scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 5

Brentford FC vs Chelsea FC · Pusat perlawanan

Brentford FCBrentford FC
Tamat3 – 0Separuh masa 0 – 0
Chelsea FCChelsea FC

Data diperoleh 16/10/2026, 20:21:47 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-19 · 03:00 MYT
StatusTamat
Pusingan5
Separuh masa0 – 0
StadiumGriffin ParkStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

61′ J. Anthony Brentford FC83′ I. Thiago Brentford FC90′ F. Carvalho Brentford FC

Kedudukan musim semasa

Brentford FCBrentford FC

#4 10 Mata · 6 P

Chelsea FCChelsea FC

#6 10 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 09:40:33 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Separuh masa 0 – 0
  3. Brentford FC · Gol · 1 – 0J. AnthonyGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: J. Schuster
  4. Brentford FC · PertukaranKeluar: M. KayodeMasuk: A. Hickey
  5. Brentford FC · PertukaranKeluar: Y. YarmolyukMasuk: M. Sangare
  6. Chelsea FC · PertukaranKeluar: W. FofanaMasuk: J. Acheampong
  7. Chelsea FC · PertukaranKeluar: D. WelbeckMasuk: G. Quenda
  8. Brentford FC · PertukaranKeluar: K. Lewis-PotterMasuk: M. Diouf
  9. Brentford FC · PertukaranKeluar: J. AnthonyMasuk: D. Ouattara
  10. Brentford FC · Gol · 2 – 0I. ThiagoGol biasa
  11. Brentford FC · KadIgor ThiagoKad kuning
  12. Brentford FC · KadMamadou SangareKad kuningKesalahan
  13. Brentford FC · PertukaranKeluar: M. DamsgaardMasuk: F. Carvalho
  14. Chelsea FC · PertukaranKeluar: V. BarcoMasuk: M. Nicoll-Jazuli
  15. Chelsea FC · PertukaranKeluar: P. NetoMasuk: Estêvão
  16. Brentford FC · Gol · 3 – 0F. CarvalhoGol biasa
  17. Tamat 3 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 09:40:35 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Brentford FCBrentford FC

Jurulatih: Keith Andrews · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1C. KelleherPenjaga gol
  2. 33M. KayodePertahanan
  3. 44J. SchusterPertahanan
  4. 20K. AjerPertahanan
  5. 23K. Lewis-PotterPertahanan
  6. 6Y. YarmolyukPemain tengah
  7. 27V. JaneltPemain tengah
  8. 19J. AnthonyPemain tengah
  9. 24M. DamsgaardPemain tengah
  10. 7K. SchadePemain tengah
  11. 9I. ThiagoPenyerang

Pemain simpanan

  1. 31E. BalcombePenjaga gol
  2. 3R. HenryPertahanan
  3. 48B. FredrickPertahanan
  4. 2A. HickeyPertahanan
  5. 25M. DioufPertahanan
  6. 14F. CarvalhoPemain tengah
  7. 18M. SangarePemain tengah
  8. 13C. WilsonPenyerang
  9. 11D. OuattaraPenyerang

Chelsea FCChelsea FC

Jurulatih: Xabi Alonso · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1E. MartinezPenjaga gol
  2. 3W. FofanaPertahanan
  3. 5M. LacroixPertahanan
  4. 6L. ColwillPertahanan
  5. 7P. NetoPemain tengah
  6. 14J. HendersonPemain tengah
  7. 4V. BarcoPemain tengah
  8. 29P. ChavarriaPemain tengah
  9. 10C. PalmerPenyerang
  10. 17M. RogersPenyerang
  11. 18D. WelbeckPenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. PendersPenjaga gol
  2. 27M. GustoPertahanan
  3. 21J. HatoPertahanan
  4. 34J. AcheampongPertahanan
  5. 32M. Nicoll-JazuliPemain tengah
  6. 45R. LaviaPemain tengah
  7. 11J. GittensPenyerang
  8. 41EstêvãoPenyerang
  9. 23G. QuendaPemain tengah

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Brentford FCBrentford FC

  • N. CollinsSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. DasilvaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • K. FuroSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. JensenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • S. van den BergSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Chelsea FCChelsea FC

  • M. CaicedoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. EmeghaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • Joao PedroSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. PalestraSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 09:40:47 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Chelsea FC 2 – 0 Brentford FCPremier League
Brentford FC 2 – 2 Chelsea FCPremier League
Brentford FC 0 – 0 Chelsea FCPremier League
Chelsea FC 2 – 1 Brentford FCPremier League
Brentford FC 2 – 2 Chelsea FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 09:40:49 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Brentford FCVSChelsea FC
6Percubaan tepat2
3Percubaan tersasar3
13Jumlah percubaan12
4Percubaan disekat7
9Percubaan dalam kotak8
4Percubaan luar kotak4
10Kesalahan7
4Sepakan penjuru12
2Ofsaid2
40%Penguasaan60%
2Kad kuning0
—Kad merah—
2Penyelamatan3
349Jumlah hantaran514
276Hantaran tepat446
79%Teks sumber: 傳球成功率87%
2.65Jangkaan gol (xG)0.83
0.66Teks sumber: goals_prevented0.66

Statistik pemain perlawanan

Brentford FCBrentford FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Caoimhin KelleherPenjaga gol7.590—0—34—00
33 Michael KayodePertahanan7.269—0—19100
44 Jannik SchusterPertahanan8.390—1—31100
20 Kristoffer AjerPertahanan7.390—0—46—00
23 Keane Lewis-PotterPertahanan6.981—0129100
6 Yehor YarmoliukPemain tengah7.269—0136200
27 Vitaly JaneltPemain tengah7.390—0—44300
19 Jaidon AnthonyPemain tengah7.38110112—00
24 Mikkel DamsgaardPemain tengah7.287—0148400
7 Kevin SchadePemain tengah7.590—0118100
9 Igor ThiagoPenyerang6.39010322110
2 Aaron HickeyPertahanan721—0—2—00
18 Mamadou SangarePemain tengah6.921—0—1110
25 El Hadji Malick DioufPertahanan6.69—0—4—00
11 Dango OuattaraPenyerang6.39—0—1—00
14 Fabio CarvalhoPemain tengah7.2101012—00
31 Ellery BalcombePenjaga gol———————00
3 Rico HenryPertahanan———————00
48 Benjamin FredrickPertahanan———————00
13 Callum WilsonPenyerang———————00

Chelsea FCChelsea FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Emiliano MartínezPenjaga gol7.390—0—32—00
3 Wesley FofanaPertahanan6.971—0—21200
5 Maxence LacroixPertahanan6.990—0163100
6 Levi ColwillPertahanan6.390—0—70—00
7 Pedro NetoPemain tengah6.287—0119300
14 Jordan HendersonPemain tengah6.690—0—76100
4 Valentín BarcoPemain tengah787—0—52300
29 Pep ChavarríaPemain tengah6.390—0159300
10 Cole PalmerPenyerang7.290—0—30300
17 Morgan RogersPenyerang6.990—0242—00
18 Danny WelbeckPenyerang6.771—0—14100
34 Josh AcheampongPertahanan619—0—12100
23 Geovany QuendaPemain tengah6.219—0—11—00
32 Mahdi Nicoll-JazuliPemain tengah6.610—0—9200
41 EstêvãoPenyerang6.310—0—4—00
39 Mike PendersPenjaga gol———————00
27 Malo GustoPertahanan———————00
21 Jorrel HatoPertahanan———————00
45 Roméo LaviaPemain tengah———————00
11 Jamie GittensPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Brentford FC 3 – 0 Chelsea FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

61′ J. Anthony Brentford FC83′ I. Thiago Brentford FC90′ F. Carvalho Brentford FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 20:06:22 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.