scoreAI ORIGINAL · AI16/10/2026 · MYT UTC+8
☆ Pasukan saya
La Liga Sepanyol · Musim 2026

Barcelona vs Real Madrid · Pusat perlawanan

BarcelonaBarcelona
Akan datangVSSeparuh masa —
Real MadridReal Madrid

Data diperoleh 16/10/2026, 19:33:16 MYT · Data cache; kemas kini mungkin lewat

Data jadual: football-data.org · Halaman sumber ↗
Liputan separa: perlawanan pilihan La Liga, bukan jadual penuh.

Gambaran

Sepak mula2026-10-26 · 04:00 MYT
StatusAkan datang
Pusingan—
PeringkatLiga
Separuh masa—
StadiumTidak dibekalkanStadium kelab tuan rumah; lokasi khusus belum disahkan

Kedudukan musim semasa

BarcelonaBarcelona

#1 24 Mata · 8 P

Real MadridReal Madrid

#4 18 Mata · 8 P

Jadual sumber bagi 20 pasukan; liputan perlawanan terhad dan tiada jadual tempat sendiri/lawan.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

Peristiwa langsung

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Skor dan butiran dikemas kini pada waktu berbeza. Skor terkini diutamakan.

Tiada peristiwa mengikut minit; skor akhir bukan log peristiwa lengkap.

Kesebelasan & kecederaan

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Skuad musim tidak menggantikan kesebelasan perlawanan yang disahkan.

BarcelonaBarcelona

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Real MadridReal Madrid

Jurulatih: Tidak dibekalkan · Tidak dibekalkan

Kesebelasan utama disahkan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Pemain simpanan

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Rekod kecederaan pembekal

Rekod tidak mengesahkan ketidakhadiran. Sebab atau status kosong tidak diandaikan. Rekod berulang dibuang.

BarcelonaBarcelona

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Real MadridReal Madrid

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

H2H & prestasi

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Pertemuan tamat dengan skor disahkan sebelum sepak mula daripada pembekal; sampel direkodkan sahaja.

Pertemuan direkodkan

Tiada rekod sepadan

Hanya sampel tamat dalam pertandingan ini sebelum sepak mula yang direkodkan; bukan sejarah lengkap.

5 keputusan terkini

Skor pasukan pilihan dahulu

Statistik

football-data.org · Kategori butiran perlawanan ini belum disambungkan bagi pertandingan ini.

Statistik perlawanan daripada pembekal. Tiada data bukan sifar.

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Statistik pemain perlawanan

BarcelonaBarcelona

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Real MadridReal Madrid

Belum diterbitkan atau tidak dibekalkan

Analisis AI

Analisis asli bebas scoreAI; ramalan bukan jaminan.

scoreAI ORIGINAL · 16/10/2026, 11:44:13 MYT

Barcelona lwn Real Madrid: Perlawanan tumpuan memerlukan lebih daripada satu sampel

Barcelona lwn Real Madrid, 2026-10-26 · 04:00 MYT. Perlawanan tumpuan memerlukan lebih daripada satu sampel. Sampel pertandingan sama masing-masing 0 dan 1 perlawanan. Analisis meneliti skor, peranan venue dan jurang bukti tanpa kebarangkalian model.

Persoalan perlawanan dan format

Barcelona lwn Real Madrid, 2026-10-26 · 04:00 MYT. Perlawanan tumpuan memerlukan lebih daripada satu sampel. Sampel pertandingan sama masing-masing 0 dan 1 perlawanan. Analisis meneliti skor, peranan venue dan jurang bukti tanpa kebarangkalian model. La Liga Sepanyol; peringkat: Liga. Suapan jadual merangkumi perlawanan terpilih. Jadual penuh ialah set data berasingan; sampel keputusan kecil ini bukan prestasi terkini lengkap.

Barcelona: bukti perlawanan

Tiada perlawanan La Liga Sepanyol yang tamat bagi Barcelona dalam sampel sebelum sepak mula. Ini jurang liputan, bukan bukti tiada perlawanan dimainkan. Gol, bolos dan kadar menang tidak dianggap sifar. Tiada asas pertandingan sama untuk kekuatan tuan rumah, konsistensi jaringan atau trend pertahanan Barcelona. Mata pertandingan lain dan reputasi kelab tidak boleh mengisi jurang ini.

Baca analisis asli penuh →

Had masa data analisis: 16/10/2026, 10:34:33 MYT

Lihat tip AI →

Kedudukan

Gambaran kedudukan semasa, bukan kedudukan sejarah sebelum sepak mula.

Jadual sumber bagi 20 pasukan; liputan perlawanan terhad dan tiada jadual tempat sendiri/lawan.

API-Football · 16/10/2026, 08:00:00 MYT

#PasukanPMSKGolBolosMata
1Barcelona880034724
2Atletico Madrid861118819
3Real Betis861114919
4Real Madrid860219818
5Sevilla8422131214
6Real Sociedad8413121513
7Alaves832312811
8Deportivo La Coruna8242121110
9Celta Vigo8152868
10Athletic Club6222768
11Villarreal822413138
12Espanyol822411118
13Rayo Vallecano722311168
14Getafe82244108
15Racing Santander822413238
16Osasuna82248188
17Levante713311156
18Elche813411176
19Valencia81256155
20Malaga80444134
Kedudukan penuh →

Video perlawanan

Tiada pautan video rasmi yang dapat disahkan untuk perlawanan ini.

Tiada siaran video di sini. Semak saluran dan langganan dengan platform rasmi.

Muat turun kalendarAcara tunggal tidak menyegerakkan perubahan jadual secara automatik.