scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
Liga Juara-Juara UEFA · Musim 2026

Arsenal FC vs Lille · Pusat perlawanan

Arsenal FCArsenal FC
Tamat3 – 0Separuh masa 0 – 0
LilleLille

Data diperoleh 16/10/2026, 21:34:19 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Jadual fasa liga Liga Juara-Juara datang daripada suapan yang disambungkan; jadual keseluruhan 36 pasukan menggunakan data rasmi UEFA. Pusingan seterusnya mengikut liputan sumber; kemas kini mungkin lewat atau dalam cache.

Gambaran

Sepak mula2026-10-14 · 03:00 MYT
StatusTamat
Pusingan—
PeringkatFasa liga
Separuh masa0 – 0
StadiumEmirates StadiumStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kedudukan musim semasa

Arsenal FCArsenal FC

#7 6 Mata · 2 P

LilleLille

#34 0 Mata · 2 P

Jadual rasmi UEFA bagi 36 pasukan fasa liga. Jadual penuh tempat sendiri/lawan tidak dibekalkan; kedudukan seri rasmi dikekalkan.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kesebelasan & kecederaan

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

Arsenal FCArsenal FC

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

LilleLille

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

Arsenal FCArsenal FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

LilleLille

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

H2H & prestasi

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Statistik pemain perlawanan

Arsenal FCArsenal FC

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

LilleLille

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

Tiada analisis asli scoreAI diterbitkan untuk perlawanan ini.

Ulasan data selepas perlawanan

Disusun daripada fakta perlawanan, bukan ramalan sebelum sepak mula.

Arsenal FC 3 – 0 Lille · Separuh masa 0 – 0

Rekod gol

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual rasmi UEFA bagi 36 pasukan fasa liga. Jadual penuh tempat sendiri/lawan tidak dibekalkan; kedudukan seri rasmi dikekalkan.

UEFA · 16/10/2026, 22:20:02 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Paris Saint-Germain22001036
2Barcelona2200926
3Aston Villa FC2200926
4Stuttgart2200616
5Liverpool FC2200846
6Sporting CP2200516
7Arsenal FC2200406
8Real Madrid2200646
9Real Betis2200646
10Bayern Munich2110834
11Shakhtar Donetsk2110424
12Como 19072101643
13Manchester United FC2101423
14Villarreal2101543
15Atletico Madrid2101323
16Club Brugge2101663
17Manchester City FC2101443
18Borussia Dortmund2101333
19RC Lens2101343
20AEK Athens2101233
21RB Leipzig2101243
22Sabah FK (Azerbaijan)2101243
23Feyenoord2101473
24Bodø/Glimt2101153
25Roma2011451
26PSV Eindhoven2011121
27Viking2011461
28Fenerbahce2011171
29Inter Milan2002460
30FC Porto2002250
31Slavia Prague2002250
32Napoli2002140
33LASK2002370
34Lille2002260
35Galatasaray2002270
36Slovan Bratislava2002190
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.