scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Perdana Inggeris · Musim 2026/27 · Pusingan 2

Coventry City FC vs Hull City AFC · Pusat perlawanan

Coventry City FCCoventry City FC
Tamat0 – 1Separuh masa 0 – 0
Hull City AFCHull City AFC

Data diperoleh 16/10/2026, 21:13:29 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Musim semasa Liga Perdana; skor mungkin lewat dikemas kini.

Gambaran

Sepak mula2026-08-29 · 22:00 MYT
StatusTamat
Pusingan2
Separuh masa0 – 0
StadiumCoventry Building Society ArenaStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

82′ L. Millar Hull City AFC

Kedudukan musim semasa

Coventry City FCCoventry City FC

#14 6 Mata · 6 P

Hull City AFCHull City AFC

#8 9 Mata · 6 P

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:19 MYT

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

  1. Sepak mula
  2. Hull City AFC · KadLewie CoyleKad kuningKesalahan
  3. Separuh masa 0 – 0
  4. Hull City AFC · PertukaranKeluar: L. CoyleMasuk: C. Drameh
  5. Hull City AFC · PertukaranKeluar: H. MoritaMasuk: L. Gourna-Douath
  6. Hull City AFC · KadRegan SlaterKad kuningKesalahan
  7. Hull City AFC · KadElliot StroudKad kuningKesalahan
  8. Coventry City FC · PertukaranKeluar: E. Mason-ClarkMasuk: B. Thomas-Asante
  9. Coventry City FC · PertukaranKeluar: L. TchaounaMasuk: T. Sakamoto
  10. Hull City AFC · PertukaranKeluar: N. MendyMasuk: L. Herrington
  11. Hull City AFC · PertukaranKeluar: E. StroudMasuk: L. Millar
  12. Hull City AFC · KadOli McBurnieKad kuningTeks sumber: Argument
  13. Coventry City FC · PertukaranKeluar: C. YirenkyiMasuk: V. Torp
  14. Coventry City FC · PertukaranKeluar: J. RudoniMasuk: G. Hamer
  15. Coventry City FC · PertukaranKeluar: B. ThomasMasuk: E. Pinnock
  16. Hull City AFC · Gol · 0 – 1L. MillarGol biasa · Bantuan / pemain berkaitan: M. Belloumi
  17. Hull City AFC · PertukaranKeluar: M. BelloumiMasuk: M. Cho
  18. Coventry City FC · KadAurèle AmendaKad kuningKesalahan
  19. Tamat 0 – 1

Kesebelasan & kecederaan

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:19 MYT

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Coventry City FCCoventry City FC

Jurulatih: Frank Lampard · 4-2-3-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19C. RushworthPenjaga gol
  2. 27M. van EwijkPertahanan
  3. 4B. ThomasPertahanan
  4. 24A. AmendaPertahanan
  5. 3J. DasilvaPertahanan
  6. 8C. YirenkyiPemain tengah
  7. 6M. GrimesPemain tengah
  8. 18L. TchaounaPemain tengah
  9. 5J. RudoniPemain tengah
  10. 10E. Mason-ClarkPemain tengah
  11. 14T. AwoniyiPenyerang

Pemain simpanan

  1. 25D. BentleyPenjaga gol
  2. 2E. PinnockPertahanan
  3. 15L. KitchingPertahanan
  4. 29V. TorpPemain tengah
  5. 22J. LatibeaudierePertahanan
  6. 9E. SimmsPenyerang
  7. 7T. SakamotoPemain tengah
  8. 38G. HamerPemain tengah
  9. 23B. Thomas-AsantePenyerang

Hull City AFCHull City AFC

Jurulatih: Sergej Jakirovic · 5-4-1

Kesebelasan utama disahkan

  1. 19K. TzolakisPenjaga gol
  2. 2L. CoylePertahanan
  3. 6S. AjayiPertahanan
  4. 15J. EganPertahanan
  5. 32N. MendyPertahanan
  6. 3R. GilesPertahanan
  7. 10M. BelloumiPemain tengah
  8. 27R. SlaterPemain tengah
  9. 5H. MoritaPemain tengah
  10. 21E. StroudPemain tengah
  11. 9O. McBurniePenyerang

Pemain simpanan

  1. 12D. PhillipsPenjaga gol
  2. 17P. McNairPertahanan
  3. 18C. DramehPertahanan
  4. 23M. TargettPertahanan
  5. 22L. HerringtonPertahanan
  6. 29L. Gourna-DouathPemain tengah
  7. 14J. Hjerto-DahlPemain tengah
  8. 7L. MillarPenyerang
  9. 50M. ChoPenyerang

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Coventry City FCCoventry City FC

  • K. Kesler-HaydenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • L. WoolfendenSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • H. WrightSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

Hull City AFCHull City AFC

  • J. ButlandSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • J. GelhardtSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • D. GyabiSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • C. HughesSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • M. JacobSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • E. MatazoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan
  • O. ZambranoSebab: Tidak dibekalkan · Status: Tidak dibekalkan

H2H & prestasi

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:19 MYT

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Hull City AFC 0 – 0 Coventry City FCChampionship
Coventry City FC 0 – 0 Hull City AFCChampionship
Hull City AFC 1 – 1 Coventry City FCChampionship
Coventry City FC 2 – 1 Hull City AFCChampionship
Coventry City FC 2 – 3 Hull City AFCChampionship

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

API-Football · Data cache; kemas kini mungkin lewat · Data dikemas kini 16/10/2026, 19:50:19 MYT

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Coventry City FCVSHull City AFC
3Percubaan tepat2
3Percubaan tersasar4
11Jumlah percubaan6
5Percubaan disekat0
7Percubaan dalam kotak2
4Percubaan luar kotak4
11Kesalahan8
6Sepakan penjuru2
3Ofsaid0
69%Penguasaan31%
1Kad kuning4
—Kad merah—
1Penyelamatan3
584Jumlah hantaran271
501Hantaran tepat182
86%Teks sumber: 傳球成功率67%
1.29Jangkaan gol (xG)0.72
1.33Teks sumber: goals_prevented1.33

Statistik pemain perlawanan

Coventry City FCCoventry City FC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Carl RushworthPenjaga gol6.290—0—42—00
27 Milan van EwijkPertahanan6.790—0—50100
4 Bobby ThomasPertahanan7.378—0—62—00
24 Aurèle AmendaPertahanan790—0173—10
3 Jay DaSilvaPertahanan790—0169200
8 Caleb YirenkyiPemain tengah771—0—38—00
6 Matt GrimesPemain tengah6.990—0—108—00
18 Loum TchaounaPemain tengah7.259—0122100
5 Jack RudoniPemain tengah6.371—0—35100
10 Ephron Mason-ClarkPemain tengah6.358—0—11—00
14 Taiwo AwoniyiPenyerang6.990—0314—00
23 Brandon Thomas-AsantePenyerang6.532—0—10—00
7 Tatsuhiro SakamotoPemain tengah6.731—0—12200
29 Victor TorpPemain tengah6.219—0—13—00
38 Gustavo HamerPemain tengah6.519—0—13—00
2 Ethan PinnockPertahanan6.512—0—12—00
25 Daniel BentleyPenjaga gol———————00
15 Liam KitchingPertahanan———————00
22 Joel LatibeaudierePertahanan———————00
9 Ellis SimmsPenyerang———————00

Hull City AFCHull City AFC

PemainPosisiPenilaianMinitGolBantuan golPercubaanHantaranTerjahanKuningMerah
19 Konstantinos TzolakisPenjaga gol8.390—0—29—00
2 Lewie CoylePertahanan6.945—0—11—10
6 Semi AjayiPertahanan7.390—0—25200
15 John EganPertahanan7.290—0—28100
32 Nobel MendyPertahanan7.259—0127200
3 Ryan GilesPertahanan790—0—21100
10 Mohamed BelloumiPemain tengah6.683—1113200
27 Regan SlaterPemain tengah6.790—0—29410
5 Hidemasa MoritaPemain tengah6.945—0—15—00
21 Elliot StroudPemain tengah6.259—019—10
9 Oli McBurniePenyerang6.590—0—23—10
18 Cody DramehPertahanan6.945—0—6—00
29 Lucas Gourna-DouathPemain tengah6.945—0—15300
22 Lucas HerringtonPertahanan6.631—0—10—00
7 Liam MillarPenyerang7.7311037—00
50 Mohamed Ali ChoPenyerang6.313—0—3—00
12 Dillon PhillipsPenjaga gol———————00
23 Matt TargettPertahanan———————00
17 Paddy McNairPertahanan———————00
14 Jens Hjertø-DahlPemain tengah———————00

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli diterbitkan untuk perlawanan ini. Ramalan praperlawanan tidak direka selepas keputusan.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Coventry City FC 0 – 1 Hull City AFC · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

82′ L. Millar Hull City AFC

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual penuh Liga Perdana; jadual tempat sendiri dan lawan mengikut sumber.

football-data.org · 16/10/2026, 21:08:19 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Manchester City FC660016518
2Arsenal FC650110515
3Brighton & Hove Albion FC641118513
4Brentford FC624012610
5Everton FC62408510
6Chelsea FC6312151310
7Leeds United FC6231859
8Hull City AFC6231869
9Liverpool FC6231779
10Ipswich Town FC63039129
11Newcastle United FC622210138
12Crystal Palace FC62139127
13Manchester United FC6132996
14Coventry City FC62045116
15Nottingham Forest FC6123585
16Aston Villa FC61236115
17Sunderland AFC61146124
18AFC Bournemouth60337133
19Tottenham Hotspur FC6033393
20Fulham FC60246102
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.