scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 3

Hull City AFC vs Aston Villa FC · Pusat perlawanan

Hull City AFCHull City AFC
Tamat0 – 0Separuh masa 0 – 0
Aston Villa FCAston Villa FC

Data diperoleh 16/10/2026, 20:26:51 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-09-06 · 00:30 MYT
StatusTamat
Pusingan3
Separuh masa0 – 0
StadiumKingston Communications StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kedudukan musim semasa

Hull City AFCHull City AFC

#8 9 Mata · 6 P

Aston Villa FCAston Villa FC

#16 5 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:50 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Hull City AFC · KadSemi AjayiKad kuningKesalahan
  3. Separuh masa 0 – 0
  4. Hull City AFC · PertukaranKeluar: E. StroudMasuk: S. Thomas
  5. Hull City AFC · PertukaranKeluar: L. CoyleMasuk: B. Norton-Cuffy
  6. Hull City AFC · KadLucas Gourna-DouathKad kuningKesalahan
  7. Hull City AFC · PertukaranKeluar: N. MendyMasuk: L. Herrington
  8. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: I. MaatsenMasuk: M. Ruggeri
  9. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: E. BuendiaMasuk: A. Garnacho
  10. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: G. HemmingsMasuk: Alysson
  11. Hull City AFC · PertukaranKeluar: L. Gourna-DouathMasuk: J. Hjerto-Dahl
  12. Hull City AFC · PertukaranKeluar: M. BelloumiMasuk: M. Cho
  13. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: M. CashMasuk: A. Wan-Bissaka
  14. Aston Villa FC · PertukaranKeluar: N. JacksonMasuk: T. Abraham
  15. Tamat 0 – 0

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:50 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Hull City AFCHull City AFC

Jurulatih: Sergej Jakirovic · 5-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19K. TzolakisPenjaga gol
  2. 2L. CoylePertahanan
  3. 6S. AjayiPertahanan
  4. 15J. EganPertahanan
  5. 32N. MendyPertahanan
  6. 3R. GilesPertahanan
  7. 10M. BelloumiPemain tengah
  8. 27R. SlaterPemain tengah
  9. 29L. Gourna-DouathPemain tengah
  10. 21E. StroudPemain tengah
  11. 9O. McBurniePenyerang

Pemain simpanan

  1. 12D. PhillipsPenjaga gol
  2. 18B. Norton-CuffyPertahanan
  3. 23M. TargettPertahanan
  4. 22L. HerringtonPertahanan
  5. 36C. MouzakitisPemain tengah
  6. 14J. Hjerto-DahlPemain tengah
  7. 7S. ThomasPenyerang
  8. 47R. VazPenyerang
  9. 50M. ChoPenyerang

Aston Villa FCAston Villa FC

Jurulatih: Unai Emery · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1Z. SuzukiPenjaga gol
  2. 2M. CashPertahanan
  3. 3V. LindelofPertahanan
  4. 5T. MingsPertahanan
  5. 22I. MaatsenPertahanan
  6. 8B. KamaraPemain tengah
  7. 6R. BarkleyPemain tengah
  8. 7J. McGinnPemain tengah
  9. 10E. BuendiaPemain tengah
  10. 53G. HemmingsPemain tengah
  11. 11N. JacksonPenyerang

Pemain simpanan

  1. 40M. BizotPenjaga gol
  2. 14P. TorresPertahanan
  3. 29A. Wan-BissakaPertahanan
  4. 13M. RuggeriPertahanan
  5. 26L. BogardePemain tengah
  6. 17A. GarnachoPenyerang
  7. 47AlyssonPenyerang
  8. 18T. AbrahamPenyerang
  9. 19I. MbayePenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Hull City AFCHull City AFC

  • I. AnsahSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. ButlandSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. CrooksSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. GyabiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. HughesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. MatazoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • P. McNairSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. MoritaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • O. ZambranoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Aston Villa FCAston Villa FC

  • Joao GomesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • B. MadjoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. ManzambiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • A. OnanaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:50 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Aston Villa FC 2 – 2 Hull City AFCChampionship
Hull City AFC 1 – 3 Aston Villa FCChampionship
Hull City AFC 0 – 0 Aston Villa FCChampionship
Aston Villa FC 1 – 1 Hull City AFCChampionship
Hull City AFC 2 – 0 Aston Villa FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:49:50 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Hull City AFCVSAston Villa FC
4Percubaan tepat1
7Percubaan tersasar7
11Jumlah percubaan13
0Percubaan disekat5
4Percubaan dalam kotak10
7Percubaan luar kotak3
10Kesalahan5
3Sepakan penjuru4
2Ofsaid2
26%Penguasaan74%
2Kad kuning0
—Kad merah—
1Penyelamatan4
229Jumlah hantaran694
167Hantaran tepat624
73%Teks sumber: 傳球成功率90%
0.57Jangkaan gol (xG)1.93
0.17Teks sumber: goals_prevented0.17

Statistik pemain perlawanan

Hull City AFCHull City AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Konstantinos TzolakisPenjaga gol7.290—0—34—00
2 Lewie CoylePertahanan6.664—0—8—00
6 Semi AjayiPertahanan6.990—0—25110
15 John EganPertahanan7.290—0—18300
32 Nobel MendyPertahanan771—0224300
3 Ryan GilesPertahanan7.290—0—18100
10 Mohamed BelloumiPemain tengah782—0213300
27 Regan SlaterPemain tengah6.990—0224100
29 Lucas Gourna-DouathPemain tengah6.982—0—23110
21 Elliot StroudPemain tengah6.563—019—00
9 Oli McBurniePenyerang7.290—0315200
7 Sorba ThomasPenyerang6.627—0—7—00
18 Brooke Norton-CuffyPertahanan6.626—0—3—00
22 Lucas HerringtonPertahanan6.619—0—5100
14 Jens Hjertø-DahlPemain tengah6.78—0—2—00
50 Mohamed Ali ChoPenyerang6.58—011—00
12 Dillon PhillipsPenjaga gol———————00
23 Matt TargettPertahanan———————00
36 Christos MouzakitisPemain tengah———————00
47 Robinio VazPenyerang———————00

Aston Villa FCAston Villa FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 Zion SuzukiPenjaga gol7.990—0—38—00
2 Matty CashPertahanan6.385—0—66—00
3 Victor LindelöfPertahanan7.990—0—110—00
5 Tyrone MingsPertahanan7.590—0180100
22 Ian MaatsenPertahanan7.275—0—40100
8 Boubacar KamaraPemain tengah790—0—97100
6 Ross BarkleyPemain tengah6.990—02103—00
7 John McGinnPemain tengah6.390—0136200
10 Emiliano BuendíaPemain tengah675—0234—00
53 George HemmingsPemain tengah6.375—0119100
11 Nicolas JacksonPenyerang6.785—0120—00
13 Matteo RuggeriPertahanan6.915—0—20—00
47 AlyssonPenyerang6.515—0—11—00
17 Alejandro GarnachoPenyerang6.515—0—9—00
29 Aaron Wan-BissakaPertahanan6.69—0—9—00
18 Tammy AbrahamPenyerang6.39—0—2100
40 Marco BizotPenjaga gol———————00
14 Pau TorresPertahanan———————00
26 Lamare BogardePemain tengah———————00
19 Ibrahim MbayePenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Hull City AFC 0 – 0 Aston Villa FC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 20:06:22 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.