scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Everton FC vs Manchester United FC · Pusat perlawanan

Everton FCEverton FC
Tamat2 – 2Separuh masa 0 – 0
Manchester United FCManchester United FC

Data diperoleh 16/10/2026, 20:26:51 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-06 · 21:00 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa0 – 0
StadiumGoodison ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

46′ B. Mbeumo Manchester United FC83′ T. George Everton FC88′ B. Sesko Manchester United FC90′ A. Maitland-Niles Everton FC

Kedudukan musim semasa

Everton FCEverton FC

#5 10 Mata · 6 P

Manchester United FCManchester United FC

#13 6 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:47 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Everton FC · KadHarrison ArmstrongKad kuningKesalahan
  3. Everton FC · KadBrennan JohnsonKad kuningKesalahan
  4. Separuh masa 0 – 0
  5. Manchester United FC · Gol · 0 – 1B. MbeumoGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: K. Mainoo
  6. Manchester United FC · KadLuke ShawKad kuningKesalahan
  7. Everton FC · KadMerlin RöhlKad kuningKesalahan
  8. Everton FC · PertukaranKeluar: B. JohnsonMasuk: J. Grealish
  9. Manchester United FC · PertukaranKeluar: M. RashfordMasuk: P. Dorgu
  10. Manchester United FC · PertukaranKeluar: M. CunhaMasuk: B. Sesko
  11. Everton FC · PertukaranKeluar: M. RohlMasuk: H. Hackney
  12. Everton FC · PertukaranKeluar: J. GarnerMasuk: A. Maitland-Niles
  13. Manchester United FC · KadHarry MaguireKad kuningTeks sumber: Argument
  14. Manchester United FC · KadDiogo DalotKad kuningKesalahan
  15. Everton FC · Gol · 1 – 1T. GeorgeGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: H. Hackney
  16. Manchester United FC · PertukaranKeluar: D. DalotMasuk: L. Yoro
  17. Manchester United FC · PertukaranKeluar: K. MainooMasuk: Andrey Santos
  18. Manchester United FC · Gol · 1 – 2B. SeskoGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: L. Shaw
  19. Everton FC · Gol · 2 – 2A. Maitland-NilesGol biasa
  20. Manchester United FC · PertukaranKeluar: L. ShawMasuk: N. Mazraoui
  21. Tamat 2 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:47 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Everton FCEverton FC

Jurulatih: Leighton Baines · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1J. PickfordPenjaga gol
  2. 34M. RohlPertahanan
  3. 6J. TarkowskiPertahanan
  4. 4J. BranthwaitePertahanan
  5. 16V. MykolenkoPertahanan
  6. 45H. ArmstrongPemain tengah
  7. 37J. GarnerPemain tengah
  8. 22B. JohnsonPemain tengah
  9. 8K. Dewsbury-HallPemain tengah
  10. 19T. GeorgePemain tengah
  11. 11T. BarryPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12M. TraversPenjaga gol
  2. 15J. O'BrienPertahanan
  3. 5M. KeanePertahanan
  4. 2A. Maitland-NilesPemain tengah
  5. 10J. GrealishPemain tengah
  6. 24C. AlcarazPemain tengah
  7. 30H. HackneyPemain tengah
  8. 20T. DiblingPenyerang
  9. 58B. GrahamPenyerang

Manchester United FCManchester United FC

Jurulatih: Michael Carrick · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1S. LammensPenjaga gol
  2. 2D. DalotPertahanan
  3. 5H. MaguirePertahanan
  4. 6L. MartinezPertahanan
  5. 23L. ShawPertahanan
  6. 37K. MainooPemain tengah
  7. 18Y. TielemansPemain tengah
  8. 19B. MbeumoPemain tengah
  9. 8B. FernandesPemain tengah
  10. 9M. RashfordPemain tengah
  11. 10M. CunhaPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12K. DarlowPenjaga gol
  2. 3N. MazraouiPertahanan
  3. 13P. DorguPertahanan
  4. 15L. YoroPertahanan
  5. 26A. HeavenPertahanan
  6. 7M. MountPemain tengah
  7. 17Andrey SantosPemain tengah
  8. 11J. ZirkzeePenyerang
  9. 30B. SeskoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Everton FCEverton FC

  • C. NorgaardSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Manchester United FCManchester United FC

  • C. BalebaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. DialloSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • T. HeatonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. UgarteSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. de LigtSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:48 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Everton FC 0 – 1 Manchester United FCPremier League
Manchester United FC 0 – 1 Everton FCPremier League
Manchester United FC 2 – 2 Everton FCPremier League - Summer Series
Everton FC 2 – 2 Manchester United FCPremier League
Manchester United FC 4 – 0 Everton FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:47 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Everton FCVSManchester United FC
1.01Jangkaan gol (xG)0.69
361Hantaran tepat458
14Percubaan dalam kotak6
4Percubaan luar kotak8
7Percubaan disekat6
11Sepakan percuma7
6Percubaan tepat3
1Penyelamatan4
5Percubaan tersasar5
3Ofsaid1
418Jumlah hantaran527
18Jumlah percubaan14
3Kad kuning3
4Sepakan penjuru3
7Kesalahan11
0Kad merah0
45%Penguasaan55%

Statistik pemain perlawanan

Everton FCEverton FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Jordan PickfordPenjaga gol5.990—0—41—00
34 Merlin RöhlPertahanan6.775—0—22—10
6 James TarkowskiPertahanan7.290—0153300
4 Jarrad BranthwaitePertahanan790—0254100
16 Vitaliy MykolenkoPertahanan6.690—0—39300
45 Harrison ArmstrongPemain tengah6.290—0127110
37 James GarnerPemain tengah6.977—0—46100
22 Brennan JohnsonPemain tengah6.366—0—16110
8 Kiernan Dewsbury-HallPemain tengah6.990—0240400
19 Tyrique GeorgePemain tengah8.39010128—00
11 Thierno BarryPenyerang6.790—0222—00
10 Jack GrealishPemain tengah7.324—0—11100
30 Hayden HackneyPemain tengah6.915—1115100
2 Ainsley Maitland-NilesPemain tengah7.2131014—00
12 Mark TraversPenjaga gol———————00
5 Michael KeanePertahanan———————00
15 Jake O'BrienPertahanan———————00
20 Tyler DiblingPenyerang———————00
24 Carlos AlcarazPemain tengah———————00
58 Braiden GrahamPenyerang———————00

Manchester United FCManchester United FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Senne LammensPenjaga gol6.290—0—21—00
2 Diogo DalotPertahanan684—0—36210
5 Harry MaguirePertahanan6.390—0—66—10
6 Lisandro MartínezPertahanan6.990—0—44—00
23 Luke ShawPertahanan7.289—1143110
37 Kobbie MainooPemain tengah7.784—1—77200
18 Youri TielemansPemain tengah6.690—0181—00
19 Bryan MbeumoPemain tengah6.99010123—00
8 Bruno FernandesPemain tengah6.390—0252—00
9 Marcus RashfordPemain tengah770—0—26—00
10 Matheus CunhaPenyerang6.270—0128200
13 Patrick DorguPertahanan620—0—8100
30 Benjamin ŠeškoPenyerang7.2201025—00
15 Leny YoroPertahanan6.513—0—6200
17 Andrey SantosPemain tengah6.713—0—8—00
3 Noussair MazraouiPertahanan—1—0—3100
12 Karl DarlowPenjaga gol———————00
26 Ayden HeavenPertahanan———————00
7 Mason MountPemain tengah———————00
11 Joshua ZirkzeePenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Everton FC 2 – 2 Manchester United FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

46′ B. Mbeumo Manchester United FC83′ T. George Everton FC88′ B. Sesko Manchester United FC90′ A. Maitland-Niles Everton FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 20:06:22 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.