scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 4

Chelsea FC vs Hull City AFC · Pusat perlawanan

Chelsea FCChelsea FC
Tamat2 – 2Separuh masa 1 – 2
Hull City AFCHull City AFC

Data diperoleh 16/10/2026, 22:21:21 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-12 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan4
Separuh masa1 – 2
StadiumStamford BridgeStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

7′ M. Rogers Chelsea FC28′ M. Belloumi Hull City AFC34′ M. Belloumi Hull City AFC66′ Joao Pedro Chelsea FC

Kedudukan musim semasa

Chelsea FCChelsea FC

#6 10 Mata · 6 P

Hull City AFCHull City AFC

#8 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:18:35 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Chelsea FC · Gol · 1 – 0M. RogersGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: Joao Pedro
  3. Hull City AFC · KadOli McBurnieKad kuningKesalahan
  4. Hull City AFC · Gol · 1 – 1M. BelloumiGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: R. Giles
  5. Hull City AFC · Gol · 1 – 2M. BelloumiGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: O. McBurnie
  6. Separuh masa 1 – 2
  7. Chelsea FC · PertukaranKeluar: J. HatoMasuk: P. Chavarria
  8. Hull City AFC · KadJohn EganKad kuningKesalahan
  9. Hull City AFC · KadMatt CrooksKad kuningKesalahan
  10. Hull City AFC · PertukaranKeluar: N. MendyMasuk: L. Herrington
  11. Hull City AFC · PertukaranKeluar: E. StroudMasuk: S. Thomas
  12. Hull City AFC · PertukaranKeluar: M. BelloumiMasuk: M. Cho
  13. Chelsea FC · Gol · 2 – 2Joao PedroGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Palmer
  14. Chelsea FC · PertukaranKeluar: R. LaviaMasuk: V. Barco
  15. Hull City AFC · PertukaranKeluar: M. CrooksMasuk: T. Iroegbunam
  16. Chelsea FC · PertukaranKeluar: M. GustoMasuk: D. Welbeck
  17. Chelsea FC · KadValentín BarcoKad kuningKesalahan
  18. Hull City AFC · PertukaranKeluar: L. CoyleMasuk: B. Norton-Cuffy
  19. Hull City AFC · PertukaranKeluar: O. McBurnieMasuk: R. Vaz
  20. Chelsea FC · PertukaranKeluar: W. FofanaMasuk: M. Lacroix
  21. Chelsea FC · PertukaranKeluar: P. NetoMasuk: Estêvão
  22. Hull City AFC · KadTim IroegbunamKad kuningKesalahan
  23. Hull City AFC · KadBrooke Norton-CuffyKad kuningKesalahan
  24. Tamat 2 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:18:35 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Chelsea FCChelsea FC

Jurulatih: Xabi Alonso · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1E. MartinezPenjaga gol
  2. 27M. GustoPertahanan
  3. 3W. FofanaPertahanan
  4. 6L. ColwillPertahanan
  5. 21J. HatoPertahanan
  6. 24R. JamesPemain tengah
  7. 45R. LaviaPemain tengah
  8. 7P. NetoPemain tengah
  9. 10C. PalmerPemain tengah
  10. 17M. RogersPemain tengah
  11. 9Joao PedroPenyerang

Pemain simpanan

  1. 39M. PendersPenjaga gol
  2. 5M. LacroixPertahanan
  3. 29P. ChavarriaPertahanan
  4. 34J. AcheampongPertahanan
  5. 4V. BarcoPemain tengah
  6. 18D. WelbeckPenyerang
  7. 11J. GittensPenyerang
  8. 41EstêvãoPenyerang
  9. 23G. QuendaPemain tengah

Hull City AFCHull City AFC

Jurulatih: Sergej Jakirovic · 5-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19K. TzolakisPenjaga gol
  2. 2L. CoylePertahanan
  3. 6S. AjayiPertahanan
  4. 15J. EganPertahanan
  5. 32N. MendyPertahanan
  6. 3R. GilesPertahanan
  7. 10M. BelloumiPemain tengah
  8. 25M. CrooksPemain tengah
  9. 27R. SlaterPemain tengah
  10. 21E. StroudPemain tengah
  11. 9O. McBurniePenyerang

Pemain simpanan

  1. 12D. PhillipsPenjaga gol
  2. 18B. Norton-CuffyPertahanan
  3. 23M. TargettPertahanan
  4. 22L. HerringtonPertahanan
  5. 29L. Gourna-DouathPemain tengah
  6. 42T. IroegbunamPemain tengah
  7. 7S. ThomasPenyerang
  8. 47R. VazPenyerang
  9. 50M. ChoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Chelsea FCChelsea FC

  • M. CaicedoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. EmeghaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. HendersonSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. PalestraSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Hull City AFCHull City AFC

  • I. AnsahSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. ButlandSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. GyabiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. HughesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. MatazoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. MoritaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:15:07 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Hull City AFC 0 – 4 Chelsea FCFA Cup
Hull City AFC 1 – 2 Chelsea FCFA Cup
Chelsea FC 4 – 0 Hull City AFCFA Cup
Chelsea FC 2 – 0 Hull City AFCPremier League
Hull City AFC 0 – 2 Chelsea FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:18:35 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Chelsea FCVSHull City AFC
7Percubaan tepat5
4Percubaan tersasar5
12Jumlah percubaan14
1Percubaan disekat4
6Percubaan dalam kotak9
6Percubaan luar kotak5
7Kesalahan12
10Sepakan penjuru4
1Ofsaid1
68%Penguasaan32%
1Kad kuning5
—Kad merah—
3Penyelamatan5
577Jumlah hantaran265
503Hantaran tepat186
87%Teks sumber: 傳球成功率70%
0.91Jangkaan gol (xG)1.38
-0.26Teks sumber: goals_prevented-0.26

Statistik pemain perlawanan

Chelsea FCChelsea FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Emiliano MartínezPenjaga gol6.990—0—15—00
27 Malo GustoPertahanan6.278—0—54—00
3 Wesley FofanaPertahanan7.386—0—88200
6 Levi ColwillPertahanan6.990—0—72—00
21 Jorrel HatoPertahanan5.945—0—18100
24 Reece JamesPemain tengah7.790—0386200
45 Roméo LaviaPemain tengah6.769—0—46100
7 Pedro NetoPemain tengah6.286—0150100
10 Cole PalmerPemain tengah790—1335—00
17 Morgan RogersPemain tengah7.99010225200
9 João PedroPenyerang7.99011122—00
29 Pep ChavarríaPertahanan6.745—0—24—00
4 Valentín BarcoPemain tengah721—0—31—10
18 Danny WelbeckPenyerang6.712—0—3—00
5 Maxence LacroixPertahanan6.611—0—5100
41 EstêvãoPenyerang6.711—013100
39 Mike PendersPenjaga gol———————00
34 Josh AcheampongPertahanan———————00
11 Jamie GittensPenyerang———————00
23 Geovany QuendaPemain tengah———————00

Hull City AFCHull City AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Konstantinos TzolakisPenjaga gol6.390—0—39—00
2 Lewie CoylePertahanan682—0—18100
6 Semi AjayiPertahanan690—0128100
15 John EganPertahanan6.590—0229210
32 Nobel MendyPertahanan6.959—0—23200
3 Ryan GilesPertahanan6.590—1—16100
10 Mohamed BelloumiPemain tengah8.3602026100
25 Matt CrooksPemain tengah6.269—0—17210
27 Regan SlaterPemain tengah7.390—0128300
21 Elliot StroudPemain tengah6.260—0111200
9 Oli McBurniePenyerang6.982—1113110
22 Lucas HerringtonPertahanan6.231—0—11—00
7 Sorba ThomasPenyerang6.530—0—8—00
50 Mohamed Ali ChoPenyerang730—024—00
42 Tim IroegbunamPemain tengah6.621—0—7110
18 Brooke Norton-CuffyPertahanan6.68—0—5—10
47 Robinio VazPenyerang6.58—0—2—00
12 Dillon PhillipsPenjaga gol———————00
23 Matt TargettPertahanan———————00
29 Lucas Gourna-DouathPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Chelsea FC 2 – 2 Hull City AFC · Separuh masa 1 – 2

Rekod gol

7′ M. Rogers Chelsea FC28′ M. Belloumi Hull City AFC34′ M. Belloumi Hull City AFC66′ Joao Pedro Chelsea FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 22:11:14 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.