bruno GuimaraesPemain tengah
  5. 56M. DowmanPemain tengah
  6. 23M. MerinoPemain tengah
  7. 10E. EzePemain tengah
  8. 14V. GyokeresPenyerang
  9. 20N. MaduekePenyerang

Chelsea FCChelsea FC

Jurulatih: Xabi Alonso · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1E. MartinezPenjaga gol
  2. 34J. AcheampongPertahanan
  3. 5M. LacroixPertahanan
  4. 3W. FofanaPertahanan
  5. 7P. NetoPemain tengah
  6. 45R. LaviaPemain tengah
  7. 24R. JamesPemain tengah
  8. 21J. HatoPemain tengah
  9. 10C. PalmerPenyerang
  10. 17M. RogersPenyerang
  11. 9Joao PedroPenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. PendersPenjaga gol
  2. 29P. ChavarriaPertahanan
  3. 6L. ColwillPertahanan
  4. 27M. GustoPertahanan
  5. 4V. BarcoPemain tengah
  6. 18D. WelbeckPenyerang
  7. 11J. GittensPenyerang
  8. 41EstêvãoPenyerang
  9. 23G. QuendaPemain tengah

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Arsenal FCArsenal FC

  • C. MosqueraSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • W. SalibaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. TimberSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Chelsea FCChelsea FC

  • M. CaicedoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. HendersonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. PalestraSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:31:09 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Arsenal FC 2 – 1 Chelsea FCPremier League
Arsenal FC 1 – 0 Chelsea FCLeague Cup
Chelsea FC 2 – 3 Arsenal FCLeague Cup
Chelsea FC 1 – 1 Arsenal FCPremier League
Arsenal FC 1 – 0 Chelsea FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 18:31:08 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Arsenal FCVSChelsea FC
2.05Jangkaan gol (xG)0.39
390Hantaran tepat314
13Percubaan dalam kotak5
3Percubaan luar kotak8
6Percubaan disekat2
16Sepakan percuma13
9Percubaan tepat5
4Penyelamatan8
1Percubaan tersasar6
3Ofsaid0
461Jumlah hantaran384
16Jumlah percubaan13
2Kad kuning4
5Sepakan penjuru3
13Kesalahan16
0Kad merah0
55%Penguasaan45%

Statistik pemain perlawanan

Arsenal FCArsenal FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 David RayaPenjaga gol6.790—0—34—00
4 Ben WhitePertahanan6.990—0—33200
15 Ezri KonsaPertahanan6.990—0—43300
6 Gabriel MagalhãesPertahanan6.990—0238—00
33 Riccardo CalafioriPertahanan6.267—0124100
41 Declan RicePemain tengah7.690—1—68—00
49 Myles Lewis-SkellyPemain tengah6.567—0132—00
7 Bukayo SakaPemain tengah6.689—0328100
8 Martin ØdegaardPemain tengah9.37710155—00
17 Christos TzolisPemain tengah7.690—1—44110
29 Kai HavertzPenyerang7.97810226—00
5 Piero HincapiéPertahanan6.923—0—11100
36 Martín ZubimendiPemain tengah6.323—0—10—00
23 Mikel MerinoPemain tengah6.313—0—9—10
14 Viktor GyökeresPenyerang6.512—0—3—00
20 Noni MaduekePenyerang—1—0—3100
13 Kepa ArrizabalagaPenjaga gol———————00
10 Eberechi EzePemain tengah———————00
39 Bruno GuimarãesPemain tengah———————00
56 Max DowmanPemain tengah———————00

Chelsea FCChelsea FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Emiliano MartínezPenjaga gol8.590—0—37—00
34 Josh AcheampongPertahanan5.690—0—13—00
5 Maxence LacroixPertahanan6.790—0—48210
3 Wesley FofanaPertahanan7.390—0—48300
7 Pedro NetoPemain tengah6.281—0122100
45 Roméo LaviaPemain tengah6.960—0—27100
24 Reece JamesPemain tengah7.290—0146—00
21 Jorrel HatoPemain tengah7.260—1—14200
10 Cole PalmerPenyerang6.390—0347—10
17 Morgan RogersPenyerang7.38710329—10
9 João PedroPenyerang6.390—0119—10
27 Malo GustoPertahanan6.930—0118200
29 Pep ChavarríaPertahanan6.730—0—10100
41 EstêvãoPenyerang6.39—015—00
18 Danny WelbeckPenyerang6.58—0—1—00
39 Mike PendersPenjaga gol———————00
6 Levi ColwillPertahanan———————00
23 Geovany QuendaPemain tengah———————00
4 Valentín BarcoPemain tengah———————00
11 Jamie GittensPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Arsenal FC 2 – 1 Chelsea FC · Separuh masa 1 – 1

Rekod gol

2′ M. Rogers Chelsea FC25′ K. Havertz Arsenal FC50′ M. Odegaard Arsenal FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.