scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Juara-Juara UEFA · Musim 2026

Manchester City FC vs AEK Athens · Pusat perlawanan

Manchester City FCManchester City FC
Akan datangVSSeparuh masa —
AEK AthensAEK Athens

Data diperoleh 16/10/2026, 19:33:16 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Jadual fasa liga Liga Juara-Juara datang daripada suapan yang disambungkan; jadual keseluruhan 36 pasukan menggunakan data rasmi UEFA. Pusingan seterusnya mengikut liputan sumber; kemas kini mungkin lewat atau dalam cache.

Gambaran

Sepak mula2026-10-21 · 03:00 MYT
StatusAkan datang
Pusingan—
PeringkatFasa liga
Separuh masa—
StadiumEtihad StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Kedudukan musim semasa

Manchester City FCManchester City FC

#17 3 Mata · 2 P

AEK AthensAEK Athens

#20 3 Mata · 2 P

Jadual rasmi UEFA bagi 36 pasukan fasa liga. Jadual penuh tempat sendiri/lawan tidak dibekalkan; kedudukan seri rasmi dikekalkan.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kesebelasan & kecederaan

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Manchester City FCManchester City FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

AEK AthensAEK Athens

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Manchester City FCManchester City FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

AEK AthensAEK Athens

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

H2H & prestasi

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Statistik pemain perlawanan

Manchester City FCManchester City FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

AEK AthensAEK Athens

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

scoreAI ORIGINAL · 16/10/2026, 11:44:13 MYT

Manchester City FC lwn AEK Athens: Selepas rekod tanpa bolos, semak pertukaran peranan venue

Manchester City FC lwn AEK Athens, 2026-10-21 · 03:00 MYT. Selepas rekod tanpa bolos, semak pertukaran peranan venue. Sampel pertandingan sama masing-masing 2 dan 2 perlawanan. Analisis meneliti skor, peranan venue dan jurang bukti tanpa kebarangkalian model.

Persoalan perlawanan dan format

Manchester City FC lwn AEK Athens, 2026-10-21 · 03:00 MYT. Selepas rekod tanpa bolos, semak pertukaran peranan venue. Sampel pertandingan sama masing-masing 2 dan 2 perlawanan. Analisis meneliti skor, peranan venue dan jurang bukti tanpa kebarangkalian model. Liga Juara-Juara UEFA; peringkat: Fasa liga. Jadual fasa liga semasa bukan ranking sejarah sebelum sepak mula. Perbandingan menggunakan skor pertandingan ini tanpa mengimport model Liga Perdana atau mata pertandingan lain.

Manchester City FC: bukti perlawanan

Manchester City FC: 2 perlawanan, 1 menang, 0 seri dan 1 kalah; 4 gol, 4 bolos dan beza gol 0. 2026-10-15 · Manchester City FC 2–4 Paris Saint-Germain 2026-09-09 · FC Porto 0–2 Manchester City FC Dalam rekod itu, Manchester City FC menjaringkan gol dalam 2 perlawanan dan tidak bolos dalam 1. Hanya 1 perlawanan mempunyai peranan tuan rumah yang sama. Keseluruhan sampel bukan ramalan langsung untuk peranan ini. Rekod terkini menunjukkan separuh masa 0–3 dan sepenuh masa 2–4; pertambahan gol ialah 2–1, tuan rumah dahulu. Titik masa ini menunjukkan bahagian gol, bukan penguasaan atau kualiti peluang.

Baca analisis asli penuh →

Had masa data analisis: 16/10/2026, 10:34:33 MYT

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual rasmi UEFA bagi 36 pasukan fasa liga. Jadual penuh tempat sendiri/lawan tidak dibekalkan; kedudukan seri rasmi dikekalkan.

UEFA · 16/10/2026, 21:04:04 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Paris Saint-Germain22001036
2Barcelona2200926
3Aston Villa FC2200926
4Stuttgart2200616
5Liverpool FC2200846
6Sporting CP2200516
7Arsenal FC2200406
8Real Madrid2200646
9Real Betis2200646
10Bayern Munich2110834
11Shakhtar Donetsk2110424
12Como 19072101643
13Manchester United FC2101423
14Villarreal2101543
15Atletico Madrid2101323
16Club Brugge2101663
17Manchester City FC2101443
18Borussia Dortmund2101333
19RC Lens2101343
20AEK Athens2101233
21RB Leipzig2101243
22Sabah FK (Azerbaijan)2101243
23Feyenoord2101473
24Bodø/Glimt2101153
25Roma2011451
26PSV Eindhoven2011121
27Viking2011461
28Fenerbahce2011171
29Inter Milan2002460
30FC Porto2002250
31Slavia Prague2002250
32Napoli2002140
33LASK2002370
34Lille2002260
35Galatasaray2002270
36Slovan Bratislava2002190
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.