scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 2

Liverpool FC vs Nottingham Forest FC · Pusat perlawanan

Liverpool FCLiverpool FC
Tamat2 – 2Separuh masa 0 – 1
Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Data diperoleh 16/10/2026, 20:21:47 MYT

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-29 · 19:30 MYT
StatusTamat
Pusingan2
Separuh masa0 – 1
StadiumAnfieldStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

24′ D. Ndoye Nottingham Forest FC60′ A. Isak Liverpool FC70′ M. Gibbs-White Nottingham Forest FC82′ V. Munoz Liverpool FC

Kedudukan musim semasa

Liverpool FCLiverpool FC

#9 9 Mata · 6 P

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

#15 5 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:26:50 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Nottingham Forest FC · Gol · 0 – 1D. NdoyeGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: M. Gibbs-White
  3. Liverpool FC · Teks sumber: VARFlorian WirtzTeks sumber: 入球被取消
  4. Nottingham Forest FC · KadIgor JesusKad kuningKesalahan
  5. Separuh masa 0 – 1
  6. Nottingham Forest FC · KadOla AinaKad kuningKesalahan
  7. Liverpool FC · KadVíctor MuñozKad kuningTeks sumber: Argument
  8. Liverpool FC · KadFlorian WirtzKad kuningKesalahan
  9. Liverpool FC · Gol · 1 – 1A. IsakGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: C. Gakpo
  10. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: D. NdoyeMasuk: L. Delap
  11. Liverpool FC · KadAlissonKad kuningTeks sumber: Argument
  12. Nottingham Forest FC · Gol · 1 – 2M. Gibbs-WhitePenalti
  13. Liverpool FC · PertukaranKeluar: M. KerkezMasuk: K. Tsimikas
  14. Liverpool FC · PertukaranKeluar: J. FrimpongMasuk: R. Gravenberch
  15. Liverpool FC · PertukaranKeluar: C. GakpoMasuk: R. Ngumoha
  16. Liverpool FC · PertukaranKeluar: J. JacquetMasuk: R. Araujo
  17. Liverpool FC · PertukaranKeluar: A. Mac AllisterMasuk: T. Nyoni
  18. Liverpool FC · KadRonald AraújoKad kuningKesalahan
  19. Liverpool FC · Gol · 2 – 2V. MunozGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: F. Wirtz
  20. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: O. AinaMasuk: L. Netz
  21. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: J. McAteeMasuk: C. Hudson-Odoi
  22. Nottingham Forest FC · PertukaranKeluar: Igor JesusMasuk: N. Dominguez
  23. Tamat 2 – 2

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:26:50 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Liverpool FCLiverpool FC

Jurulatih: Andoni Iraola · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 1AlissonPenjaga gol
  2. 30J. FrimpongPertahanan
  3. 5J. JacquetPertahanan
  4. 4V. van DijkPertahanan
  5. 6M. KerkezPertahanan
  6. 8D. SzoboszlaiPemain tengah
  7. 10A. Mac AllisterPemain tengah
  8. 18C. GakpoPemain tengah
  9. 7F. WirtzPemain tengah
  10. 23V. MunozPemain tengah
  11. 9A. IsakPenyerang

Pemain simpanan

  1. 25G. MamardashviliPenjaga gol
  2. 21K. TsimikasPertahanan
  3. 33R. AraujoPertahanan
  4. 38R. GravenberchPemain tengah
  5. 3W. EndoPemain tengah
  6. 53J. McConnellPemain tengah
  7. 42T. NyoniPemain tengah
  8. 67L. KoumasPenyerang
  9. 73R. NgumohaPenyerang

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

Jurulatih: Oliver Glasner · 3-4-2-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 26M. SelsPenjaga gol
  2. 23CunhaPertahanan
  3. 31N. MilenkovicPertahanan
  4. 5MurilloPertahanan
  5. 34O. AinaPemain tengah
  6. 21X. SchlagerPemain tengah
  7. 24J. McAteePemain tengah
  8. 3N. WilliamsPemain tengah
  9. 10M. Gibbs-WhitePenyerang
  10. 14D. NdoyePenyerang
  11. 11Igor JesusPenyerang

Pemain simpanan

  1. 12John VictorPenjaga gol
  2. 25L. NetzPertahanan
  3. 2O. DiomandePertahanan
  4. 44Z. AbbottPertahanan
  5. 22R. YatesPemain tengah
  6. 7C. Hudson-OdoiPenyerang
  7. 8N. DominguezPemain tengah
  8. 9C. WoodPenyerang
  9. 19L. DelapPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Liverpool FCLiverpool FC

  • S. BajceticSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. BradleySebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • F. ChiesaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. EkitikeSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. ElliottSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. GomezSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • G. LeoniSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

  • I. SangareSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • N. SavonaSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:26:50 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Nottingham Forest FC 0 – 1 Liverpool FCPremier League
Liverpool FC 0 – 3 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 1 – 1 Liverpool FCPremier League
Liverpool FC 0 – 1 Nottingham Forest FCPremier League
Nottingham Forest FC 0 – 1 Liverpool FCPremier League

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Tersedia · Data dikemas kini 16/10/2026, 20:26:50 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Liverpool FCVSNottingham Forest FC
1.75Jangkaan gol (xG)2.30
562Hantaran tepat193
8Percubaan dalam kotak11
5Percubaan luar kotak1
4Percubaan disekat6
10Sepakan percuma13
4Percubaan tepat3
1Penyelamatan2
5Percubaan tersasar3
3Ofsaid0
631Jumlah hantaran288
13Jumlah percubaan12
4Kad kuning2
3Sepakan penjuru5
13Kesalahan10
0Kad merah0
69%Penguasaan31%

Statistik pemain perlawanan

Liverpool FCLiverpool FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
1 AlissonPenjaga gol6.290—0—28—10
30 Jeremie FrimpongPertahanan6.371—0—41200
5 Jérémy JacquetPertahanan8.377—0—94300
4 Virgil van DijkPertahanan7.390—0—114—00
6 Miloš KerkezPertahanan6.371—0—38100
8 Dominik SzoboszlaiPemain tengah7.290—0280300
10 Alexis Mac AllisterPemain tengah7.377—0—59300
18 Cody GakpoPemain tengah7.271—1—23—00
7 Florian WirtzPemain tengah6.590—1153310
23 Víctor MuñozPemain tengah7.59010320210
9 Alexander IsakPenyerang7.3901024100
21 Kostas TsimikasPertahanan6.919—0113—00
38 Ryan GravenberchPemain tengah6.719—0—10100
73 Rio NgumohaPenyerang6.319—0—9—00
33 Ronald AraújoPertahanan713—0—25—10
42 Trey NyoniPemain tengah6.613—0—20200
25 Giorgi MamardashviliPenjaga gol———————00
3 Wataru EndoPemain tengah———————00
53 James McConnellPemain tengah———————00
67 Lewis KoumasPenyerang———————00

Nottingham Forest FCNottingham Forest FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
26 Matz SelsPenjaga gol790—0—37—00
23 JairPertahanan6.690—0—17200
31 Nikola MilenkovićPertahanan6.590—0—14300
5 MurilloPertahanan6.590—0—19—00
34 Ola AinaPemain tengah7.286—0—32210
21 Xaver SchlagerPemain tengah7.290—0—27500
24 James McAteePemain tengah6.689—0—39100
3 Neco WilliamsPemain tengah8.990—0127600
10 Morgan Gibbs-WhitePenyerang7.79011121200
14 Dan NdoyePenyerang7.66610317—00
11 Igor JesusPenyerang6.389—0129110
19 Liam DelapPenyerang6.524—0—4—00
25 Luca NetzPertahanan6.610—0—1100
7 Callum Hudson OdoiPenyerang—1—0—2—00
8 Nicolás DomínguezPemain tengah—1—0—2—00
12 John VictorPenjaga gol———————00
2 Ousmane DiomandePertahanan———————00
44 Zach AbbottPertahanan———————00
22 Ryan YatesPemain tengah———————00
9 Chris WoodPenyerang———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Liverpool FC 2 – 2 Nottingham Forest FC · Separuh masa 0 – 1

Rekod gol

24′ D. Ndoye Nottingham Forest FC60′ A. Isak Liverpool FC70′ M. Gibbs-White Nottingham Forest FC82′ V. Munoz Liverpool FC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 20:06:22 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.