scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 10

Leeds United FC vs Tottenham Hotspur FC · Pusat perlawanan

Leeds United FCLeeds United FC
Akan datangVSSeparuh masa —
Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:16:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-11-07 · 20:30 MYT
StatusAkan datang
Pusingan10
Separuh masa—
StadiumElland RoadStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Kedudukan musim semasa

Leeds United FCLeeds United FC

#7 9 Mata · 6 P

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

#19 3 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:37:45 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Leeds United FCLeeds United FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Leeds United FCLeeds United FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:18:27 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tottenham Hotspur FC 1 – 1 Leeds United FCPremier League
Leeds United FC 1 – 2 Tottenham Hotspur FCPremier League
Leeds United FC 1 – 4 Tottenham Hotspur FCPremier League
Tottenham Hotspur FC 4 – 3 Leeds United FCPremier League
Leeds United FC 0 – 4 Tottenham Hotspur FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Statistik pemain perlawanan

Leeds United FCLeeds United FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.